Makyaj Ürünleri Yüz Makyajı Yapmak İstiyorum

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Merhabalar Herkesee :)

KK' nın tecrübeli hanımlarından tavsiye almaya geldim. Bu makyaj özürlü insana bi el atıverin...
Ben 23 yaşındayım ve yüzüme çok fazla abartılı olmayan günlük bir makyaj uygulamak istiyorum. Bunun için ürün önerileri isteyeceğim sizden.
Bazı araştırmalar yaptım onları da yazacağım şimdi.
Cildime gelirsek gözeneklerim var neredeyse tüm yüzümde. Sivilce ve leke yok. Kış aylarında kuruya dönük karma bir cildim oluyor. Yaz aylarında ise yağlanıyor. Bu kış aylarında gözeneklerimi ön plana çıkarmayacak bir aydınlatık veren ürün kullanmak istiyorum. Bunun için highlighter mı daha iyi olur luminizer mı? Luminizer cildimi yağlandırabilir diye düşünüyorum ve gözeneklerimi belirginleştirebilir. Allık da almak istiyorum. The Balm'ın Hot Mama adlı ürünü iyiymiş. Hem yaz hem kış aylarında kullanılabilirmiş onu öğrendim. Siz ne dersiniz?
Cildime taze, sağlıklı ama asla abartılı olmayan bir parlaklık ve renk katmak benim makyajdan tek beklentim. Yani fondöten, allık, ve highlighter mıdır olay? Nasıl bir pudra kullanmalıyım? Ya da kullanmalı mıyım?Ayrıca Drug store ürün tavsiye ederseniz sevinirim :) Araştırma sonucu bulduğum bazı ürünler bunlar :)

1. Catrice Prime and Fine primer
2. Essence contouring palette
3. Essence lumizing palette
4. The Balm Desert bronzer
5. The Balm Hot Mama allık
6. The Balm Mary- Lou minizer.

Bu ürünler hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Paylaşırsanız sevinirimm.

EKLEME

Essence paletlerinden vazgeçtim arkadaşlar. Mary Lou dan da. Çnkü yanaklarımdaki gözenekleri çok fazla ön plana getirecek belli ki. Bunun yerine WNW reserve your cabana'yı pudra gibi kullanayım diyorum. Çok doğal ve çok çok hafif bir ışıltısı varmış.
Cilt makyajı yapmadan önce nemlendirici kullanman çok önemli. Sürdükten sonra birkaç dakika bekle. Cildinin bazı bölgeleri yağlı bazı bölgeleri kuru ise karma cilt tipi için olan ürünleri kullan. Essence'nin göz makyajı için ürünlerini severek kullanıyorum. The balm'ın allığıda doğru bir seçim. Mat rujları da güzel tercih edersen

X