Gözaltı ışık dolgusu yaptıracaklar 2 kere düşünün

drdtpnr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2024
11
3
28
Bir diş hekimi olarak gözaltı ışık dolgusu deneyimimi paylaşıp yapabilirsem başka kadınların da mağdur olmasını önlemek istiyorum, ben 7 ay önce yaptırdım gözaltımda morluktan çok çukurluktan şikayetçiydim ilk başta ayna elinize verilince hoşunuza gidiyor gözaltında bir doluluk oluyor direkt gözaltınıza odaklanıyorsunuz ve güzel gözüküyor, sonraki 1 2 hafta zaten ödem oluyor ve dolgunun oturmasını beklerken çok umutlu oluyorsunuz ben başta görüntümden çok memnundum fakat ilk o şok etkisi geçince fark ettiğim daha önceden çıkıntılı ve hoş duran elmacık kemiklerimin artık üst kısmı doldurulduğu için belirginliğini yitirmesiydi aynada kendime baktığımda farklı bir insan görüyor gibiydim başlarda pek umursamadım olabilir en azından gözaltım çukur değil artık diyordum, 1 2 ay sonra gözaltımdan başlayan ve yanağımın ortasına kadar inen mor bir çizgi oluştu uzaktan bakınca sanki 10 yıl yaşlanmış gibi gözüküyordu yüzüm yorgun uykusuz kalıp şişer ya yüzünüz o şekilde ve bu görüntü asla geçmedi, geçmediği gibi zamanla daha da kötü olmaya başladı, doktoruma yazdığımda herhangi bir enfeksiyon grip geçirdiniz mi tarzı sorular sordu hayır dedim biraz izleyelim dedi, tabi bu sırada foruma baktım ben ve çok fazla kişinin bu sorunu yaşadığını görünce panikledim çünkü o zamana kadar hala düzeleceğine inanıyordum, şu an 7. Ay dolgu yavaş yavaş erimeye başladı ve malesef gittikçe kötü gözüküyor çünkü homojen bir şekilde erimiyor, sanki gözaltımda katman katman şişlikler ve çukurluklar var gibi, ve yüzümün eskiden tek sorunu gözaltı çukurumken güzel elmacık kemiklerim varken şu an hem gözaltım çirkinleşti hem yüzümün kendine has hatları kayboldu, hem de kesinlikle olduğumdan yaşlı sürekli yorgun bir görüntü var, fotoğrafları paylaşacağım, ilerde tamamen erir mi bilmiyorum, eritme şu anda düşünmüyorum çünkü hyalüranik asit kendi doğal dokumuzda da bulunan bir bileşik ve sonradan konan yapay kısmı eritmeye çalışırken doğal dokularıma da zarar vermek istemiyorum, zaten yeterince zarar verdiğimi düşünüyorum yüzüme, ben doktoruma gözaltım için mezoterapi önerisi için gitmiştim ve bana direkt 'ama sen direkt dolguluksun çok güzel olur' tarzında yaklaşınca oturup yaptırdım araştırmadan, şimdi keşke diyorum, bilinçli bir kişi olarak nasıl araştırmadan yaptıranların yorumlarını ve gelişebilecek komplikasyonları öğrenmeden bu işe kalkıştım, çok pişmanım. Bu hafta bir yakınımın çok önerdiği ve etik çalıştığını söylediği bir dermatoloğa gideceğim umarım bir çare bulur bu duruma çünkü her sabah kalktığımda ilk baktığım yer gözaltlarım, gün içinde otururken sürekli gidip gelip aynaya bakıyorum eski halinde en azından eşit seviyede bir çukurluk vardı şu an şişlikler çukurluklar morluklar ve kırışıklıklar var, bugün üye oldum buraya yorumları okurken memnun olanlar da var yaptırmayı düşünüyorum diyenleri gördüm, bence çok büyük bir risk bu, yaptıracaksanız da 3 ay 6 ay 1 yıl takibi olan fotoğraflayan (dürüstse tabi) doktorlara yaptırın, o ilk yapıldığı andaki halini sonrası olarak koyuyorlar ama sonrası asla o değil asıl sonrası birkaç ay sonra, şu an o kadar çirkin buluyorum ki gözaltlarımı sırf bu görüntüden kurtulmak için acaba tekrar mı yaptırsam mı diye bile düşünüyorum ama biliyorum ki ilk anda güzel gözükse de Gözüme yine 1 2 ay sonra pişman olucam, yeni doktoruma gittikten sonra önerilerini yazarım buraya benim gibi mağdur olanlar için.

Bu yaptırmadan 2 ay önce çekildiğim bir foto, bu sıralar sürekli eski fotoğraflarıma bakıyorum dolgudan önce nasıldım şimdi nasılım diye yüzüm öyle bir değişti ki evet çukurluk vardı ama en azından dümdüzdü şimdi dalgalı mor değişik bir görüntü var bu sabah çektiğim fotoğrafı da atacağım

Eklentiler

• 1000020165.jpg
    1000020165.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 122
Cok gecmis olsun. Kullanilan üründen kaynakli olabilir. Teosyal 2 ürününü kullaniyorum ben. 2 kez yaptirdim cok memnunum

Bunları da sabah çektim ve aynada daha da kötü gözüküyor

Eklentiler

• 1000020169.jpg
    1000020169.jpg
    20,2 KB · Görüntüleme: 115
  • 1000020163.jpg
    1000020163.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 112
Cok gecmis olsun. Kullanilan üründen kaynakli olabilir. Teosyal 2 ürününü kullaniyorum ben. 2 kez yaptirdim cok memnunum
Alsancak kordonda çok ünlü bir uzman doktora yaptırdım başka işlemler de yaptırdım onlardan memnunum, siz bir kere mi yaptırdınız kaç ay oldu bana fotoğraf atabilir misiniz memnunsanız sizin hekiminize bir danışayım

Alsancak kordonda çok ünlü bir uzman doktora yaptırdım başka işlemler de yaptırdım onlardan memnunum, siz bir kere mi yaptırdınız kaç ay oldu bana fotoğraf atabilir misiniz memnunsanız sizin hekiminize bir danışayım

Fotograf atamam ama yaptirdigim yeri soyleyebilirim bende izmirde yaptiriyorum. Guzellik merkezi ama islemleri hekim yapiyor. Ozelden yazayım

Aman erittirmeyin... Bu konuda o kadar fazla şikayet var ki

Son düzenleyen: Moderatör:
Eritmeyi gerçekten düşünmüyorum farklı doktorlardan görüş alacağım eğer yanlış uygulama yüzünden olduysa bir şekilde erimesini bekleyeceğim ya da mezoterapi vs ne önerirlerse yaptırmayı düşünüyorum ikinci seçenek doğru teknikle uygulayıp görüntüyü biraz olsa düzeltmek ama artık o kadar korkuyorum ki ve erirken orantısız eridiği için görüntü gittikçe çirkinleşiyor 2. İşlemden o yüzden çok korkuyorum daha iyi olacağına olan inancımı yitirdim çünkü en iyisi en baştan yaptırmamak gibi geliyor çok pişmanım

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu da işlemden önce makyajsız halim işlemden yine 3 ay önce şu an işlemin 7. Ayı, he bu arada paris ışıltısı da yaptırdım aynı yerde şu an fark ettim ki lekelerin de bu kadar değilmiş sanki iğneleri girdiği yerlerde kahverengi lekeler oluşmuş cildim 10 ayda mahvolmuş gerçekten keşke hiçbir işlem yaptırmadaydım işlemleri yaptırırken çok iyi araştırın bütün gelişenilecek komplikasyonları sorun açık açık anlatılsın

Eklentiler

• 1000020189.jpg
    1000020189.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 112
Şu gözaltıma ışık dolgusu öneren hekime de hakkımı helal etmiyorum şu an baktıkça daha net anladım aslında bu kadar kötü değilmiş ve ben mezoterapi isteğiyle gitmiştim niye ışık dolgusu önerir ki bir insan direlt

Ah keşke yaptırmadan araştırsaydınız😔
Çok geçmiş olsun
İlk fotoğrafınıza baktım hiç gerek yokmuş aslında ne güzelsiniz
Öyle bir duruma getırdiler ki sanki hep bir yerimiz çirkin kötüymüş gibi geliyor
Üzülmeyin ama belki zamanla eski halini alacaktır

Gencecik ve Işıl ışılsınız lütfen kendinize işlem yaptırmayın ☀️ eski yapılanı vücudunuz muhakkak atacaktır.
Sürekli yaptırmanız ve başka işlemlere de gitmeniz için öneriyorlar tabi ki neticede insanlar para kazanacak.
Aşıları didikledikleri kadar bu işlemleri didiklemiyorlar.

Teşekkür ederim ama o fotoğraflar 10 ay öncesinin ve neden böyle oldu anlamadım kilo da kaybetmedim ama yüzüm çok çirkin artık o eski halimden eser yok ya da psikolojim bozuldu artık bilmiyorum şimdiye kadar sadece ışık dolgusu paris ışıltısı (vitamin bu diyerek yaptı) ve gençlik aşısı (bu da vitamin ama dolgunluk verecek dedi) yapıldı. İnanın ben de 10 ay öncesine dönmek isterim sanki dediğiniz gibi işlem yaptırdıkça çirkinleştim burada kimsenin moralini bozmak istemiyorum yaptırmak isteyen yaptırsın tabi ki ama ihtiyacınıza göre yaptırın 1 2 doktordan fikir alın bence çünkü sanırım çoğu hekim para kazanmak için yapıyor yeminlerini unutmuşlar (ben de hekimim ama gereksiz işlemlerden kaçarım hasta ısrarcı olursa başına gelebilecek bütün kötü olasılıkları söylerim neyin içine girdiğini bilsin diye) ve en önemlisi ara sıra psikolojimiz iyi olmayabilir görüntümüzü beğenmeyebiliriz bu dönemlerde sakın işlem yaptırmayın bu sıralar sürekli instagramda sayfalara bakıyorum öncesi sonrası fotoğraflarına bu dünya öyle bir içine alıyor ki sizi öyle anlarınızda yakalıyor ki yetersiz çirkin hissettiğiniz sürekli bir şeyler yaptırmak zorunda hissettiriyor size daha güzel olmak için, lütfen herhangi bir işlem yaptırmadan birkaç doktora danışın ve tüm yorumları okuyun çünkü başkasının başına gelen sizin başınıza da gelebilir. Ayrıca bazı iyi yorumların reklam bazı kötü yorumların da karalama kampanyası olduğunu düşünüyorum yani online bir platformdan yorum okuyorsanız yine 2 kere düşünün inanmadan çünkü malesef biz çoğu hekim için paradan başka bir şey değiliz.

Bu da işlemden önce makyajsız halim işlemden yine 3 ay önce şu an işlemin 7. Ayı, he bu arada paris ışıltısı da yaptırdım aynı yerde şu an fark ettim ki lekelerin de bu kadar değilmiş sanki iğneleri girdiği yerlerde kahverengi lekeler oluşmuş cildim 10 ayda mahvolmuş gerçekten keşke hiçbir işlem yaptırmadaydım işlemleri yaptırırken çok iyi araştırın bütün gelişenilecek komplikasyonları sorun açık açık anlatılsın
İyi de bu işleme hiç ihtiyacınız yokmuş ki, cildiniz de gözaltınız da süper pürüzsüz görünüyor. İşte hep sosyal medya, sosyal medya yüzünden kadınlar kendilerinde olmayan kusurlar bulup dert ediniyorlar. Sonra da soluğu plastik cerrahların kapısında alıyorlar. Çok güzelsiniz ve bu güzelliğin kaybolduğunu sanmıyorum. Dolguyu vücudunuz tamamen attığında bu üzüldüğünüz görüntü de kalmayacaktır. Yıpratmayın kendinizi.

Merhaba,yazılanları okudum ve durumunuza üzüldüm.Bahsettiginiz işlemleri yaptırmadım ama üstte bir üyenin dediği gibi başka işlem yaptırmayın geçmesini bekleyin.Zamanla düzelir umarım.Sürekli bunu düşünüp modunuzu düşürmeden hayatınıza devam etmeye çalışın.Dolgular zamanla eriyor diye biliyorum.
Çok geçmiş olsun.

Cc krem sürmüştüm sabah güneş kremiyle, cildim eskiye nazaran daha lekeli vitamin dolgunluk vs diye yaptırdığım ürünlerden sonra daha da arttı gibi geliyor iğne yerleri de leke yapıyor sanırım iyi güneş kremi sürülmezse aslında buraya yazma amacım tam da bana söylediğinizi henüz bunlara bulaşmamış insanlara söylemekti, bir şekilde pazarlıyorlar size ürünleri ama hiç yan etkilerinden ya da oluşabilecek sorunlardan bahsetmiyorlar lütfen düşünenler defalarca araştırsın tüm riskleri bilerek yaptırsınlar çünkü sanki bir kere yaptırınca sürekli bir şeylere ihtiyacınız varmış gibi geliyor, ya o güzel etki geçiyorken çirkinleşiyormuşsunuz gibi ya da zaten işlem yüzünden eskisinden de hasarlı bir cilde geri döndüğünüz için.

Eklentiler

• 1000020193.jpg
    1000020193.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 101
Cc krem sürmüştüm sabah güneş kremiyle, cildim eskiye nazaran daha lekeli vitamin dolgunluk vs diye yaptırdığım ürünlerden sonra daha da arttı gibi geliyor iğne yerleri de leke yapıyor sanırım iyi güneş kremi sürülmezse aslında buraya yazma amacım tam da bana söylediğinizi henüz bunlara bulaşmamış insanlara söylemekti, bir şekilde pazarlıyorlar size ürünleri ama hiç yan etkilerinden ya da oluşabilecek sorunlardan bahsetmiyorlar lütfen düşünenler defalarca araştırsın tüm riskleri bilerek yaptırsınlar çünkü sanki bir kere yaptırınca sürekli bir şeylere ihtiyacınız varmış gibi geliyor, ya o güzel etki geçiyorken çirkinleşiyormuşsunuz gibi ya da zaten işlem yüzünden eskisinden de hasarlı bir cilde geri döndüğünüz için.
Bizi böyle uyardığınız ve aydınlattığınız için ben kendi adıma çok teşekkür ederim. Cildinizdeki ve göz altınızdaki problemler de yakında geçecek, kendinizi üzmeyin lütfen. Siz her halükarda güzelsiniz.

Size bir abla olarak tavsiye vereyim, evet mutlaka fark var ama sizin sandığınız kadar korkunc degil. Siz sürekli oraya odaklandığınız icin daha büyütüyorsunuz. Cok guzel minyon bir suratiniz var. Sakin baska bir müdahalede bulunmayın. Bir iki yıl icinde gececek zaten

Size bir abla olarak tavsiye vereyim, evet mutlaka fark var ama sizin sandığınız kadar korkunc degil. Siz sürekli oraya odaklandığınız icin daha büyütüyorsunuz. Cok guzel minyon bir suratiniz var. Sakin baska bir müdahalede bulunmayın. Bir iki yıl icinde gececek zaten
Çok teşekkür ederim moral desteğiniz için

X