YUMURTA DONASYONU için DR HİT mi yoksa BRITISH IVF mi seçilmeli????

Evet testleri gönderdik haber bekliyoruz, sen ne yaptın karar verebildin mi?
Evet biz de niyetleniyoruz bu dönem ama taşınma durumu var
Evet testleri gönderdik haber bekliyoruz, sen ne yaptın karar verebildin mi?
Biz de kararlıyız ama temmuzda atandığımız yere gideceğiz etkiler mi diye düşünüyorum . Hangi hastane olacak konusunda netleşemiyorum hepsi çok ilgisiz vita Berna hanımdı sanırım arayabilir misiniz dedim dönüş olmadı

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 😍 çok sevindim darısı bize olmayanlara inşallah ikiz yorucudur ama çok güzeldir .Bu arada siz çok sık kontrole gidermisiz yoksa kontroller ayda 1 kere mi
Teşekkür ederim rabbim herkese nasip etsin ikiz evet biraz yorucu çok şükür tabiki ben sık gidiyorum gitmek zorunda kalıyorum çünkü benim kanamam oluyor gidiyoruz herşey yolunda çok şükür çoğul gebelikte oluyormuş

Teşekkür ederim rabbim herkese nasip etsin ikiz evet biraz yorucu çok şükür tabiki ben sık gidiyorum gitmek zorunda kalıyorum çünkü benim kanamam oluyor gidiyoruz herşey yolunda çok şükür çoğul gebelikte oluyormuş
Amin canım inşallah benimde ikizdi ama kanamam olmadı hiç bir de doktor sık çağırıyordu beni 1 ayda 1 gidiyordum sorun yok diye ama yanlış yaptım sürekli gidicektim doktora güvendim ama İnslalah bu sefer olursa asla oyle bir şey yapmam sürekli kontrol olucam

Evet biz de niyetleniyoruz bu dönem ama taşınma durumu var

Biz de kararlıyız ama temmuzda atandığımız yere gideceğiz etkiler mi diye düşünüyorum . Hangi hastane olacak konusunda netleşemiyorum hepsi çok ilgisiz vita Berna hanımdı sanırım arayabilir misiniz dedim dönüş olmadı
Beni direkt doktorumun yönlendirmesiyle aradıkları için ben hiç aramadım onları tekrar ara istersen, gayet ilgililer yani ben öyle gördüm şuan için.

Kızlar size soru soracağım Kıbrıs'ta dr.ismet gün hocaya tedaviye giden arkadaşlar var mı donasyon olan yazabilir mi?

Kızlar donasyon düşünüyorduk ama ilginç bir şey oldu öğlen öylesine idrar testi yaptım elimde vardı , ilk idrar değildi ama açtım , ilk 20 dk içinde silik bir çizgi çıktı sonra gitgide koyulaştı, testteki o kırmızı dağılma sonradan çıktı silik çizgiden sonra . Çay ve kahvaltı sonrası ikinci test negatif çıktı etkiler mi çay kafam karıştı

Eklentiler

• 1000011506.jpg
    1000011506.jpg
    135,4 KB · Görüntüleme: 25
Kızlar donasyon düşünüyorduk ama ilginç bir şey oldu öğlen öylesine idrar testi yaptım elimde vardı , ilk idrar değildi ama açtım , ilk 20 dk içinde silik bir çizgi çıktı sonra gitgide koyulaştı, testteki o kırmızı dağılma sonradan çıktı silik çizgiden sonra . Çay ve kahvaltı sonrası ikinci test negatif çıktı etkiler mi çay kafam karıştı
Çok sevindim canım ama bir kan testi yap mucize olmuş ne güzel nasıl anladın bir anda öyle yapmaya karar verdin

Çok sevindim canım ama bir kan testi yap mucize olmuş ne güzel nasıl anladın bir anda öyle yapmaya karar verdin
15 20 güne bir ne olur ne olmaz diye yapıyorum aklıma geldikçe ama bir buçuk aydır yapmadım evde de vardı bir yapayım dedim ama inanmıyorum niyeyse güvenemedim teste , çay içtikten sonra ikinciyi yaptım negatif çıktı. Çay etkiler mi bilmiyorum

15 20 güne bir ne olur ne olmaz diye yapıyorum aklıma geldikçe ama bir buçuk aydır yapmadım evde de vardı bir yapayım dedim ama inanmıyorum niyeyse güvenemedim teste , çay içtikten sonra ikinciyi yaptım negatif çıktı. Çay etkiler mi bilmiyorum
Sanmıyorum etkilemez canım hayırlısı olsun bence bir kan testi ver

Hatta eşime söylemeyeceğim hayal kırıklığı çok kötü oluyor
Aynen simdikik söyleme netlessin bir kan testi ver ondan sonra söylersin yanıltabilir bazen kaset testler kan ver sen canım daha net olur haber ver merak ederim bende şaşırdım hemde sevindim İnslalah pozitiftir 😘

Tekrar test yaptım yarım saat içinde çıkan , pembelik resimde net çıkmamış baya pembemsi. Kuruma böyle olur mu acaba
Hee canım bence kaset test yapma doğru değil doğruyu net anlayamazsın yarın test yaptır kan testi ondan daha net anlaşılır testler yanıltır ben pek güvenmiyorum çünkü

Hee canım bence kaset test yapma doğru değil doğruyu net anlayamazsın yarın test yaptır kan testi ondan daha net anlaşılır testler yanıltır ben pek güvenmiyorum çünkü
Bir tane de erken gebelik testi kaldı sabah ilk idrar onu yapayım yine çıkarsa gideyim kan vermeye 😅 sen de cylo prognova kullanıyormuşsun kilo yaptı mı sende bende yaptı

Bir tane de erken gebelik testi kaldı sabah ilk idrar onu yapayım yine çıkarsa gideyim kan vermeye 😅 sen de cylo prognova kullanıyormuşsun kilo yaptı mı sende bende yapti mı sende
Tamam canım sen nasıl istersen 😚😘evet kullanıyorum canım vala anlamadım ki aldırdı mi aldirmadi mı tam olarak 😚uzun zamandır kullanıyorum çünkü 3 senedir de sürekli hormon ilaçları donasyon iğneleri falan derken kilo aldım o yüzden anlamadım ama Hormon ilaçları aldırıyor biraz

Tamam canım sen nasıl istersen 😚😘evet kullanıyorum canım vala anlamadım ki aldırdı mi aldirmadi mı tam olarak 😚uzun zamandır kullanıyorum çünkü 3 senedir de sürekli hormon ilaçları donasyon iğneleri falan derken kilo aldım o yüzden anlamadım ama Hormon ilaçları aldırıyor biraz
Emeklerimizin karşılığını hayırlısıyla alırız inşallah kuzum, rabbim sana da bana da tüm isteyenlere nasip etsin inşallah 🙏😘

X