Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

Merhaba, çok teşekkür ederim.
Ben Doç Dr Ahmet Eser’den tedavi aldım, kendisi kolan british hastanesinde tedavimi yaptı. Asıl mesela hastane değil, doktor. Arkadaşlar Dr Ahmet hocaya direkt instagram üzerindeki tlf bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Ewt kabızlık başladı ya, dün 3 litre su içtim🙈 Bende yeşil mercimekli salata yemeği düşünüyorum. Ya bugün yola çıkıyorum, 2 uçuş ile evime gideceğim. O zaman bir düzen oturturum. İnşallah herşey hepimizin gönlüne göre olur🤲🏻🍀🌸
Hayirli olsun 🌸🙏🧿 Sizin ilk denemede tuttu mu acaba? Bende o merkezi arastiyorum bilgi verebilirseniz çok sevinirim. 🤗

Doğru yer diye birşey yok ki canım malesef nasibimiz neresi kimbilir diyebiliriz ancak .En popüler klinikler doktorlardan bile negatif dönenler çok fazla garanti gözüyle bakma kalbini dinle içine sinen klinik ile yoluna devam et inşallah 🥰
İnsan ne kadar olsa başarı öyküsü olan bir yeri tercih etmek istiyor. Denenmis ve gercek yorum yaoan. Hepimiz aynı umutun etrafındayiz. Piyasa da neler döndüğünü ve işlemin maliyetini biliyoruz. ☹️☹️

İnsan ne kadar olsa başarı öyküsü olan bir yeri tercih etmek istiyor. Denenmis ve gercek yorum yaoan. Hepimiz aynı umutun etrafındayiz. Piyasa da neler döndüğünü ve işlemin maliyetini biliyoruz. ☹️☹️
Sizi elbette anlıyorum ama başarı sayısı çok fazla olan kliniğe gidip negatif olma (inşallah olmaz ) ihtimali de var demek istiyorum.Cok fazla çetrefilli bir konu dert edecek o kadar şey var ki o yüzden içinize sinen olumlu yönleri agir basani tercih edin başka türlüsü adım atamamak olur çünkü

Mesela kliniklerde görüşmende istediğin an doktor ile iletişim kurabiliyor musun sorumlu hemsiren gerekli tüm ayrıntıyı verdi mi olası embriyo ulasamama durumunda krizi nasıl yonetecekler embriyo takibini doktor da yapıyor mu tranferini kim yapacak gibi soruları sor kendine ona göre bile karar verebilirsin klinik için

Önerim ama fiyat konusunda gerçekten seçenek olduğunu hissettirin muhasebeye yani daha uyguna yapan başka klinik var orayı da tercih edebilirim hem bilindik popüler diye atın tutun hesabı 50/100 Euro indirim yapsa bizler için yine iyi bir fiyat

Merhaba Arkadaşlar, ben gebeyim bugün sonucum çıktı. Cuma günü 2. Kan testini vereceğim🧿 Rabbim evlat isteyen herkese sağlıkla hayırlısıyla nasip etsin🤲🏻🍀 Bana da sağlıkla gebeliğimi sürdürüp hayırlısıyla sağlıkla dünyaya getirmeyi Allahım nasip etsin. Sevgiyle kalın🌸
Merhaba Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin süreç nasıl zormu bende mayısta gidiyorum transfer sobrası ilac igne verdilermi

Arkadaşlar merhaba.
14 Şubat beta sonucum140 ❤️
16 Şubat bugünki sonucum 325 çıktı ❤️
Çok şükür hamileyim.bu platform da çok şey öğrendim bilgi veren arkadaşlardan herkesten Allah razı olsun
dileyen herkese rabbim tatdırsın🤲 18 sene sonra böyle güzel bi duyguyu yaşamak çok güzel.sağlıcakla kalın
Merhaba sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah bende mayısta gidiyorum Kıbrısa bizlerde dua edin inşallah

Hayırlı olsun sağlıcakla gelsin inşallah. Ben iletişimde sorun yaşıyorum orayla mert bey ilgileniyordu eylem hanımla konuşturacağım sizi dedi ama günler geçti dönmedi . Siz gitmeden telefonda görüştünüz mü eylem hanımla
Evet kordinasyon var filiz Han'im onun ilemiletisme geçtim eylem hoca sadece bir kere aradı ama sürekli filiz Han'im ilemiletisim de idim filiz Han'im dosya ile ilgilenip eylem hanima iletiyordj

Hayırlı olsun sağlıcakla gelsin inşallah. Ben iletişimde sorun yaşıyorum orayla mert bey ilgileniyordu eylem hanımla konuşturacağım sizi dedi ama günler geçti dönmedi . Siz gitmeden telefonda görüştünüz mü eylem hanımla
Size filiz Han'im in numarasini özelden atiyorum..

Size msj atamiyorum siz atın numarayi göndereyim

Sanırım hite gideceksiniz kolaylıkla güzellikle geçsin inşallah. Berna hanımla mi görüştünüz istedikleri testleri verdiniz mi ? Rahim kalınlığına falan bakıldı mı gitmeden
Gülşen hanımla görüştüm adet söktürücü 3gun oldu biteli arife günü rahim filmi cektrdim ozamn ayriyeten ultrasonla bakıldı 4mmdi adeti bekliyorum rahim ağzı ölçülür ilaca baslancakmis siz?

X