Yiyip yiyip kilo alamamak

165 boya 48 kilo normal diyen insanlar bi tek kadınlar kulübünde galiba. Bu yüzden burayı çol seviyorum:)) Çevremde insanların ideal kilo anlayışı 60 tan falan başlıyor

çevreleri değişelim mi :KK70:
gerçi bana ne derlerse desinler, ben kendi estetik algımı dikkate alıyorum sadece...
ama yine de birilerinden zayıfsın kelimesini duymak iyi geliyordu be :cool:

Senin kilon bence iyi. En yakın arkadaşım 41-42 kilo ve cidden sağlık açısından da görüntü olarak da iyi bir şey değil. Almayı çok istiyor ilaç falan da kullandı demir ilaçları b12 falan ama gene de alamıyor

Evet kızlar sorunum bu... Dünyaları yesem de doğru düzgün kilo alamıyorum. Metabolizmam hızlı heralde:KK43: Ki gerçekten çok yiyen bi insanım, gece bile yemek yerim. Ama cık yani olmuyo. Böyle biraz kilo alıyım kadınsı bi görüntüm olsun istiyorum. Var mı aynı dertten muzdarip? Ya da kilo alanlar nasıl alıyor...:KK42:

Bende ayni sorunu yasadim uzun bi sure. O yuzden sırf yardımcı olabilmek icin uyelik açtım. Nerden okudugumu hatırlamıyorum yine bu sayfaydi sanirim. Bi ürün var aktarlarda satılıyor bitkisel bi urun. Adı bombax ben ramazanda 47 kiloya dustugumde basladim kullanmaya. Bir ay boyunca kullandim hayatimda hic 48 kilo ustune cikamamistim. Ramazan ayi sonunda 53 kilo oldum.
Her sabah ve her aksam bir bardak süt icerisine bir kaşık bombax bir kaşık bal koy ve ic. mumkunse yemeklerden 45 dakika sonra. Yan etkisi var midir bilmem o yuzden olasi yan etkilerine karsi uyaramiyorum. Bende bi yan etki yapmadi zaten dediğim gibi aktarda satilan bitkisel bi ürün. Yinede yardım edeyim derken vebal almak istemem icerigine lutfen kendiniz bakın. Bu arada 3 yakinima tavsiye ettim onlarda bir kutu kullanarak 5 kilo civarinda aldilar.
Dilerim mutlu oldugunuz kiloya ulasirsiniz sevgilerle

Bende ayni sorunu yasadim uzun bi sure. O yuzden sırf yardımcı olabilmek icin uyelik açtım. Nerden okudugumu hatırlamıyorum yine bu sayfaydi sanirim. Bi ürün var aktarlarda satılıyor bitkisel bi urun. Adı bombax ben ramazanda 47 kiloya dustugumde basladim kullanmaya. Bir ay boyunca kullandim hayatimda hic 48 kilo ustune cikamamistim. Ramazan ayi sonunda 53 kilo oldum.
Her sabah ve her aksam bir bardak süt icerisine bir kaşık bombax bir kaşık bal koy ve ic. mumkunse yemeklerden 45 dakika sonra. Yan etkisi var midir bilmem o yuzden olasi yan etkilerine karsi uyaramiyorum. Bende bi yan etki yapmadi zaten dediğim gibi aktarda satilan bitkisel bi ürün. Yinede yardım edeyim derken vebal almak istemem icerigine lutfen kendiniz bakın. Bu arada 3 yakinima tavsiye ettim onlarda bir kutu kullanarak 5 kilo civarinda aldilar.
Dilerim mutlu oldugunuz kiloya ulasirsiniz sevgilerle
Ya çok teşekkür ederim :KK200:
Yardımcı olabilmek için üyelik açtınız demek, çok iyisiniz. :KK16: Ürünü araştıracağım mutlaka. Her şeyden çok çabuk nem kapan bi bünyem var maalesef o yüzden iyice emin olmadan bitkisel de olsa bi şey kullanamıyorum

Evet kızlar sorunum bu... Dünyaları yesem de doğru düzgün kilo alamıyorum. Metabolizmam hızlı heralde:KK43: Ki gerçekten çok yiyen bi insanım, gece bile yemek yerim. Ama cık yani olmuyo. Böyle biraz kilo alıyım kadınsı bi görüntüm olsun istiyorum. Var mı aynı dertten muzdarip? Ya da kilo alanlar nasıl alıyor...:KK42:
Ben de senin gibiyim, kaç kilosun? :KK70:

Kastan kilo almak istiyorummmm bende 48 kiloyum bir haftada aliyorum iki gunde veriyorum okdr hizliyim yani. Vede yuzden cokuyorum yuzum yorgyn gorunuyor fln ay sevmiyorum bi bes kilom olsa super kizim ama yok olmuyor:/

bende senin gibiyim arkadaşım gitmediğim dr kalmadı daha da üstüne azar işittim

X