Yiyip yiyip kilo alamamak

Bence sen sus otur bi kösede 30 olmayi bekle...
Benimde boyum 165 senin yaslarinda bende 48 kilo belkide daha zayiftim hatta galiba sanirsam kaburgalarim falanda yokmus :KK48::KK48::KK48: 25 den sonra kilo aldim hatta sorunsuz bi sekilde verebildim simdi 34 yasindayim 58 kiloyum ve o lanet 5 kiloyu veremiyorum. Yakinda göbegime yag sökücü dökücem. Acaba göbegimi sobaya yaklastirsam yaglar erir mi falan diye düsünüyorum:işsiz:

Bence sen sus otur bi kösede 30 olmayi bekle...
Benimde boyum 165 senin yaslarinda bende 48 kilo belkide daha zayiftim hatta galiba sanirsam kaburgalarim falanda yokmus :KK48::KK48::KK48: 25 den sonra kilo aldim hatta sorunsuz bi sekilde verebildim simdi 34 yasindayim 58 kiloyum ve o lanet 5 kiloyu veremiyorum. Yakinda göbegime yag sökücü dökücem. Acaba göbegimi sobaya yaklastirsam yaglar erir mi falan diye düsünüyorum:işsiz:
Onu denemeyin bence:) ayrıca 34 yaşa 58 kilo fazla mı? Yani doğum falan yaptıysanız

IMG_1454.JPG
Ay konuyu okuyunca bu karikatür geldi aklıma :)
30lu yaşlarda alırsın merak etme ama kilo alacağım diye de saçma sapan beslenme sakın :KK66:

Evet kızlar sorunum bu... Dünyaları yesem de doğru düzgün kilo alamıyorum. Metabolizmam hızlı heralde:KK43: Ki gerçekten çok yiyen bi insanım, gece bile yemek yerim. Ama cık yani olmuyo. Böyle biraz kilo alıyım kadınsı bi görüntüm olsun istiyorum. Var mı aynı dertten muzdarip? Ya da kilo alanlar nasıl alıyor...:KK42:
Su içsem kilo alıyorum. Haline şükret bence. Genelde insanlar kilo aldıkları için muzdarip.:işsiz:

Onu denemeyin bence:) ayrıca 34 yaşa 58 kilo fazla mı? Yani doğum falan yaptıysanız

Arkadasim bak simdi senide yicemmmm :))) Vallahi dogum yapmis olsaydim bebisim var diye tesellim olurdu. Hayir kilom aslinda ideal biraz karin kaslarina calissam yeticek bile ama ben yüzümden rahatsiz oluyorum 500 gr alsam kafam kocaman oluyor.

20 yaşında 49 kiloydum, 25 yaşımda 49 kiloydum 30 u geçtim 50 kiloyum, olmayınca olmuyor dert etme zaten boyun ile kilon uygun ileride yaş aldıkça hormonlar sayesinde hatların yuvarlaşacak bence şu an keyfini çıkart.

Bir zamanlar oyleydim cok guzeldim harikaydim :KK70: cocuk dogurdum emzirme surecinde zayifliktan ericektim cocuk birakti abi 1 yil sonra bende haller 22 yildir tek kilo sorunu zayiflik olmus olan ben bilo aldim nasil aliyirum ama sisko oldum nerdeyse :KK70: ramazanda veriyodum hep :KK70:
Simdi ikinciye hamileyim nolurum bilemiyirum :KK70: yiyom aliyorum anlican :KK70:

Yiyip yiyip kilo alamamak hicbir zaman gerceklesmeyecek rüyam. Valla nalet metabolizma işte. Kimileri sizin gibi şansli doguyor. Bence tadini çikarin. Ne guzeldir vicdan azabi duymadan yemek. Kilo almaktan korkmamak. Kilo vermeye calisip calisip geri almamak. Kiyafetlerin hep dar gelmemesi...

Bende öyleyim en az insanların ne kadar çok kilo almışsın. Kadar kötü birşey bu . ne kadar zayifın demesi. Bi ara bebek mamasi yedim belki 1 kilo falan aldım ama midem bulanıyor artık ondan
Aynen katılıyorum. Bu da bir sorun. Yıllardır zayıflıkla uğraştım. Doğum yaptım da anca 3-5 kilo aldım. O da gidecek diye aklım çıkıyor. 46 kiloydum yani. Olmayınca olmuyor kardeş seni çok iyi anlıyorum

Senin yaşındayken ben de yer yer kilo alamazdım .Babam doktora gitmeyi bile teklif etmişti. Şimdi kilolu değilim ama abur cuburu böreğe keki fazla kaçırırsam kilo alıyorum. Diyetisyene gidebilirsin ayrıca.

X