Yurtdışına turla gitmek mi, bireysel gitmek mi?

Çok teşekkürler :KK68:ben de sizin mesajınızla eş zamanlı olarak facebookta bir gezi grubunda gördüm bu kampanyayı. Akşam eşimle inceleyeceğiz. Umarım uygun tarihlerde iyi fiyatlar bulabiliriz. Şimdi de bangkok mu bali mi olsun ikilemindeyiz. Mantıklı olan gitmişken ikisini de görmek aslında ama iyi bir gezi planı çıkarmamız lazım.

Bir şeyler bulabildiniz mi? Bir de aktarma sürelerine dikkat edin. Bazıları havaalanında 16 saat beklemeden falan bahsediyor. Qatar sağolsun promosyonlu biletlerde katara girişe de izin vermemişti. Biz havaalanında 8 saat beklemiştik :KK43:

Bir şeyler bulabildiniz mi? Bir de aktarma sürelerine dikkat edin. Bazıları havaalanında 16 saat beklemeden falan bahsediyor. Qatar sağolsun promosyonlu biletlerde katara girişe de izin vermemişti. Biz havaalanında 8 saat beklemiştik :KK43:
Bir çok tarih için bakmamıza rağmen en uygun 1100$ a geliyor o da dediğiniz gibi aktarma süreleri çok uzun. Aktarma kısa olunca da fiyat artıyor. aktarma süresi kısa olanları seçtiğimiz zaman 2 kişi 4bin küsür tl gibi rakamlar çıkıyor ortaya. Bu şekilde baktığımızda sizin n11'de gösterdiğiniz tur fiyat açısıından çok daha uygun geldi. Orda da tek sıkıntı tatil süresinin kısa olması. Gitmişken 10 gün kalsak hiç fena olmaz. Şimdi onu araştırıyoruz bakalım bir kaç acentadan daha fiyat alacağız.
Baliyi de şimdilik eledik. Biz sahil, kum, güneş tatili aradığımız için balinin sahili daha çok sörf yapmaya uygun olduğundan taylanda yoğunlaştık:)

ATN turizm canim. Su aralar tatil calismasina ara vermis olsam da bali fikrinden vazgecmedim gidecegiz insallah

Aa bence baliyi elemeyin. Kuta bolgesinin daha cok dalgali oldugunu duydum onun disinda sahilleri plajlari guzel okyanusuyla meshur bali :) kalacaginiz yere gore degisir.

Simdi butcenizi bilmiyorum tabi ama iyi bir yerde kalayim dediginizde turla ayarlamaya kalkarsaniz 5 gece icin 8500-9500 tl arasi fiyat alirsiniz ama yok benim kaldigim yer onemli degil gece sayisi daha fazla olsun kaldigim yer daha kotu olabilir diyorsaniz da bu fiyata gece sayiniz cok daha artabilir.

PammukSeker PammukSeker Var mı bir tatil planı?
Evet ama tamamen planladığımızın dışında gelişen bir tatil olacak:) şöyle ki, dubai'ye gitmeye karar verdik. Hem ben işe yeni başladığım için izin sıkıntım olacaktı ki uzak doğu için en az 10-15 gün ayırmak gerekiyor. Hem de iphone 7'nin çıkmasıyla bütçemizi uzak doğu yerine 5 günlük dubai seyahati+iphone 7 almak üzere değiştirdik:) kısmetse Uzak doğu hayallerimiz ise benim yıllık izni hakedeceğim 1 yıl sonrasına kaldı.
Dubai için tarih olarak ise 21 aralık seçtik bir aksilik çıkmazsa. Sizin dubai deneyiminiz oldu mu acaba, eğer bilginiz varsa fikirlerinizi ve deneyimlerinizi dinlemek isterim.

Evet ama tamamen planladığımızın dışında gelişen bir tatil olacak:) şöyle ki, dubai'ye gitmeye karar verdik. Hem ben işe yeni başladığım için izin sıkıntım olacaktı ki uzak doğu için en az 10-15 gün ayırmak gerekiyor. Hem de iphone 7'nin çıkmasıyla bütçemizi uzak doğu yerine 5 günlük dubai seyahati+iphone 7 almak üzere değiştirdik:) kısmetse Uzak doğu hayallerimiz ise benim yıllık izni hakedeceğim 1 yıl sonrasına kaldı.
Dubai için tarih olarak ise 21 aralık seçtik bir aksilik çıkmazsa. Sizin dubai deneyiminiz oldu mu acaba, eğer bilginiz varsa fikirlerinizi ve deneyimlerinizi dinlemek isterim.

Dubai ile ilgili hiç bir fikrim yok. Umarım çok eğlenceli olur sizin için. Siz tecrübe edinir burada paylaşırsınız. Belki gitmek isteyenler olur.

Biz mayista dubaiye gittik canim. Guzel bir tatil gecirdik. Mesajla sorularini cevaplarim dilersen

Selam,
Aralık-Ocak gibi Maldivler'e gitmek istiyorum. 10 gnlük bir tatil düşünüyorum. Bana eşlik edecek olan var mı? sene önce bireysel gitmiştim. Çokta memnun kalmıştım.

X