Kan Testi negatif, gebelik testi negatif.. kist yok, degisik akinti var rahimde birseyler var gec dölleme yasayanlar lütfen akil verin 🙁

SEVYILDIZ

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2024
23
7
32
Merhaba herkese
Herkes herkese yardim etmis ay biride bana yardim etsin…. Derdime yardimci olanlara simdiden tsk ederim.. ben yazaYim siz okuyun sonra bakin bu kiz delirmesinde napsin…

17.02 de 5 haftalik gebeligim sonlandi malesef
5 gün kanama oldu..ardindan
Doktor randevusunda herseyin temiz oldugunu söylemisti doktorum…

Iki hafta sonra ovulasyontestine göre döllenme oldu
Ardindan iki hafta sonra normal adetim geldi 5 gün yine…

21.03 en son adetimdi… 30 gün sürerdi

Ovulationtesti devam yaptim 17.gün ne kadar negatifti .. bir gün yapmamistim.. amaaan o güne denk gelmistir diye biraktim. test kalmayinca devam etmedim…gec döllenmeyi ilk defa burada okudum…

Adetimin üstüne simdi 7 gün gecti

Bugün doktora gittim:
Kan tahlili negatif cikti
Idrar negatif
Inthiaplama falanda yok
Yumurtaliklarda Iki taraftardada Kist yok
Degisik (hamilelikte görülen) bir Akinti var dedi
Rahime bakti .. tertemiz icinde ufak yüzden birsey var dedi… (bebisin yuvalanmasi gibi birsey)
bana kalirsa hamilesin ama kan tahliline bakicaz dedi…
Onada Bakti negatif…
4-5 gündür deli gibi bi agrim var
Kafamda üretmim diyorum ama sürekli sol tarftan sag tarafa ceken bi agrim var… bu agrida bana diger hamileligimden cok tanidik. Adetilm hic gelmicek gibi hissediyorum. :)

Ya bide bundna birkac gün önce cok güzel rüya gördüm etrafimda pervane olup üstüme konmaya calisan iki yavru muhabet kusu. Bunuda bosuna görmüs olamam demi :))

Birileri akil versin neolur :)))
Kimler doktora gittigi halde bir kac gün sonra positiv test etti… kacinci günde oldu?

Tsk ederimmm❤️❤️❤️

Merhaba herkese
Herkes herkese yardim etmis ay biride bana yardim etsin…. Derdime yardimci olanlara simdiden tsk ederim.. ben yazaYim siz okuyun sonra bakin bu kiz delirmesinde napsin…

17.02 de 5 haftalik gebeligim sonlandi malesef
5 gün kanama oldu..ardindan
Doktor randevusunda herseyin temiz oldugunu söylemisti doktorum…

Iki hafta sonra ovulasyontestine göre döllenme oldu
Ardindan iki hafta sonra normal adetim geldi 5 gün yine…

21.03 en son adetimdi… 30 gün sürerdi

Ovulationtesti devam yaptim 17.gün ne kadar negatifti .. bir gün yapmamistim.. amaaan o güne denk gelmistir diye biraktim. test kalmayinca devam etmedim…gec döllenmeyi ilk defa burada okudum…

Adetimin üstüne simdi 7 gün gecti

Bugün doktora gittim:
Kan tahlili negatif cikti
Idrar negatif
Inthiaplama falanda yok
Yumurtaliklarda Iki taraftardada Kist yok
Degisik (hamilelikte görülen) bir Akinti var dedi
Rahime bakti .. tertemiz icinde ufak yüzden birsey var dedi… (bebisin yuvalanmasi gibi birsey)
bana kalirsa hamilesin ama kan tahliline bakicaz dedi…
Onada Bakti negatif…
4-5 gündür deli gibi bi agrim var
Kafamda üretmim diyorum ama sürekli sol tarftan sag tarafa ceken bi agrim var… bu agrida bana diger hamileligimden cok tanidik. Adetilm hic gelmicek gibi hissediyorum. :)

Ya bide bundna birkac gün önce cok güzel rüya gördüm etrafimda pervane olup üstüme konmaya calisan iki yavru muhabet kusu. Bunuda bosuna görmüs olamam demi :))

Birileri akil versin neolur :)))
Kimler doktora gittigi halde bir kac gün sonra positiv test etti… kacinci günde oldu?

Tsk ederimmm❤️❤️❤️
Canım bende şaştım kaldım kendime ovalüsyonla ayın 11 ve 12 sinde yumurtlama gördüm değerlendirdim de bugün yuöurtlamadan sonra 13.gün ve idrar testleri negatif😞olsa çıkardı heralde diyorum ama yumurtlama gününden beri inanılmaz göğüs ağrısı var ve şişler birde kaşıkta hafif bir ağrı ama hiç geçmedi ben normalde adet ağrısı bile çekmem vardır diye düşünüyordum ama üç gündür test yapıyorum hep negatif olda çıkardı çünkü daha önce yumurtlamadan sonra hep 10.gün gebeliğim çıkardı tabi düşükle sonuçlandı da o ayrı bilmiyorum ya bu ağrı neyin nesi halsizlik var nebilim ateşimde yüksek

Canım bende şaştım kaldım kendime ovalüsyonla ayın 11 ve 12 sinde yumurtlama gördüm değerlendirdim de bugün yuöurtlamadan sonra 13.gün ve idrar testleri negatif😞olsa çıkardı heralde diyorum ama yumurtlama gününden beri inanılmaz göğüs ağrısı var ve şişler birde kaşıkta hafif bir ağrı ama hiç geçmedi ben normalde adet ağrısı bile çekmem vardır diye düşünüyordum ama üç gündür test yapıyorum hep negatif olda çıkardı çünkü daha önce yumurtlamadan sonra hep 10.gün gebeliğim çıkardı tabi düşükle sonuçlandı da o ayrı bilmiyorum ya bu ağrı neyin nesi halsizlik var nebilim ateşimde yüksek
Umarim sende güzel haberlerini alirsin ❤️❤️❤️

Adetin gelmemesi ve ona bi aciklama bulamamak ne sacma birsey :) gelde yeme kafayi

Ben kızıma geç döllenmeyle hamile kaldım. Güya ovülasyon testiyle de takip ediyordum ama belki de o ay 2 kez yumurtladım bilmiyorum.
Adetimin üzerinden 10 gün geçtiğinde kaset testte çok çok silik ikinci çizgiyi gördüm öncesinde hiç yoktu. Aynı gün kan verdim beta 8'di.

Ben kızıma geç döllenmeyle hamile kaldım. Güya ovülasyon testiyle de takip ediyordum ama belki de o ay 2 kez yumurtladım bilmiyorum.
Adetimin üzerinden 10 gün geçtiğinde kaset testte çok çok silik ikinci çizgiyi gördüm öncesinde hiç yoktu. Aynı gün kan verdim beta 8'di.

Allah anali babali büyütsün … sevindim senin adina :)

Insallah darisi benim gibi isteyenlerin basina ❤️

persembe kan verip, hamilelik yok dedigi halde bugün (cumartest) yine test yaptim.

Iki cizgili :)

Simdi pazartesini beklicem tekrar kan vericem… bu aradada adetin 7. gecikmeli günü olmus oluyor :)))

persembe kan verip, hamilelik yok dedigi halde bugün (cumartest) yine test yaptim.

Iki cizgili :)

Simdi pazartesini beklicem tekrar kan vericem… bu aradada adetin 7. gecikmeli günü olmus oluyor :)))
Tebrik ederim 🌸 sizde de benim gibi olmuş gibi görünüyor. Kan sonucunu buraya da yazın

X