Yıllar sonra yeniden, beraber:)

Şu pozitif enerjin içimi rahatlattı canım benim yaaa sen gel benim günlüğüme arada olur muu:KK200:
Ben de yarın iftara kadar bir şey yemeyeceğim. Ilaç kullandigim için oruç tutamıyorum ama iftara kadar oruçluymus gibi bir şey yemicemmm
Geçmiş olsun canım.Ama hepten aç kalma metobolizman yavaşlatma.Salatalik,karpuz,kavun,yaz meyveleri yiyebilirsin.Eti başaklar varya ondan alabilirsin.Yada a101 de küçük galeteler.Onlarda çok süper.Ac kalma acele etme yavaş yavaş gidiyor .Merak etme yani.Yine uğrarım .

Geçmiş olsun canım.Ama hepten aç kalma metobolizman yavaşlatma.Salatalik,karpuz,kavun,yaz meyveleri yiyebilirsin.Eti başaklar varya ondan alabilirsin.Yada a101 de küçük galeteler.Onlarda çok süper.Ac kalma acele etme yavaş yavaş gidiyor .Merak etme yani.Yine uğrarım .
Sağol canimm dediğin gibi yaptım karpuz peynir falan

6. Gün (27 mayıs)

Merhaba kizlaaarrrr
Sabah karpuz ve peynir yedim
Öğlen peynir zeytin 1 dilim ekmek
Akşam tavuk sote 1 kaşık pilav salata

Tam her şey süper gidiyordu ki ev yapımı tiramisu yedim 1 dilim🙄 ama çok az şekerle yapılmış.

Yavaş yavaş bitircem bu tatlı işini amao_O şu regl dönemi bi gelip gitse bu kadar isteğim olmicako_O

7. Gün ( 28 mayıs)

Bu gün malum günümdeyim kızlar fazla iştahlıydım ama günü kurtardım fazla hasar almadan :sus:
Sabah omlet, peynir, zeytin, yarım simit

Akşam da 4 içli köfte. Yanina başka hiçbir şey yemedim ama :KK23:
Arada da 1 porsiyon meyve

Bayramdan sonraya kadar misafirli ve yoğun geçeceği için buralarda olmayacağım ama sonrasında full paket geliyorum kızlar :KK48: :KK48: :KK23: :KK200: :KK50:

Bayram bitti, misafirlerim gitti, temizliğim bitti, yorgunluğum gittiii yarın itibariyle menü ve kilo bildirimlerimle buralardayim artık kizlaar :KK200:
Beni yalnız bırakmazsanız sevinirimmm
Hadi geçmiş olsun hepimize .Ramazan derken bayram derken misafir misafirlik derken çok şükür atlattık.Bende bugun akşama kadar çok dolandim dışarda hiç yemek yemedim.Ustelik Reglime çok az kaldığı halde 63 .4 leri gördüm tartıda.insallah temmuzun 10 nuna kadar 62 hedefim var.Sende sakin pes etme .Akşamları çok dikkat et az ve ekmeksiz ,karbonhidratsiz geçirmeye özen göster.Kesinlikle tatlı en azından iki haftada bir tuket oda günün erken saatleri .İnan bana basaricaksin.Gelirim yine arada 💜

Hadi geçmiş olsun hepimize .Ramazan derken bayram derken misafir misafirlik derken çok şükür atlattık.Bende bugun akşama kadar çok dolandim dışarda hiç yemek yemedim.Ustelik Reglime çok az kaldığı halde 63 .4 leri gördüm tartıda.insallah temmuzun 10 nuna kadar 62 hedefim var.Sende sakin pes etme .Akşamları çok dikkat et az ve ekmeksiz ,karbonhidratsiz geçirmeye özen göster.Kesinlikle tatlı en azından iki haftada bir tuket oda günün erken saatleri .İnan bana basaricaksin.Gelirim yine arada 💜

Sağol canım benimm dediklerini yapicam çikolata krizlerine de bir şey önersen ne iyi olacak aslında 🤔 kahve yanına hurma mi yesem ki 🤔
Sen çok güzel gidiyosun maşallah. Darısı bana artık 😍

Sağol canım benimm dediklerini yapicam çikolata krizlerine de bir şey önersen ne iyi olacak aslında 🤔 kahve yanına hurma mi yesem ki 🤔
Sen çok güzel gidiyosun maşallah. Darısı bana artık 😍
Ben o krizler olunca meyve kompostosu içiyorum.Krizlerim regli dönemlerinde oluyor benim oda bazen .komposto daha kalorisi düşük.Yada muz ,karpuz,kavun yiyebilirsin.Dondurmada olabilir,sütlü tatlılar.Cunku şeker diyete girdiği zaman zayıflama süreci çok gecikiyor.

Ben o krizler olunca meyve kompostosu içiyorum.Krizlerim regli dönemlerinde oluyor benim oda bazen .komposto daha kalorisi düşük.Yada muz ,karpuz,kavun yiyebilirsin.Dondurmada olabilir,sütlü tatlılar.Cunku şeker diyete girdiği zaman zayıflama süreci çok gecikiyor.
Karpuzu kirazı falan normal zamanda değil de canin tatlı çekince mi yiyorsun yani canim

Bugün uzuun ara sonrası yeniden başladığım sağlıklı yaşamın ilk günüydü 👀
Akşam makarnaya dayanamamak dışında bence ilk gün için gayet iyi gittim 3 litre su bile içtim.
Yarın daha iyi olacak 🥊
Tatlı isteği de yok eskisi kadar :halay:

Karpuzu kirazı falan normal zamanda değil de canin tatlı çekince mi yiyorsun yani canim
Normal zaman da da yiyorum.Ama mesela dün canım tatlı istedi .Regli olucam ya.Komposto içtim ve çikolatalı dondurma yedim.Hamur tatlılardan uzak duruyorum.Baklava vardı bir tane bir şey olmaz deyip yemedim yani.Cunku bir dilim baklava 300 kalorilerde

Günlüğüme daha sık girmeye çalışacağım yarından itibaren her öğün sonrası buradayım. Gün sonunda hepsini birden yazayım deyince unutuyorum bir kaç gün boyunca girmemiş oluyorum 🤨
Bir kaç gündür yine misafirlerim vardı, kaçırdım biraz ama kilo almadım da veremedim de. Son bir kaç günün özeti bu🤔

Bugün biraz geç uyandım ve sütlü kahve içtim kahvaltı niyetine.
Bir kac gündür Dengesiz beslendiğim için bu günü elimden geldiğince detoks misali geçirmeye çalışcam🤔

Bugünü güzel tamamladım :cool:
Sütlü kahve, limonlu su, bi avuç kuruyemiş, 2 buçuk litre su tükettim.
Yatana kadar su biraz daha artar. Midem kazinirsa da bi porsiyon kiraz yiyebilirim👀

Günaydın kizlaarr Bugün günübirlik denizciyiz sabah 9 da hızlı bir kahvaltı yaptım
2 ısırık simit
1 yumurtayla omlet
Yarim domates yarim salata
1 dilim peynir
Şimdiye kadar 2 bardak su içebildim, artıracağım
Ve güzel habeeerr salı 75.4 tüm yanlış hatırlamıyorsam, listeye yazdık doğrusunu. Bu gun 73.6 ydimm atmışım ödemlerimi😍😍😍😍😍

Hemen raporumu vereyim.
Su 2 litre
Sabah 2 ısırık simit, yarim domates, yarim salatalık, bir dilim peynir, omlet
Öğlen yarım simit+limon dondurması
Akşam kıyma tava, 2 ısırık kadar ekmekle.
Biberli ekmek, minicik 2 dilim. Eni 3 parmagi geçmezdi
Salata

Akşam çayında 1 dilim pastamia
1 avuç kuruyemiş
1 tane minik kurabiye

Bugün deniz+arkadaş toplanması vardı kızlar ancak bu kadar frenleyebildim kendimi. Yarın akşam yemeğini çıkararak dengelemeye çalışcam.
Çok mu kötü sizce 🙄

🙋🏼‍♀️ Merhabaa bende katılmak isterm size . Ufacık kendmden bahsediyim iki sene önce 55 kilo ile evlendm snra bi rehavet bi işi bırakma bi ramazan derken bi ay içinde net 10kilo aldm nasıl becerdiğime dair çok bi bilgim yok iki yıldır çok düzenli olmasa da kilo vermeye calısıyorum ara ara spor diyet filan ama o da pek bana mısın demiyo çünkü pcos hastasıyım ve kilo vermek biraz zor oluyo bende çok iradeli davranamıyorum sanırım suan 68 kiloyum pazartesi baslayacaktm fakat kürtaj olunca başlamak istemedm iki üç gündür dikkat etmeye başladm pazartesi inşallah spora da başlıcam inşallah bu sefer bi yol alırım sizlerle net bi diyet programım yok ama paketli gıda , şeker , beyazun , yağlı besin şuan en büyük düşmanım ☺️

🙋🏼‍♀️ Merhabaa bende katılmak isterm size . Ufacık kendmden bahsediyim iki sene önce 55 kilo ile evlendm snra bi rehavet bi işi bırakma bi ramazan derken bi ay içinde net 10kilo aldm nasıl becerdiğime dair çok bi bilgim yok iki yıldır çok düzenli olmasa da kilo vermeye calısıyorum ara ara spor diyet filan ama o da pek bana mısın demiyo çünkü pcos hastasıyım ve kilo vermek biraz zor oluyo bende çok iradeli davranamıyorum sanırım suan 68 kiloyum pazartesi baslayacaktm fakat kürtaj olunca başlamak istemedm iki üç gündür dikkat etmeye başladm pazartesi inşallah spora da başlıcam inşallah bu sefer bi yol alırım sizlerle net bi diyet programım yok ama paketli gıda , şeker , beyazun , yağlı besin şuan en büyük düşmanım ☺
Merhabaa sen de yeni evli mağdurusun demek🙄 cok iyi olur buraya düzenli girip birbirimizi motive edersek daha kontrollü besleniriz🤗 benim de net bi diyet programım yok sadece ölçülü beslenmeye ve bazı şeyleri yememeye çalışıyorum

X