Lazer Epilasyon Yüzüne lazer yaptiran varmi

ben iğneli yaptırdım tamamen gitmişti 5 senedir gitmiyorum şimdi tekrar çıkmaya başladı hamilelikten sonra oldu tabiki şimdi lazer düşünüyodum ama jilet riskine asla girmem tekrar iğneliye gitcem tavsiye ederim.

selam kızlar bende yüzüme 2 sene agda yaptırdım ve artık suratım yesılımsı renk almaya baslamıstı lazere gıtmeye karar verdım suan bır bucuk yıldır lazere gıdıyorum kullandıkları cıhaz ndyag suratımdakı o kalın sımsıyah kıllardan kurtuldum ama suan tuy seklındeler ve ınce tuylerde cogalma oldu yaz bıttımınde igneliye gececegım cunku hıcbır lazer ınce tuylerde etkılı degıl son cozum igneli bıktımm artıkk wallaha yaa :KK61:

bi güzellik merkezini aradım bugün iğneli yaptırayım diye ancak oradaki adam tavsiye etmedi. foto epilasyon die bişey varmış onlarda. onu deneyelim dedi. yarın gidicem bakalım. belki yaptırmaya karar veririm. of bi kurtulsam şunlardan. salak kafam halbuki çok yoktu bende tüy. durduk yere lazer yaptırdım sertleştirdim.çok pişmanım. yüzünüze lazer yaptıracaksanız on kere daha düşünün derim ben
senağlama

foto epilasyon dedikleri ipl oluyor sanırım eğer öylese asla ve asla yüzünüze sürdürmeyin benim bir tanıdığım yüzü mahvoldu hem yandı hem fayda görmedi hemde benim kuzenim gidiyor ipl lazere uygulamadan önce heryerine jilet yaptırıyorlar yüze jilet hayatınızın hatası olur hem ipl için zaten kesim çözüm değil diyorlar

Ben lazer epilasyon yaptırıorum 2 yıldırlı sarı tüylerim bile siyahlaştı çıkmayan yerlerde kıl çıktıı dahada beter olduu tabii 1 ay önce iğneliye geçtim vede tek seansta kıllarım bitti çıkmıor vede çıkmıyacağını söylüor uzmanım şuann çıkmadııı mutluyumm valla:)iğnelii tavsiye ederim sana sakınn lazer yaptırma yüzüneeee amannn...:KK64:

Ben lazer epilasyon yaptırıorum 2 yıldırlı sarı tüylerim bile siyahlaştı çıkmayan yerlerde kıl çıktıı dahada beter olduu tabii 1 ay önce iğneliye geçtim vede tek seansta kıllarım bitti çıkmıor vede çıkmıyacağını söylüor uzmanım şuann çıkmadııı mutluyumm valla:)iğnelii tavsiye ederim sana sakınn lazer yaptırma yüzüneeee amannn...:KK64:

nerede yaptırdınız acaba? bende iğneli epilasyon yaptırmayı düşünüyorum

canım bende yaptırıyorum yüzüme ve çok memnunum bana kullandıkları alex diye bi cihaz zaten en son çıkan da buymuş sakın IPL fln yaptırmayın hiç bir faydası yok o zaten lazer deil ışın sadece yaptırsanız da sonrasında tekrar çıkar tüyler ......

yaptırmış biri olarak söylüyorum bıyık ve çenedeki kalın tüyler dışında hiçbir yerinize lazer sürdürtmeyin daha beter oluyor. (tecrübeyle sabittir:KK76:)

X