Yeni dogum yaptim bosanma asamasindayim

Şartları koyucak kişi sizsiniz. Adamın çocuğunu dünyaya getirmişsiniz daha değerli ne olabilir hayatta tabi bunu anlayacak adam varsa karşınızda. Adam sizi geçtim çocuğunu umursamıyor önce annem diyor.lohusalık zamanımda asla aklıma eşim gelmiyordu önceliğim bebeğimdi. Eşimin bebeğimi istemediğini belli etse yüzüne bakmam. çocuğum kendi ben görüşmek istiyorum diyene kadar da yüzünü göstermem. Bu konularda kindarım. Ana baba olmanın sorumluluklarını yerine getiremeyenlere katlanamıyorum.
Suan cocugu istiyo alacakmış mahkemede 🤣 kolaydi ya

Sevgili konu sahibi inan bana hala anne ile eş dengesini cizemeyen bu kocayı kaybetmekle kötü olmazsin....zaten sana bu evliliği onun bu tutumu yüzünden dar etmisler...seni anlıyorum kim ister boşanmak yalnız çocuk büyütmek ....hangimiz boşanmak için evlendik ....Sanada rahat batmadiki.....Kim rahatı bırakır ....onun basiretsizligi seni sinir etmiş sana sus altdan al diye diye sende mantık bırakmamış.....yahu sen onun anası kardeşi ilemi evlendin ....ben seni konuda çok haklı buluyorum bırak yaşasın anası ile otursun baksın kardeşiyle valla bak ....bununla mutlu olamazsın inan istedigin eş baba olmaz bundan bırakmazlar bunun yakasını .....yazık degilmi senin senelerine sabrına ....mukafatin ne olacak giden yıllar harap sinirler anadan kardeşten artan zamanlar.... tamam seviyorsun saygı duyuyorum ....ama oda seni sevse saygı duysa böyle olmasa....yok mu böyle seçenek ....yoksa inceldigi yerden kopsun de sen elbet bu günleri de asacaksin

Adam annesinden siz de adamdan vazgeçemediğinize göre annesine boyun eğeceksiniz. Annesi ne derse onu yapacaksınız. Çocuğunu bile gözden çıkaran birine ama yaşanmışlık var diyen birine verilecek başka bir tavsiye yok. Annesinin kölesi olun her şey güllük gülisanlık olur.

Mevzu bu degilki neyse sizde haklısınız
okadar kotu hissediyorum ki kendimi eşimi seviyorum çocuğum dunyadaki bana verilmiş en güzel şey babasiz büyüsünde istemiyorum bosanirsak onun başkasına gitme ihtimali bile beni delirtiyor

Bunlar sizin sozlerin, ben de bunlara binaen cevaplamistim ama lohusasiniz simdi uzmeyin kendinizi, saglikla buyutun yavrucagi ❤️

Sizin başkasına gitme ihtimali beni delirtiyor durumunuzdan dolayı adam yüz bulmuş, çok sevdiinizi biliyor ve sizi kafasına göre çekip çevirmek istiyor. Ters köşe yapın, aramayın, sormayın yazmayın bir anda soğudum mooduna girin bakın nasıl düzeliyor durumlar. Çantada keklik görmüş bildiğin.

Sevgili konu sahibi inan bana hala anne ile eş dengesini cizemeyen bu kocayı kaybetmekle kötü olmazsin....zaten sana bu evliliği onun bu tutumu yüzünden dar etmisler...seni anlıyorum kim ister boşanmak yalnız çocuk büyütmek ....hangimiz boşanmak için evlendik ....Sanada rahat batmadiki.....Kim rahatı bırakır ....onun basiretsizligi seni sinir etmiş sana sus altdan al diye diye sende mantık bırakmamış.....yahu sen onun anası kardeşi ilemi evlendin ....ben seni konuda çok haklı buluyorum bırak yaşasın anası ile otursun baksın kardeşiyle valla bak ....bununla mutlu olamazsın inan istedigin eş baba olmaz bundan bırakmazlar bunun yakasını .....yazık degilmi senin senelerine sabrına ....mukafatin ne olacak giden yıllar harap sinirler anadan kardeşten artan zamanlar.... tamam seviyorsun saygı duyuyorum ....ama oda seni sevse saygı duysa böyle olmasa....yok mu böyle seçenek ....yoksa inceldigi yerden kopsun de sen elbet bu günleri de asacaksin
Okadar dogru demissinizki tesekkur ederim inceldiği yerden kopsun zaten

Sizin başkasına gitme ihtimali beni delirtiyor durumunuzdan dolayı adam yüz bulmuş, çok sevdiinizi biliyor ve sizi kafasına göre çekip çevirmek istiyor. Ters köşe yapın, aramayın, sormayın yazmayın bir anda soğudum mooduna girin bakın nasıl düzeliyor durumlar. Çantada keklik görmüş bildiğin.
Kesinlikle öyle bıraktım artık tesekkur ederim

Maddi olarakmi soyledim her anlamda yeterim brn cocuguma kimseden bisey beklemiyorum bu

Nekadar sorumluluk sahibi olduğunuz annesinden kopamayan sorumsuz birinden koştur koştur çocuk yapmanızdan belli.
Hadi onu yaptınız, umrunda olmadığınızı söylediği halde hala çok seviyorum başkasıyla olması beni çıldırtır demenizden daha çok belli.
Herneyse umarım herşey bebeğiniz için güzel olur.

Nekadar sorumluluk sahibi olduğunuz annesinden kopamayan sorumsuz birinden koştur koştur çocuk yapmanızdan belli.
Hadi onu yaptınız, umrunda olmadığınızı söylediği halde hala çok seviyorum başkasıyla olması beni çıldırtır demenizden daha çok belli.
Herneyse umarım herşey bebeğiniz için güzel olur.
Yav benimle cocugum arasındaki durum beni ilgilendirir kosa kosa cocuk yapma meselesi vsvsvsv bu dünyadaki en güzel şeylerden biri cocuk sahibi olmak ama hayat her zaman istediğimiz gibi olmuyor degilmi ? Ben bu sekilde olacağını bilemezdim sonradan bu sekilde tavır alinacaginida tesekkur ederim.

Annesinden vazgeçmiyor ama sizin ailenizle görüşmeyi kesmeyi söylüyor. Siz çocuğum babasız büyüsün istemiyorum diyorsunuz ama adam çocuğunu görmeye günler sonra geliyor. Sizce bu adamın siz ve çocuğu umurunda mı? Başkasına gitmesini düşünmek canınızı sıkıyor olabilir ama evladınıza bu adamın babalık yapmayacak olması, sevgisiz ve huzursuz bir ortamda büyüyecek olması asıl canınızı sıkan konu olmalı.

Tekrar bir araya gelirseniz daha da beter olur gibi...
Hamilelik ve lohusalık bir kadının en özel ve zor zamanlarindan biri siz bunu o adam yüzünden yalnız ve sorunlu gecirmissiniz değer verse sevse anasıyla karısı çocuğu arasında denge kurardi ama o tercihini yapmış siz de tercihinizi çocuğunuzla yeni bir hayat kurarak yapın en sağlıklısı bu
Herşey duzelse hamileyken ve lohusayken ve tek başına doğuma gittiğiniz anları unutabilecek misiniz
Lohusalık çok zor kabus bir süreç lütfen bebeğe ve kendi sagliginiza odaklanın sütünüz kesilmesin bebek strese girmesin
İşiniz varsa aileniz arkanizdaysa çok şanslısınız hiç bir şeyden korkmayın
Sevgi dediginiz şeyde zamanla nefrete sonra hissizliğe dönüşecek sadece Zaman

Tekrar bir araya gelirseniz daha da beter olur gibi...
Hamilelik ve lohusalık bir kadının en özel ve zor zamanlarindan biri siz bunu o adam yüzünden yalnız ve sorunlu gecirmissiniz değer verse sevse anasıyla karısı çocuğu arasında denge kurardi ama o tercihini yapmış siz de tercihinizi çocuğunuzla yeni bir hayat kurarak yapın en sağlıklısı bu
Herşey duzelse hamileyken ve lohusayken ve tek başına doğuma gittiğiniz anları unutabilecek misiniz
Lohusalık çok zor kabus bir süreç lütfen bebeğe ve kendi sagliginiza odaklanın sütünüz kesilmesin bebek strese girmesin
İşiniz varsa aileniz arkanizdaysa çok şanslısınız hiç bir şeyden korkmayın
Sevgi dediginiz şeyde zamanla nefrete sonra hissizliğe dönüşecek sadece Zaman
Tesekkur ederim çok haklısınız oyle yapicam🤍

Velayeti sizden alması zor ama her ihtimale karşı görmeye geç geldiğini ispat edeceğiniz deliliniz olsun. Yada şahit.

Annenle görüşmeni istemez çünkü arkanda biri olmazsa eğer sana ne yaparlarsa yapsınlar susmak zorunda kalacağını düşünecek. Destekçisi yoksa bana mecbur. Küçük beyniyle.

Lohusa halinle bu psikoloji çok normal. Lohusa delilik bence. Bildiğin ve güvendiğin yerdesin öyle düşün. O evde olsaydın eğer anneliğine laf, bebeğe bakmana bile belki müsade etmeyecekti. Daha da delirecektin. O kv kocana babalıkta yaptırmıycaktı. Kadına göre o daha çocuk çünkü. Kendine bu eziyeti yapma.

Erkekler atıp tutar. Velayeti alıcam, bla bla. Önce gitsin erkek olsun. Sen iyi ol, bebek iyi olsun. Düştüğünde aklına bunu getir, ben iyiyim bebek iyi.

X