Yüzüne doblo hifu yaptiran var mi?

Arkadaşlar bende hifu denemeyi düşünüyorum . Hifu da cihaz markası çok önemli iyi araştırma yapılması gerekiyor . Genelde alman markaları için iyi diyorlar .markayı önce belirleyip o markayı kullanan kliniğe gitmek gerekir diye düşünüyorum ..tecrübe edip iyi deneyim sağlamış arkadaşlar yazabilir mi ? Ben scarlarım için prp de yaptıracağım ancak. Hangisini önce yaptırmam gerek bilmiyorum . Bilen birileri varsa yardımcı olabilirler mi?

Ameliyatlı yüz gerdirme istiyorsanız. Samsunda dr HAYATİ AKBAŞ tek geçerim . İnstagramdan takip edebilirsiniz . İnanılmaz sonuçlar var .. param olsaydı yaptırırdım :KK43:

Ameliyatlı yüz gerdirme istiyorsanız. Samsunda dr HAYATİ AKBAŞ tek geçerim . İnstagramdan takip edebilirsiniz . İnanılmaz sonuçlar var .. param olsaydı yaptırırdım :KK43:
Samsuna nasil gelcez😊hifu olayida mahalle arasindada var artik gercekten hangisi iyi bnde bilemedim markasi neymi diye sormak lazim simdi?

Normalde eritiyor diye biliyorum ben eritip sıkılaştırmak amaç diyorlar doktorlar siz kimde yaptınız estetisyen de mi doktorda mi

Merhaba Yeter hanım yaptırdığınız işlem ile ilgili bilgi verirmisiniz? Bende 3D hifu işlemi yaptırdım 😔

Ben zayıfım ama gıdım var.dr lar sarkma mı gıdı mı anlayamadı.o yüzden hem liposuction hem de ip askı önerdiler😣bir sene önce bişektomi yaptırdım aşağ doğru inen yüzüm daha da sarktı.hifu yüzde bu kadar etkiliyse bu gıdı bölgesi icin iyi olmaz mı acaba?sadece gıdım icin düşünüyorum.bilgi verir misiniz

Ben zayıfım ama gıdım var.dr lar sarkma mı gıdı mı anlayamadı.o yüzden hem liposuction hem de ip askı önerdiler😣bir sene önce bişektomi yaptırdım aşağ doğru inen yüzüm daha da sarktı.hifu yüzde bu kadar etkiliyse bu gıdı bölgesi icin iyi olmaz mı acaba?sadece gıdım icin düşünüyorum.bilgi verir misiniz
Benimde cok hafif gidim var hic etki etmedi. Doktor seninki yag degil deri fazlaligi dedi

Bende takip ediyorum Hayati Akbaşi, ama sanki herkesin burnu aynı model ,yanakları aynı model gibi.kaşları çok kaldırıyor arşa çıkmış gibioluyor kaşlar.

Merhaba
Hifu/lifu işlemi yaptırıp da yüzünde olumlu bir değişim olan yok mu?
4 ay önce yaptırdım, yüzüm inceldi ve elmacık kemiklerim ve göz altındaki tombişlik gitti gibi geliyor.. Bu etkiler daha ne kadar devam edecek? Bu süreçleri doğru yöntemlerle atlatan ve beni yönlendirebilecek birileri varmı?
Sağlıklı kilo alımı ve yüz yogasıyla başlamak istiyorum.. Artık hiçbir doktora güvenim kalmadı bu konuda..

X