Yst'nin Diyet Günlüğü

merhaba günlüğüm.
yıllar yıllar geçti. buraya yazdığım o heyecan kalmadı artık. birçok şey o kadar boş geldi ki.
2. bi çocuğum oldu. sebebini bilmiyoruz ama hafif düzey engelli. hayat her zamankinden daha zor oldu haliyle. insanların bana acıması benim kendime acımam. vs vs vs
gebelik doğum stres filan derken ibre 120 yi gösterdi. dizlerim kendi kilolarımı taşıyamazken çocuğumu nasıl taşıyacağım düşüncesiyle tüp mide olayına atladım. spor hariç her şeye sadık kaldım 72 kg kadar düştüm.
amaaa benim midem değil beynim şişman. yakın zamanda 84 kg gördüm. yine diyetlere sarıldım. küçüğü refakatçi raporundan dolayı 3 aydır evdeyim. çocuğumun hayatında 1 adım ileri gitsin diye çırpındık karı koca. sürekli sürekli geriye döndü. bazen hiç gelişmedi diyorum bazen öyle zeki geliyor ki.
neyse bugünkü kilom 78. incir kürü muhabbeti var nette. yarın itibariyle ona başlıycam. umarım iyi gelir.
psikolojim çok iyi değil. umarım o da en kısa sürede toparlanır.
yarın yeni bir gün olsun.

Hayatımda hiç ileri gitmemiş olmanın hikayesi var burada.
79 kilodayım. Kaybettigim şey yıllarım gencligim hevesim.
Gencseniz ve bu yazıyı okuyorsanız gencliginizin kıymetini bilin. 😔
Aradan yıllar geçti ve hala aynı çırpınışlar

Hayatımda hiç ileri gitmemiş olmanın hikayesi var burada.
79 kilodayım. Kaybettigim şey yıllarım gencligim hevesim.
Gencseniz ve bu yazıyı okuyorsanız gencliginizin kıymetini bilin. 😔
Aradan yıllar geçti ve hala aynı çırpınışlar
çok mu zor bilemedim. dediğin gibi yıllardır kilo vermek için çırpınıyoruz 🤷‍♀️

Günlüğünü bugün gördüm canım cidden zor şeyler yaşamışsın inan herkesin sıkıntıları var kendine göre bende zor bir hayatın içinden geldim .
Bizim olayımız kilo yada çok yemek yada sağlıksız yemek değil sorunların üstesinden gelme şeklimiz bakış açımız temelde sorunlar var bunları artık çözme zamanı hiç birsey için geç değil bu sorunları farklı çözme yöntemleri bulursan ilerde çocuklarında sıkıntı zamanlar geçirdiğinde bu yöntemleri uygular bundan sonra daha iyiye gitmek hicbirsey için geç değil 100 kiloymussun şimdi 79lardasin tüm geçen zamana engellere rağmen yılmadan devam etmek kilo vermek başarıdır bence zor bir süreçtir senin gibilerden başka kimse seni anlayamaz zaten anlamasını da bekleme sen gerçekten çok güçlüsün bugün daha net anladım.

Bence harika birisin ve harika bir annesin seni tebrik ediyorum . Hep üstüne koyarak gitmişsin hayatında hep ilerlemissin düşünce kalkmayı bilmissin tebrikler başarılarının devamını diliyorum seviliyorsun kanka🤣🥰

Günlüğünü bugün gördüm canım cidden zor şeyler yaşamışsın inan herkesin sıkıntıları var kendine göre bende zor bir hayatın içinden geldim .
Bizim olayımız kilo yada çok yemek yada sağlıksız yemek değil sorunların üstesinden gelme şeklimiz bakış açımız temelde sorunlar var bunları artık çözme zamanı hiç birsey için geç değil bu sorunları farklı çözme yöntemleri bulursan ilerde çocuklarında sıkıntı zamanlar geçirdiğinde bu yöntemleri uygular bundan sonra daha iyiye gitmek hicbirsey için geç değil 100 kiloymussun şimdi 79lardasin tüm geçen zamana engellere rağmen yılmadan devam etmek kilo vermek başarıdır bence zor bir süreçtir senin gibilerden başka kimse seni anlayamaz zaten anlamasını da bekleme sen gerçekten çok güçlüsün bugün daha net anladım.

Bence harika birisin ve harika bir annesin seni tebrik ediyorum . Hep üstüne koyarak gitmişsin hayatında hep ilerlemissin düşünce kalkmayı bilmissin tebrikler başarılarının devamını diliyorum seviliyorsun kanka🤣🥰
Canımsın 😘
Uygun değilim şuan sonra ağlayacağım bunlara 😘

Mantığı olmayan duygusal dalgalanmalar yaşıyorum. İçten içe çökmüş gibiyim.
Bugün tekrar 80 e çıktım 😔
Bu haftalari iyi değerlendirip yılbaşına 75 altına inmek istiyorum

Mantığı olmayan duygusal dalgalanmalar yaşıyorum. İçten içe çökmüş gibiyim.
Bugün tekrar 80 e çıktım 😔
Bu haftalari iyi değerlendirip yılbaşına 75 altına inmek istiyorum
İnşallah canım elimizden geleni yapacağız 3 hafta var şunun surasinda hallederizz

Yaklaşık 21 saatlik aralıklı beslenmeyi yoğurtlu çorba ve bir parça dürüm ile sonlandirdim.
Yarın faydasını görürüm umarım.

X