Ankara'da Burun Estetiği Olup Pişman Olanlar

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.493
1.073
Arkadaşlar ben yıllar önce burnumdan ameliyat oldum ve o gün bugündür inanılmaz mutsuzum. Revizyon düşünüyorum. Ankara'da yaşayıp da benim gibi olanlar varsa iletişim kurmayı, arkadaş olmayı teklif ediyorum. Belki bu dostluk sayesinde dayanışma yaparız ve derdimiz azalır, hem de revizyon olmayı düşüneceğimiz hayalimizdeki iyi doktoru belki daha hızlı buluruz.

Ankara da yaşıyorum benim daha yeni sayılır 2 y oldu, fakat sizi merak ettim sizin eski burnunuz nasıldı şuanki nasıl

Sonuçtan memnun musunuz? Benim burnumun tek kusuru burun kanatlarının fazla geniş olmasıydı, bir de nefes alma problemim vardı. Tek kusuru kanat genişliği olan burnumun şimdi aşırı yamukluk ve asimetri, burun ucunun düşük olması, doğru düzgün bir burun sırtının bile olmaması ve burnumun kırıklı kırıklı görünmesi, burun sırtının aşırı oyulmuş olması ve kaydırak gibi bir görünüm ve hiç nefes alamama gibi bin tane kusuru oldu ameliyattan sonra.

Benim ameliyattan önceki burnumda beğenmediğim şey etli olması ve düşüklüğüydü, hafif kemeri vardı ama şuanki çok küçük geliyor gözüme ve dar, evet etli yapısının toparlanmasını ben istedim ama gerçekten küçük geliyor ve keşke kavis falan yapmasaymış dümdüz doğal inseymiş diyorum. Eski burnum bozuktu ama mutluydum barışıktm kendimle

Sonuçtan memnun musunuz? Benim burnumun tek kusuru burun kanatlarının fazla geniş olmasıydı, bir de nefes alma problemim vardı. Tek kusuru kanat genişliği olan burnumun şimdi aşırı yamukluk ve asimetri, burun ucunun düşük olması, doğru düzgün bir burun sırtının bile olmaması ve burnumun kırıklı kırıklı görünmesi, burun sırtının aşırı oyulmuş olması ve kaydırak gibi bir görünüm ve hiç nefes alamama gibi bin tane kusuru oldu ameliyattan sonra.

Bende deviasyon ve et vardı
Benimde deviasyon ve et vardı nefes alamadığım için ekstra estetik de yaptırmak istediğim için ameliyat olmuştum. Ben kendimi değişime iyi hazırlamadan ameliyat olmuşum onu anladım.Güzel deseler bile sima ve burun garip geliyor.Neden o halimi sevip kabul etmedim ki pişmanlığı da var biraz, anlatsam çok uzun olur.

Bende deviasyon ve et vardı

Benimde deviasyon ve et vardı nefes alamadığım için ekstra estetik de yaptırmak istediğim için ameliyat olmuştum. Ben kendimi değişime iyi hazırlamadan ameliyat olmuşum onu anladım.Güzel deseler bile sima ve burun garip geliyor.Neden o halimi sevip kabul etmedim ki pişmanlığı da var biraz, anlatsam çok uzun olur.
Kaç yaşındasınız? Bu dediğiniz sıkıntılar hallolur. Keşke o halimizi, o içten kendi halimizi, doğallığımızı sevip sarsaymışız değil mi? İnsan kaybettikten sonra anlıyor...

Kaç yaşındasınız? Bu dediğiniz sıkıntılar hallolur. Keşke o halimizi, o içten kendi halimizi, doğallığımızı sevip sarsaymışız değil mi? İnsan kaybettikten sonra anlıyor...
Kesinlikle öyle insan kaybetmeden anlamıyormuş. Geçmesi zor ama her gün dua ediyorum . 23 yaşındayım ben siz kaç yaşındasınız?

Ben 33üm. Neyse ki siz daha çok gençsiniz. Revizyonla düzelir.
Herkes beğendi eski burnuna göre bu yakıştı diyorlar, bendeki farklı Bi durum sanırım, zihnimde olup bitiyor her şey, büyük buruna alışmışım senelerce, neden yaptın ki diyorum. Büyük burunları küçülecek diye bir şey yok sonuçta ama ben istedim bunu. Sevemedim kendimi olduğum gibi. Şimdi bu halimle de kabul etmekte zorlanıyorum. Farklı geliyor.bilmiyorum nasıl olacak nasıl alışılacak

X