yumurtalıklarımda bılemedıgım bır agrı var???

what a woman want?

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
143
3
kızlar ne olur cvp verın adet olmam gerekıyor ama olmadım ve yumurtalıklarımda baskı hıssedıyorum.3 hafta once dr gıttım kıst ıle ılgılı bısey solemedı ve gobegım cok sıs sankı gaz varmıs gıbı lutfen bılgınıze ıhtıyacım var ne olabılır

agrısında duramıyorum ya sankı yumurtalıklarım asagı cekılıyor ılk defa bole bısey yasıyorum kadınlık gercekten zormus bundan 9 ay oncesıne kadar hıc bır derdım sıkıntım yoktu ya.

bendede oluyor ama adet günüme yakın dr gittim ve bana rahim ağzının gerilmesi gayet normel dedi adet ginine hazırlanıyor korkma dedi egerki kistik problemin yoksa korkma egerki yok bu göbeginle alakalıysa mutlaka başka dr git yumurtalıklarla ilgili olmayabilir.geçmiş olsun:teselli:

sende pko olma olasılığı olabilir.eğer adet olduğunda aşırı ağrı çekiyorsan ve düzensiz az oluyorsa.uzun vadede tüylenme kilo artışı vb. göbek altına baski ve şişkinlik yada şekil bozukluğu varsa hemen bir kadın doğum uzmanına gitmelisin.ama inşallah yoktur yada hamile de olabilirsin tabii.gebelik testi de yaptır. canım bende ağrı şikayetiyle gittim doktora pko dediler.şimdi bebek için tedavi oluyorum.

X