yüze yağ enjeksiyonu

bitikbiri

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2022
15
2
31
merhaba ben 2 hafta önce yüzüme yağ enjeksiyonu yaptırdım yüzüm çok şiş bu kadar şiş olması normal mi bana çok fazla geldi bu yağlar erir mi son halini görmek için erken mi yaptıranlar benle tecrübelerini paylaşabilir mi çok panik haldeyim yüzüm 100 kilo gibi gösteriyor.

İns istediginiz sonuca ulaşırsınız. Yaptırmak için gittim ve vazgeçtim . Yorumlara takıldım çok

merhaba ben 2 hafta önce yüzüme yağ enjeksiyonu yaptırdım yüzüm çok şiş bu kadar şiş olması normal mi bana çok fazla geldi bu yağlar erir mi son halini görmek için erken mi yaptıranlar benle tecrübelerini paylaşabilir mi çok panik haldeyim yüzüm 100 kilo gibi gösteriyor.
Merhaba şu anda nasıl oldu yüzünüz yağlar eridi mi? Ne kadar süre sonra normale döndünüz bende yaptırdım ve şu anda çok sis suratım. Açıkçası böyle kalmasından korkuyorum

Kime yaptırdığımı dilersen özelden yazarım. Tüm yuze uygulandı çok fazla konuldu zaten 2 haftaya yakın bantlar vardı ve inan eIyet psikolojin altüst oluyor sonra aynadaki sen olmuyorsun mimik surat hersy değişiyor.

Merhaba şuan ne durumdasınız umarım çok iyi görünüyorsunuzdur 🌸 özelden öncesi sonrası fotoğrafınızı görme şansım var mı

X