Yine yumurta diyeti🥚Yine bennn👋

Üzüldüm. 😔 Zaman zaman dusebiliyor motivasyon. İnsaallah hâllolur tez zamanda, hayirlisiyla🤲
İzn vermiyorlarki.😮‍💨
Yaşadığımız yerden taşınmak istiyorum. Kayınvalidemlerden uzağa kaçmak istiyorum. Eşimde işten ayrıldı işsiz. Başka bir şehire taşınmak için çok dil döktüm sonunda oda razı oldu. Ev satılırsa hemen taşınırız. İnşallah bi an önce satılır ev. Kendimi çok gücsüz yanlız çok mutsuz hiss ediyorum. Konuşacakda hiç kimsem yok ne bi arkadaş falan bi tek annem oda üzülmesin bide beni dert etmesin diye hep iyiyim bi şey yok mutlu rölü yapıyorum.
Yaşadığımız yer ve olduğumuz kültür çok kötü. Eşimsiz asla dışarı çıkamam her kes laf yapmak için bekliyor gezecek dolaşacak çoçuğumu götürecek bir kreş bile yok. Daha iyi bir yere taşınmak istiyorduk 2 yıl önce ama kayınvalidem taşınırsan sana hakkımı helal etmem dedi eşime. Eşimde o yüzden vazgeçti😒
Evet kayınvalidemlerle yakın oturuyoruz ama bu insanlar bi kere bile bize gelmez ay geleyim torunumu göreyim demez. Biz gitmesek akıllarına bile gelmeyiz. Ne bileyim taşınırsam mutlu olucakmışım gibi geliyor...

İzn vermiyorlarki.😮‍💨
Yaşadığımız yerden taşınmak istiyorum. Kayınvalidemlerden uzağa kaçmak istiyorum. Eşimde işten ayrıldı işsiz. Başka bir şehire taşınmak için çok dil döktüm sonunda oda razı oldu. Ev satılırsa hemen taşınırız. İnşallah bi an önce satılır ev. Kendimi çok gücsüz yanlız çok mutsuz hiss ediyorum. Konuşacakda hiç kimsem yok ne bi arkadaş falan bi tek annem oda üzülmesin bide beni dert etmesin diye hep iyiyim bi şey yok mutlu rölü yapıyorum.
Yaşadığımız yer ve olduğumuz kültür çok kötü. Eşimsiz asla dışarı çıkamam her kes laf yapmak için bekliyor gezecek dolaşacak çoçuğumu götürecek bir kreş bile yok. Daha iyi bir yere taşınmak istiyorduk 2 yıl önce ama kayınvalidem taşınırsan sana hakkımı helal etmem dedi eşime. Eşimde o yüzden vazgeçti😒
Evet kayınvalidemlerle yakın oturuyoruz ama bu insanlar bi kere bile bize gelmez ay geleyim torunumu göreyim demez. Biz gitmesek akıllarına bile gelmeyiz. Ne bileyim taşınırsam mutlu olucakmışım gibi geliyor...
Eşin insaallah tez zamanda hayirli bir is bulur, issizlik zor.Kayinvaliden gelmiyor, sizin de gitmemeniz akillarina gelmiyorsa, sonucta sen de güleryüzlülügunu, ictenligini gostermissen, uzulmene gerek yok ki. Küçük ilcelerde kreş sorun oluyor, maalesef.

Eşin insaallah tez zamanda hayirli bir is bulur, issizlik zor.Kayinvaliden gelmiyor, sizin de gitmemeniz akillarina gelmiyorsa, sonucta sen de güleryüzlülügunu, ictenligini gostermissen, uzulmene gerek yok ki. Küçük ilcelerde kreş sorun oluyor, maalesef.
Çok altdan aldım yüzüme karşı ne hakaretler ne küfürler söylediler eşimin hatrına ağzımı açıpta bir laf söylemedim. Her zaman gülümsedim sorun yok iyi olucak onlarda bana alışacak beni sevicek en azından oğullarının karısı torununun annesi olarak kabul edicek diye kendimi paraladım. Ve sonuç mutsuzum. Allah insanın karşısına iyi insanlar çıkarsın gerisi boş.

Bu arada 67 kilomu oldun? Tebrik ederim👍😘

Çok altdan aldım yüzüme karşı ne hakaretler ne küfürler söylediler eşimin hatrına ağzımı açıpta bir laf söylemedim. Her zaman gülümsedim sorun yok iyi olucak onlarda bana alışacak beni sevicek en azından oğullarının karısı torununun annesi olarak kabul edicek diye kendimi paraladım. Ve sonuç mutsuzum. Allah insanın karşısına iyi insanlar çıkarsın gerisi boş.
Tavrını gosterseydin tartismadan dicem ama denemissindir, insanlarla ugrasmak çok zor, yeri geliyor kendi ana,babamizla anlasamiyoruz. Amin🤲 sıkma canını, hasta olursun, bosvermeye calis.
Bu arada 67 kilomu oldun? Tebrik ederim👍😘
Sağol, oldum küsüratlı ☺️

Tavrını gosterseydin tartismadan dicem ama denemissindir, insanlarla ugrasmak çok zor, yeri geliyor kendi ana,babamizla anlasamiyoruz. Amin🤲 sıkma canını, hasta olursun, bosvermeye calis.

Sağol, oldum küsüratlı ☺️
Piskolojim bozuldu zaten çok sinirli biri oldum hiç bir şeye tahamüllüm yok. Sabr sabr diyib dişlerimi sıkmaktan hepsi kırıldı. Tek çare uzağa gitmek

Merhaba günlük...
70 kiloya düşmüşüm yine.
Diyet yapıyorum denmez sadece bana kilo aldıran yanlışları hayatımdan çıkardım.
Sabah kalkar kalkmaz suyumu içiyorum 2 bardak ardından ev işleri falan saat 11de şekersiz sade kahvemi içiyorum. 12 de 1de öğlen yemeğimi yiyiyorum akşama kadar su çay falan akşam 6da son öğünümü yiyorum. Ne yiyorum derseniz normal evde pişen yemekler kısıtlamıyorum kendimi. Sadece ekmek tüketmiyorum. Günde 1 kere çay ve ya kahve yanında küçün çikolata yiyorum. Böyle bakalım 1 ay böyle devam edicem bakalım zayıflaya bilicem mi?🤷‍♀️

Merhaba günlük...
Bi türlü tam diyet yapamadım gitti yaa
2 yıldır yerimde sayıyorum 75kilodan 69a iniyorum sonra yine 75e çıkıyorum.
Diyet sözünün d sini bile duymak istemiyorum😢 nolurdu sanki bende yiyib yiyib kilo almasaydım.😒
Neyse umarım 2023e de kilolu girmem🥴
Zayıflayınca çoçuk düşünüyorum. Bu kiloyla hamile kalırsam doğuma 90 100 kilo olurum diye korkuyorum.
Evet günlük sende bıktın bende bıktım valla

2 gündür diyetdeyim yine
Akşam yemeğini biraz fazla kaçırdım, yarından pprsiyon küçültmeye başlamam lazıııııım😵‍💫
Tartımın pili bozuldu😅 iyi oldu böyle yoksa her gün tartılıyordum oda iyi bi şey değil.
26 kasıma kadar böyle gidicem inşallah bu defa ne olursa olsun diyeti bozmicam.

Merhaba günlük.....
Kendime kilo yerine pantolonla hedef koydum. Yani 3 tane pantolonum var
1cisi 30
2cisi 28
3cüsü 26 numara(size)
İlk olarak 30 numaralı pantolona girmeyi umuyorum bu arada pantolonların hepsi cins kot pantolon.

Merhaba günlük...
2 öğün beslenemiyorum o yüzden yine tek öğüne geçtim bu gün.
Ekmek yemiyorum pilav makarna mercimek bulgur bunları tüketmiyorum sadece karabaşak tüketiyorum. Şekeri de kullanmıyorum çok zorlanırsam kuru kayısı falan yerim diye düşünüyorum.

20221104_094853.jpg
Yeşil çaylar içilsin🍵 günde 2 kupa yeşil çay içiyorum mutlaka.🙃

Döndüm yine yumurta diyetine👻
1 haftalık yumurta diyeti yapıcam güncel kilom 70.6kg

X