Yuze dolgu yaptirip memnun kalan var mı ? Lütfen yardim

Sevgi390

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2022
229
-229
26
6 ay önce yuze yag enjeksiyonu yaptırdım sonuç güzeldi ama hepsi eridi tekrarı jcin yine 60bin sonucta sürekli bu parayı veremem yüzüm çok düz dolgu da aynı etkiyi vermez mi

Nasil yani 60 bin TL'mi ?? Bildiğim kadari ile dolgu da ayni sonuç o da 6 ay gidiyormuş. Zayıfsaniz kilo alsanız dolar yüzünüz. 60 bin TL'ye hangi bolgelere dolgu yaptırdınız?

6 ay önce yuze yag enjeksiyonu yaptırdım sonuç güzeldi ama hepsi eridi tekrarı jcin yine 60bin sonucta sürekli bu parayı veremem yüzüm çok düz dolgu da aynı etkiyi vermez mi
Yağ dolgusu çabucak vücudun yapısına göre vücutta kalmayan bırşey normal dolgu daha güzel ve uzun süre kalıcı

Yaklaşık 2 sene önce dolgu yaptırdım ben de . Yüzümde sarkma vardı yorgun bir ifade oluyordu haliyle .. şakak , elmacık ve göz altı dolgusu yaptırdım çok memnun kaldım . Daha yeni yeni erimeye başladı şimdi doktor araştırıyorum . 6 ay çok erken değil mi erime için .. aynı doktora dudak dolgusu da yaptırmıştım onu beğenmedim ben de doktor arayışındayım. Dolgu yüzü yukarı kaldırıyor bir de 60 bin fazla değil mi ?

X