Lazer Epilasyon Yüzüne lazer yaptiran varmi

Huli81

Ve yine hüsran ve aci...
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
4.712
5
42
Canlarim benim,
her kiz gibi bende su tüy kil oalyindan bikmis haldeyim
öyle ki benim yüzümdeki killar beni son derecede rahatsiz ediyor, sürekli agda falan yaptiriyorum ama artik tamamen kurtulmak istiyorum...

ipl yöntemi diye bir yöntem varmi bu yöntemle yüzünü komple yaptiran varmi?
Benim bir kizarkadasin kardesi sirf cene altina yaptirmis, seanstan önce yapilmasi gereken böylegi jiletle almasi gerekmis, ondan sonrada bir dahaki seansa hic almamasi gerekyiromus, sirf yine seanstan bir gün önce yine jilet, 3-5 seansta kizin cenesinde kildan eser kalmadi, zaten birince seantan sonra baya azalmis, ama birdahki seansa kadar tabiki yine cikiyor, cene alti oldugu icin kilar farkedilmiyor

ben yüzüme komple yapmak istiyorum ama su jilet olayi beni tedirgin ediyor, ya diger seansa kadar erkek gibi kalin sert killar cikarsa ne yaparim ben, hic yaptiran oldumu
varsa lütfen nasil oldugunu memnunmu kaldi diye yazsin

bu konuda okadar hassasımki anlatamam arkadaşım.ve o kadar tecrübe sahibiyimki.ne o jileti nede lazeri yüzüne vurdurma sakın.hayatının en büyük hatasını yapmış olursun.ben o hatayı yaptım tam 1 yıldır uğraşıyrm yüzümle.benm tek tesellim durumu erkenden farkedip lazeri bırakmam oldu.kurtulmak istiyosan sana tek tavsiyem iğneli epilasyondur.

canim öncelikle cok üzüldüm ama biraz sorularim olacak
öncelikle nerde kaliyorsun nerde yaptirdin epilasyonu, peki igneli ile ipl nin farki nedir
neden ne olduki pismansin yaptigini anlatirmisin detayli sekilde

ben yüzümün en tehlikeli bölgesine yaptırıyorum; kaşlarıma. kaş ortamda koyu renkli tüyler çıktığında ve de çıkmadan koyu bir renk şeklindekendini bellli ettiğinden mecbur kaldım :kedi: sadece iki defa yaptırmama rağmen bir süredir kaşlarımı almak zorunda kalmıyorum ve çok mutluyum. o nefret ettiğim tülerden kurtuluyorum sanırım. yüzümdeki diğer tüylerden kurtulmayı da düşünüyorum bu sebebpten :1rolleyes: ancak şu var; epilasyon yaptırdığım merkezde ayrıntılı bir şekilde aldırmak istiyorsan iğneli epilasyona başvurmalısın dendi; kaş ortasına lazer tutulması biraz riskli olduğundan ayrıntılara girilemiyor.şöyleki lazer istenmeyen bir bölgeye gelebilir ve kaşlarınızı götürebilir :eek:lmaz:

anlatayım cnm.ben sivasta yaşıyorum en başta.benm çenemde ayva tüyler vardı hiç rahatsız bnile olmazdım.sonra bi arkadaşın doldurması ile yaptırdım lazer.senin dediğin gibi yapmadan önce jilet kullanıyolar.onlara göre o makina çoğaltmıyo sadece kısaltıyolarki cildin yanmasın kıllar düşünce.ama gerçek aynen şöyle.lazer asla ince tüyü görmüyo.onlarda jiletle tüylerini kalınlaştırıyoki lazer işe yarasın.ama yarıyomu dersen asla.yüzümün önceki hali ve eskihali arasında o kadar fark vardıki.incecik ayva tüyler biranda kalın sakal gibi çıkmaya başladı.tabi en başlarda aldanıyosun.seans araları uzun sürüyo çıkmıycak zannediyosun ama bi bakıyosun temiz yüzünden eser yok.ve inan lazer kabusu hiç bitmiyo.iğneli epilasyon lazer değil.mahvolan yüzümü iğneli epilasyon sayesinde kurtardım.her kıl köküne iğne ile akım verip kıl köklerini yakıyolar.biraz can yakan bişey ama sonuca değer.yüzümde tüyden eser bile kalmadı.lazwere verdiğim paralarda yanıma kar kaldı

pardon önceki hali ve eski hali yazmışım yeni hali yazıcağıma:roflol::roflol:

anlatayım cnm.ben sivasta yaşıyorum en başta.benm çenemde ayva tüyler vardı hiç rahatsız bnile olmazdım.sonra bi arkadaşın doldurması ile yaptırdım lazer.senin dediğin gibi yapmadan önce jilet kullanıyolar.onlara göre o makina çoğaltmıyo sadece kısaltıyolarki cildin yanmasın kıllar düşünce.ama gerçek aynen şöyle.lazer asla ince tüyü görmüyo.onlarda jiletle tüylerini kalınlaştırıyoki lazer işe yarasın.ama yarıyomu dersen asla.yüzümün önceki hali ve eskihali arasında o kadar fark vardıki.incecik ayva tüyler biranda kalın sakal gibi çıkmaya başladı.tabi en başlarda aldanıyosun.seans araları uzun sürüyo çıkmıycak zannediyosun ama bi bakıyosun temiz yüzünden eser yok.ve inan lazer kabusu hiç bitmiyo.iğneli epilasyon lazer değil.mahvolan yüzümü iğneli epilasyon sayesinde kurtardım.her kıl köküne iğne ile akım verip kıl köklerini yakıyolar.biraz can yakan bişey ama sonuca değer.yüzümde tüyden eser bile kalmadı.lazwere verdiğim paralarda yanıma kar kaldı

cok tesekkür ederim canim analttigin icin
cok büyük gecmis olsun sana
kurtulduguna cok sevindim
igneli epilasyonu bir arastirayim bakalim ben
peki bu igneli epilasyonda jilet devreye girmiyormu

ayva tüyler için tabiki lazer önerilemeye bilir ama cidden böle bariz bir sıkıntın varsa lazer en kesin çözüm..ama şu da varki lazer yüzde çok uzun süürüyor bunu hangi lazaer merkezine gitsen sana söyleyeceklerdirr...yüz koltuk altı bacak aynı zamanda etkilenmiyor maaleseff...

jilet demelerinin nedeni evet biraz daha koyulaşsın ve gürleşsinki kesin sonuca çabuk ualşılsın diyee...

ben koltuk altı ve alt bacaktaaa 2 seansta bitirdim..tek tük belki 3 tane kaldı ama hamile kaldıktan sonra gidemedim..

çene ve bıyık bölgeöe ise uzun süre gittim..bitmedi ama eskisi gibi çıkarken siyah noktalar ve sıkıntı vermedi hiçbirzman..2 yıldır nerdeyse itmiyorum sirle hallediyorumm..sütten kesilir kesilmez oğluşum her türlü bölgemi haletmeyi düşünüyorum..okadar rahatladımki yaz aylarında bir haftadan sonra koltuk altı ve bacaklarımçıakrdı ..ne kapri ne kısa kollu asklı bişey giyebilirdim şimdi ise unuttum gitti.....

seçeceğin emrkez ve seçeceğin makine çok öenmli ..

ayva tüyler için tabiki lazer önerilemeye bilir ama cidden böle bariz bir sıkıntın varsa lazer en kesin çözüm..ama şu da varki lazer yüzde çok uzun süürüyor bunu hangi lazaer merkezine gitsen sana söyleyeceklerdirr...yüz koltuk altı bacak aynı zamanda etkilenmiyor maaleseff...

jilet demelerinin nedeni evet biraz daha koyulaşsın ve gürleşsinki kesin sonuca çabuk ualşılsın diyee...

ben koltuk altı ve alt bacaktaaa 2 seansta bitirdim..tek tük belki 3 tane kaldı ama hamile kaldıktan sonra gidemedim..

çene ve bıyık bölgeöe ise uzun süre gittim..bitmedi ama eskisi gibi çıkarken siyah noktalar ve sıkıntı vermedi hiçbirzman..2 yıldır nerdeyse itmiyorum sirle hallediyorumm..sütten kesilir kesilmez oğluşum her türlü bölgemi haletmeyi düşünüyorum..okadar rahatladımki yaz aylarında bir haftadan sonra koltuk altı ve bacaklarımçıakrdı ..ne kapri ne kısa kollu asklı bişey giyebilirdim şimdi ise unuttum gitti.....

sagol canim anlatimin icin
senin kurtulmna sevindim ne güzel rahatlamisin insallah bende de olur
igneli epilasyonun almanca es anlamini bulamadim
onu arastiriyorum

lazerden sonra tekrar sir agdaya gecmissiniz ben anlamadim pek

bi de koltuk alti iki seans demissiniz benim 5 seans oldu 6ya gidecegim ve de ole tek tuk falanda degil nasil atis uyguladilar (16 ya da 18) alex miydi cihaz killariniz koyumuydu nerede yaptirdiniz ne kadara yaptirdiniz coook tesekkurler simdidenkaydirigubbakcemile5

canım yapı meselesi sanırımm..kız kardeşimde gitti 4 ü hala onun bitmedi mesela...

ben sire geçmek zorunda kaldım yüüzm için yüz bitmiyor çok uuzn sürüyor dedimya bende hamile kaldım gidemezdim şimdi doğum yaptım 1 yaşını geçti emiyor yine gidemiyorumm..yazdım ama farketmedin sanırımm..

alex di evett.. ama yüz için başka bir makine vardı ismini şimdi hatırlamıyorum onun için daha iyi diyorlarr..

evet benim kıllar baya koyu zaten esmerim ten olarak deil saç kıl olarak..zaten gitmedenn ç.ok araştırmıştım kıl ne kadar siyah ve gürsee etkisi daha iyi oluyor diyee..kimse demeden ben kendim jiletliyordum kıllarımıı...ben ancak 2 senas gidebildimm..ilk sesansta koltuk altı alt bacak 100 de 80 gitmişti i,kincisinden sonra tek tük dedimya kaldı..hamile kalınca gidemdim ama onlarda hiç belli olmuyorr....

yüzüm için sir yapıyorumm bitmedi çünkü sütten sonraa ancakd evam edebilirimm..çok büyük rahatlık benim 1 haftadan sonra kıllar çıkmaya başlardı kaşıntı ters dönmelerr..kurtuldum çok büyük rahatlık çok şükürr darısı üst bacak bikini ve yüzüme..

ben ilk çankayada biryerde başladım yüz için gitmiştim ..
çok acemiydim boş ışın vermişş saolsunlar 2 seans boşa gitmişimm..
3 .cüde saolsunn bayan arkadaş halletti 1 2 ay çok rahhattım ama yinee çok az azalma oluyorduu..bend ebatıkente açılan bir yer vardı orayla görüştüm koltuk altı yüz ve yarım bacak ozman 320 ile başladım...270 le bitirdim mecburiyetten ...(hamilelik))

şimdi fiyatlar nedir bilmiyorumm..

canım yapı meselesi sanırımm..kız kardeşimde gitti 4 ü hala onun bitmedi mesela...

ben sire geçmek zorunda kaldım yüüzm için yüz bitmiyor çok uuzn sürüyor dedimya bende hamile kaldım gidemezdim şimdi doğum yaptım 1 yaşını geçti emiyor yine gidemiyorumm..yazdım ama farketmedin sanırımm..

alex di evett.. ama yüz için başka bir makine vardı ismini şimdi hatırlamıyorum onun için daha iyi diyorlarr..

evet benim kıllar baya koyu zaten esmerim ten olarak deil saç kıl olarak..zaten gitmedenn ç.ok araştırmıştım kıl ne kadar siyah ve gürsee etkisi daha iyi oluyor diyee..kimse demeden ben kendim jiletliyordum kıllarımıı...ben ancak 2 senas gidebildimm..ilk sesansta koltuk altı alt bacak 100 de 80 gitmişti i,kincisinden sonra tek tük dedimya kaldı..hamile kalınca gidemdim ama onlarda hiç belli olmuyorr....

yüzüm için sir yapıyorumm bitmedi çünkü sütten sonraa ancakd evam edebilirimm..çok büyük rahatlık benim 1 haftadan sonra kıllar çıkmaya başlardı kaşıntı ters dönmelerr..kurtuldum çok büyük rahatlık çok şükürr darısı üst bacak bikini ve yüzüme..

3 .cüde saolsunn bayan arkadaş halletti 1 2 ay çok rahhattım ama yinee çok az azalma oluyorduu..bend ebatıkente açılan bir yer vardı orayla görüştüm koltuk altı yüz ve yarım bacak ozman 320 ile başladım...270 le bitirdim mecburiyetten ...(hamilelik))

canim ne guzel koltuk altim hic belli degil yazmissin yaaa :sinifsinif: ben sadece koltuk altina yaptiriyorum 30a dustu fiyatim son gittigimde 30 verdim bundan sonra da hep boyle olacak killarimda koyu renkli ve de sertlerdi ilk basladigimda su an tuy gibiler ama hala bayaaaa var insallah biter artik yaaaaaaa pek umudum yok ama :sinifsinif:

canim ne mutlu sana ya cok sevindim ne güzel kurtulmussun
peki özelden gittigin yerin adini yazabilirmisin
bende aslind akomple istiyorum zamanla

nereye gidiyorsaun canımm...bol bol jiletle hatta ara ver jiletlee..gürleşsinn..sen bile hayret edeceksinn ..makineyede bağlıı makinen ne dirr..

nereye gidiyorsaun canımm...bol bol jiletle hatta ara ver jiletlee..gürleşsinn..sen bile hayret edeceksinn ..makineyede bağlıı makinen ne dirr..

Ankarada bi yere gidiyorum canim kizilayda alex makinam ama ben bu jiletleme isini pek anlamiyorum zaten gidince kadin jiletle aliyo ama mantigini bi turlu kavrayamadim yani jiletle alacaz gurlescek makina gorcek zayiflicak killar sonra yine jilet yine gurlescek yine makina resmen KISIRDONGU gibi ya hep basa donuyoruz gibi ama kadin aliyo her seanstan once sonra atis yapiyoo sana ne kadar atis uyguladilar acaba canim biliyomusun bana 16 uyguluyorlar ama bu gittigimde 18e cikarsak artik diyecegim 5 seans oldu yaaaaa:gitme:

yesa canım mesala benim kıllar genetik olarak kalın siyah tıı..ilk atışta 100de 80 azaıldı incelmedi orda yanılıyorsunn...zaten ikinci seanstada gitmişti..diyorumya belki saysan 3 tel tüyüm kaldı onuda hep jiletliyorum şimdi.. gittiğimde onlarada atış yaptıracağımm..

canım vallahi hiç sormadım ama 16 18 ikisi de olabilirr.18 diyede hatırlıyor gibiyim sölemedide makiend egördüm canım sanki...ne sölesem yalan olacak şimdi sana..

sesi senasa almadan önce jiletlemesinin sebebi..kılları yakmadan köküne ulaşmakk..çünkü daha uzun olduğundaa kıllar yanıyor köke ulaşmaması...birde sen kendin birkaç gün önceye kadar dediğim gibi jiletleyebilirsin çokm az çıkmış olması yeterlii...

ama sen yinede kendi gittiğin yerdekiler ne derse uygula şeker..

ama şuda bir gerçekkni ekonomik parasal birşey olduğu için düşük ışın veyaa boş ışın atabiliyorlarr ...dikkat etmek gerekk..

yesa canım mesala benim kıllar genetik olarak kalın siyah tıı..ilk atışta 100de 80 azaıldı incelmedi orda yanılıyorsunn...zaten ikinci seanstada gitmişti..diyorumya belki saysan 3 tel tüyüm kaldı onuda hep jiletliyorum şimdi.. gittiğimde onlarada atış yaptıracağımm..

canım vallahi hiç sormadım ama 16 18 ikisi de olabilirr.18 diyede hatırlıyor gibiyim sölemedide makiend egördüm canım sanki...ne sölesem yalan olacak şimdi sana..

sesi senasa almadan önce jiletlemesinin sebebi..kılları yakmadan köküne ulaşmakk..çünkü daha uzun olduğundaa kıllar yanıyor köke ulaşmaması...birde sen kendin birkaç gün önceye kadar dediğim gibi jiletleyebilirsin çokm az çıkmış olması yeterlii...

ama sen yinede kendi gittiğin yerdekiler ne derse uygula şeker..

ama şuda bir gerçekkni ekonomik parasal birşey olduğu için düşük ışın veyaa boş ışın atabiliyorlarr ...dikkat etmek gerekk..

canim cok tesekkur ederim valla ben de ondan korkuyorum valla ama neyseki fiyat konusunda sikintim yok yani 2 ayda 30 milyon bi sey degil veririm ama bi de ben en sonunda igneliye gecmeyi dusunuyorum yani bi kac kil kalinca tabii o gunleri gorebilirsem :gitme: neyse canim tekrardan tesekkurler

X