Yıllar sonra yeniden, beraber:)

Bu gün dünü toparlamaya çalışıyorum. Sabah iri salatalikli cacık yaptım onu yedim. Öğlen kahve ve çiğ kuruyemiş yedim.
Herhalde doğuya taşınma vaktim gelene kadar bir gün dolu dolu bir detoks şeklinde geçecek 😂😂😂 arkadaşlarla akrabalarla buluşunca çok tutamıyorum ucunu 🙄

Bu gün dünü toparlamaya çalışıyorum. Sabah iri salatalikli cacık yaptım onu yedim. Öğlen kahve ve çiğ kuruyemiş yedim.
Herhalde doğuya taşınma vaktim gelene kadar bir gün dolu dolu bir detoks şeklinde geçecek 😂😂😂 arkadaşlarla akrabalarla buluşunca çok tutamıyorum ucunu 🙄
Dukan birasını duydun mu bilmiyorum ama tanıdığım tanımadığım bi çok kişiden güzel şeyler duydum yanımda yapanlar çok diyet dahilinde yasamadıkları halde güzel sonuçlar aldılar dikkat edemediğin günlerde onu hazırlayıp içebilirsn bence

Dukan birasını duydun mu bilmiyorum ama tanıdığım tanımadığım bi çok kişiden güzel şeyler duydum yanımda yapanlar çok diyet dahilinde yasamadıkları halde güzel sonuçlar aldılar dikkat edemediğin günlerde onu hazırlayıp içebilirsn bence
O nasıl yapılıyormuş canım azcik ucundan duymuştum da ilgilenmemistim🙄

O nasıl yapılıyormuş canım azcik ucundan duymuştum da ilgilenmemistim🙄
Sabahtan 2tatlı kaşığı yeşil çayı demliyosun 750 ml suya o soguyunca içine yarım limon bide maden suyu ekliyosn bütün gün ara ara bu karısımı içiyosun hadi bugün sende yap ☺️ Bugün aile günü bende de smdiden kara kara düşünüyorm ne yicem diye 😂 çünkü eminim ki herşey çok kalorili ve çok lezzetli olacak

Bu arada dünkü listemi iliştiriyim hemen
Sabah
Bi kupa sade kahve
İki prça gong
Öğlen
1domates 1salatalık
Akşam
Ton balıklı salata
1-2kaşık pişmiz havuç
Aralarda
1porsiyon kiraz
2top dondurma 🙈
+DUKAN BİRASI

Sabahtan 2tatlı kaşığı yeşil çayı demliyosun 750 ml suya o soguyunca içine yarım limon bide maden suyu ekliyosn bütün gün ara ara bu karısımı içiyosun hadi bugün sende yap ☺ Bugün aile günü bende de smdiden kara kara düşünüyorm ne yicem diye 😂 çünkü eminim ki herşey çok kalorili ve çok lezzetli olacak
Bunu yarın yaparım artık bugün çok geç uyandim😂 sen de az az her şeyden ye ama az az 😂😂😂
Bu arada dünkü listemi iliştiriyim hemen
Sabah
Bi kupa sade kahve
İki prça gong
Öğlen
1domates 1salatalık
Akşam
Ton balıklı salata
1-2kaşık pişmiz havuç
Aralarda
1porsiyon kiraz
2top dondurma 🙈
+DUKAN BİRASI
Menülerin biraz az gibi mi sankii🙄 toparlama menüsü muydu canim

Bu gun kahvaltım süperdi 💪🏻 biberli omlet, peynir, domates salatalık
Arada meyve yedim.
Akşam ne yerim bilmiyorum henüz. Günü bu şekilde bitircem. Akşam yemeğinden sonra belki sütlü kahve içerim o kadar

Bunu yarın yaparım artık bugün çok geç uyandim😂 sen de az az her şeyden ye ama az az 😂😂😂

Menülerin biraz az gibi mi sankii🙄 toparlama menüsü muydu canim
Yok aslında değil ama hem düşük kalori gitmem lazm hemde bugünü biraz kurtarmak adına olabildiğince minimumda tuttum😂
Sabah
Karışık tost yedim yarım ekmeğe yakın bi küçük prçada beyaz peynir
Öğlen
Bi kaşık irmik helvası 🙈
Akşam
Menüde etli pilav var koklasam herhlde anca dengeler 😂😂

Yok aslında değil ama hem düşük kalori gitmem lazm hemde bugünü biraz kurtarmak adına olabildiğince minimumda tuttum😂
Sabah
Karışık tost yedim yarım ekmeğe yakın bi küçük prçada beyaz peynir
Öğlen
Bi kaşık irmik helvası 🙈
Akşam
Menüde etli pilav var koklasam herhlde anca dengeler 😂😂

Heyy naptin 😍

Güzel gidiyorum da unuttum bırayı dün 450 kalıriyle günü tamamladım ve birbucuk saat kadar spor yaptım ara vermiştim dün bismillah diyip başladm genel ısınma şeklinde ilerledim bi liste olusturmaya çalısıyorum spora da ☺️
Bugünde hemen raporumu veryim
Sabah
1yumurta
1yeşil biber
1kibrit kutusu beyaz peynir
1dlim tam buğday ekmeği
Öğlen
Sekersiz türk kahvesi
Bide madoda ballı bademli şekersz dondurma varya ondan yedm yarım porsiyon
Şimdi akşam ne yicem bilmiyorm biraz geç kaldm akşam yemeği içinde biraz sonra meyve ile geçiştirsem mi ki diyorum ☺️

Sende durumlar nedir bide bişey sorcam haftalık mı tartılıyosunn?
Yaa evet haftalık tartılıyorum ama bu ara düzenli değilim misafirlerim var sürekli 🙄 buraya da girmeyi unutuyorum Tartilmayi da. Hatta düzenli beslenemiyorum da. 2 haftaya kadar da bir taşınma süreci başlayacak. Yine de çok salmamaya çalışıyorum vakit buldukça buraya girip motivasyon topluyorum.
Suyu hiç aksatmıyorum mesela günde 2 buçuk 3 litreyi tamamlıyorum
Tatlı da yemiyorum
Ama ara ara öğünlerime ekmek giriyor🙄

Yaa evet haftalık tartılıyorum ama bu ara düzenli değilim misafirlerim var sürekli 🙄 buraya da girmeyi unutuyorum Tartilmayi da. Hatta düzenli beslenemiyorum da. 2 haftaya kadar da bir taşınma süreci başlayacak. Yine de çok salmamaya çalışıyorum vakit buldukça buraya girip motivasyon topluyorum.
Suyu hiç aksatmıyorum mesela günde 2 buçuk 3 litreyi tamamlıyorum
Tatlı da yemiyorum
Ama ara ara öğünlerime ekmek giriyor🙄
Taşınma varsa hareketin çoğalacaktır bu dönem ama o arada düzensiz beslenme artıyo şimdiden kendine bi iki seçenek belirleyebilirsn

Taşınma varsa hareketin çoğalacaktır bu dönem ama o arada düzensiz beslenme artıyo şimdiden kendine bi iki seçenek belirleyebilirsn
Ekmeği pilavı makarnayı tamamen çıkarsam sıvı tuketsem bol bol, taşınmanın verdigi hareketle beraber gider sanırım bilmiyorum kii

Bu aralar günlüğünü epey boşladım
Vaktim olmuyordu girmeye ama kaçırmadım da👀 özel dönemim yaklaştığı için yeterince ödemliyim 🙄
Suyu hiç aksatmıyorum günde 2 buçuk litre. Sadece meyve tüketimime dikkat etmem gerekiyor biraz
Vakit buldukça menü bildirimi yapmaya devam edeceğim 💪🏻

Merhaba kızlar.
Buraya 20 yaşındayken bir konu açmıştım, 90'dan 67'ye diye. Sonraki kiloları da buradaki günlüklerle verip toplamda 37 kiloya tamamlayarak 53 kiloya inmiştim:KK61:
Aradan 5 yıl geçti:) bu süreçte üniversite, iş hayatı, evlilik hazırlıkları vs derken hiç girmedim Kadınlar Kulübü' ne.
Şimdi 26 yaşına yeni girmiş, evlenmiş ve 70 kilolara tekrar çıkmış biri olarak yazıyorum buraya. Buraya sürekli bildirim girmek beni o zamanlarda çok motive etmişti. Şimdi tekrar bu motivasyona ihtiyacım var. Burayı günlük gibi kullanacağım.
Ama bana katılmak isteyen olursa hiç hayır demem:)
Daha önce 'yıllardır aldıklarımızı geri veriyoruz' konu başlığında yaklaşık 20 kişiyle çok güzel kilolar vermiştik.
Neden tekrar olmasın?
Öncelikle ramazan ayı boyunca klasik besleneceğim. Ekmek, hamurişi, tatlı gibi şeylerden uzak durmaya çalışacağım. Ramazan bittiği zaman da karatay beslenme düzenine geçeceğim. O yüzden kalan 10 gün benim için bir alışma süreci olacak🙄😊

Kilo Takip Tablosu
23 Mayıs: 74.9
Kimleri görüyorum buralarda :KK200:
Günlüğün hayırlı olsun canım yeni evlilik kiloları alınmış ama ben sana ve iradene inanıyorum sen yeniden başarırsın.
Bende geçen sene diyet gruplarıyla 67 ye kadar düşmüştüm ama eşim emekli oldu tekrar şehir değiştirdim. Çok yorucu ve strsli bir dönemdi.Tabi bu sürecte düzensiz beslendim ve koruyamadım. 2 ay önce diyetisyene başladım. Araya ramazan bayram tatili vs. girdiği için çok kg kaybım olmadı.
Foruma girmiş tam bir arayış içindeydim ki sen çıktın karşıma.
Bol eksiler dilerim canım 💕

X