Zafer tezele ameliyat olanlar

Neyden memnun kalmadınız acaba
İstediğim gibi yapılmadı burnum yamuk ödem denmişti ama 1 seneyi geçti hala yamuk burnum önden çok kalınlaşmasın demiştim önden kap kalın bir burun yapıldı büyük bir kusurumda yoktu burnumun ucu küçültülmüş çok fazla burnumun ucunu biraz kaldırmasını istemiştim burnumun ucunu değil burnumu kanatlarıyla beraber biraz daha yukarı çıkarmış burnumun ucunu sevdiğimi değiştirlmemesini söylemiştim ama tamamen değiştirilmiş,dudak mesafem çok fazla açıldı onu da söylemiştim dudak üstü çok açılmasın diye ,ameliyat öncesi eğer şehir dışından geliyosanız ve sgk nız varsa en son ameliyata alınıyosunuz ve yatış yapmanızı istiyorlar,ameliyatta bi kaç saat sonra çıkarsınız demişlerdi ameliyattan önce doktoru doğru düzgün görmek mümkün değil ameliyattan sonra kontrole gittiğimde burnum yamuk dedim ödem dedi sertlik var dedim yüzüm asimetrik olduğu için yüzüme göre yapıldığı söylendi 2 dakikalık bir muayene için şehir dışından geldim ve moralim bozuk bi şekilde döndüm ,kendi burnum yamuk değildi bu arada ve gören herkes de keşke yaptırmasaydın dedi.

X