Lazer Epilasyon Yüzüne lazer yaptiran varmi

cok tesekkür ederim canim analttigin icin
cok büyük gecmis olsun sana
kurtulduguna cok sevindim
igneli epilasyonu bir arastirayim bakalim ben
peki bu igneli epilasyonda jilet devreye girmiyormu

hayır cnm girmiyo.piyasadaki herşeyi araştırabilirsin emin ol en güvenli yöntem bu.ama iyi yapan biyer bulamn lazım onun içinde.ama onuda kafana takma siteden aynı şehirde bulunduğun kızlar sana yardımcı olcaktır...vakit kaybetmeden başla derim başka bişey demem...

hayır cnm girmiyo.piyasadaki herşeyi araştırabilirsin emin ol en güvenli yöntem bu.ama iyi yapan biyer bulamn lazım onun içinde.ama onuda kafana takma siteden aynı şehirde bulunduğun kızlar sana yardımcı olcaktır...vakit kaybetmeden başla derim başka bişey demem...

sagol tatlim cok tesekkür ederim zaten yogun bir sekilde önce burda yorumlari falan okuyup arastirmaya girecegim
insallah kurtulurum

arkadaşlar dikkaatttttttt..... önemli............ yüzümdeki ayva tüyleri için lazere gittim. ayda bir olmak üzere 6 seans gittim. döülmesi gereken tüyler dökülmedi. bununla beraber tüylerim gitgide kalınlaştı. lazerden önce tüylerimi aldırma ihtiyacı duymuodum şimdi haftada bir ağdaya gidiyorum ve o kadr sert ki tüyler. bütün psikolojim bozuldu. herkes yüzüme bakıyo gibi gelio. bioder e başlıcam son çare.kadın doğum uzmanlarına gittim. doğum kontrol hapları içtim ama kar etmedi. önerisi olanlar lütfen yazsınlar.yada aynı dertten muzdarip olanlar.

lazercilerin sölemediği ama uzun bir araştırmalardan edindiğim bilgiyi paylaşmak istiyorumm.
ayva tüylerinize dokunmamak daha mantıklıı...lazer uyuyan kıllarıda uyandırıyorr.oyüzde n ayve tüyleriniz için başka yöntemler denemek gerekiyorr...

ayva tuylerine lazeri kmse onermiyor nerdeyse ya..
bence de cok rahatsizsaniz azalmasi ve en azindan gorunumu duzeltmek cin igenliye basvrun..
ben de yaptirdim ama dayanamadim ben ya..
bir de surekli ucuk cikardim bunyem kaldirmadi..
ama azicik bile yaptirmis olmak baya rahatlatti.. inanin cok degisiyor yuzunuz..
ama zor bi islem.. katlanmak zor oluyo biraz.

Benım gorumcem de cene bolgesıne lazer epılasyon yaptırıyordu,Kaymak gıbı oluyordu valla.Ama sonra akıllı gorumcem bıraktı epılasyonu sakallı dede gıbı gezıyo nasıl rahatsız olmuyo bılmıyorum.Bence seansı bıtırene kadar yaparsan cok guzel sonuc alacaksın.

lazercilerin sölemediği ama uzun bir araştırmalardan edindiğim bilgiyi paylaşmak istiyorumm.
ayva tüylerinize dokunmamak daha mantıklıı...lazer uyuyan kıllarıda uyandırıyorr.oyüzde n ayve tüyleriniz için başka yöntemler denemek gerekiyorr...

canim benim gittigim yerde calisan insan bile diyo yuzune yaptirma sakin diye hem o kadar uzun zamanda bitiyor ki diyo hem de yuzundeki tuyler senin ayva tuyu gibi gormez lazer bunlari daha da sertlestirir diye de ekliyor hatta ona kalsa hic bi sey vurmamam gerek agda ya da ip bile ama iste ben yine de arada agda ya da iple aliyorum:gitme:

bi güzellik merkezini aradım bugün iğneli yaptırayım diye ancak oradaki adam tavsiye etmedi. foto epilasyon die bişey varmış onlarda. onu deneyelim dedi. yarın gidicem bakalım. belki yaptırmaya karar veririm. of bi kurtulsam şunlardan. salak kafam halbuki çok yoktu bende tüy. durduk yere lazer yaptırdım sertleştirdim.çok pişmanım. yüzünüze lazer yaptıracaksanız on kere daha düşünün derim ben
senağlama

irem canım benım ahhhhhhh ahhhh kafamı taşlara vurasım geliyo bende acaba bu sorunu benden başka kımse yaşıyor mu dıyordum. ben ankarada yaşıyorum tam 14 sean yuz bolgem için ıpl lazere gittim yuzumdekı ayva tuylerim kalınlaşdı koyulaşdı ve dağıldı eskı halını mum ışığıyla arıyorum üstelik bıyık bölgemıde yakdılar iz oldu.pisikolojım bozuldu evden çıkmak istemıyorum kendime güvenım kalmadı herkes sankı yuzume bakıyormuş gibi hissediyorum doktora gittim doğum konturol hapları kullandım. diot iyi diyolar ama bilmıyorum iğnelide iyi diyolar ondada iz kalacak diye korkuyorum ne yapacagımı şaşırdım. .................ankarada.....gidipde yuz bölgesi için memun kalan arkadaşlardan aciil yardım istıyorum

ben manisada genestetica die bi yere gittim. güya adam kadın doğum uzmanı. ama hiç bir şey bildiği yok. ve tüylendikten sonra yine aynı adama muayeneye gittim özel hastanede. bi de öyle para yedirdim adama. birsürü testler yaptı, ultrason çekti sonuçta hiç bi anormallik yok dedi ama diane 35 i dayadı bana 6 ay kullandım. üstelik adet düzenim de bozuldu. 3 ay adet görmediğim oldu. garip akıntılarım oldu filan. neyse hapı 2 haftadır kullanmıorum. şimdi denizlide iğneli yapan iyi bir yer bilen arkadaşlar var mı? görüyosunuz ki çok dertliyim. denizlili kızla bi el atıverin. noooolluuurrr...

canım benim... bende bikaç kişiyi tanıyorum yüzüne lazer yaptırıp biten..

ama dediğin gibi kendini riske atma ya bitmezse ya geçmezse yüzün daha beter olucak..

ama iğneli epilasyon öyle değil jilet vurmuyosun..istersen o arkadaşının yaptırdığı yerle görüş jilet vuurlmadan yapılmıyormu de ?

keşke hiç sir ağda vurmasaydın yüzüne

kızlar valla benim ablam da testesteron çok yüksek hemde öle böle değil ve yüzünde kıllar vardı 1 yıldır alexdantrite adlı cihaz sayesinde eser kalmadı kıllardan ve her 2 günde 1 jilet kullanmasına rağmen.benimde cene altım felaket bende her 2 günde 1 jilet yapıyorum ve bende aynı cihazı kullanıyorum inanın sağ taraf bitti şimdi biraz sol tarafımda var ve 2 ayda böyle oldu her 2 günde jilet yapıyorum ama seansa gittiğim an pıt pıt dökülüp yok oluyor şimdi sadece sol tarafı jiletliyorum sanırım 2 ay sonra sol tarafta biter ohh be kurtuluyorum.

canım benim... bende bikaç kişiyi tanıyorum yüzüne lazer yaptırıp biten..

ama dediğin gibi kendini riske atma ya bitmezse ya geçmezse yüzün daha beter olucak..

ama iğneli epilasyon öyle değil jilet vurmuyosun..istersen o arkadaşının yaptırdığı yerle görüş jilet vuurlmadan yapılmıyormu de ?

keşke hiç sir ağda vurmasaydın yüzüne

tatlim cok sagol
benim yüzümü aldirmam cok erken basladi 14/15 yaslarinda bir tanidigin dügünü icin tüy dökücü krem ile almislardi yüzümü, bende tabiki bilemedim birsey demedim....
ondan sonra sürekli tüy dökücü krem ile aldim bazen sararttim sir agda ile ilk defa 3-4 önce aldirdim ve bazen kendim aliyorum bazende kuaföre gidiyorum, ama tam kurtulmak istiyorum yaaa off

arkadaslar bende 1yil 5 aydir yuz icin gidiyorum. simdilik iyi gibime geliyor benim bogazimdaki killar cok kalindi simdi incelesmis. ben memnunum ve kendime surekli moral veriyorum bitecek diye..

hepimize kolay gelsin

kızlar yüz bölgeniz için bioder kullanmayı düşünürmüsünüz ben yaklaşık 1.5 yıl lazer epilasyona gittim ama malum ayva tüyleri ve bazı tüylenmeleri epilasyon görmediği için net istediğim sonucu alamadım fakat şuan lazerden sonra bıoder kullanıyorum ve tüylernmede bayağı azalma sağladı.tavsiye ederim.

cnm bende yaptırıyorum göz etrafım yandıı malesef..1 ay oldu en son seansıma gözümün bi tarafında iz kaldı şimdi ilaç kullanıyorum ama gececek gibi deil...sadece favori ve cene bıyıka yaptır geri kalan yerleerde iz leke bırakıyor...komple temizleyeyim derken maffetme yüzünüüüü..

Arkadaşlar bende 2-3 yıl önce yüzüme lazer yaptırdım çok fazla bişi yoktu zaten bitti ama bu kış yeniden çıktı hemde fazlasıyla :KK43:( bütün hormonlarıma falan baktırdım hiç bir anormallik yok. Zaten çevremde yüzüne lazere gidipte memnun olanını hiç görmedim ama iğneliden cevap alanlar var. Bende şimdi iğneli düşünüyorum

X