Yeni bir başlangıç hoscakal 26 kilo

Bende deli gibi diyet yapiyorum,o kadar azimle yapıyorum ki ekmek,şeker,abur cubur vs herşeye dikkat ediyorum.bi nevi kalori sayımi yapıyorum.biraz zor olsada 6-7kilo veriyorum.dur diyorum,kendime bi ödül vereyim.zaten çok zayiflamisim birazcik yersem ne olur? birazcik ,birazcik derken tam kıvamını tutturuyorum.Vee ne oluyor? insülin direncim artiyor.artık kendimi durduramadan yiyorum.verdiğim bütün kiloları fazlasıyla alıyorum.bu bir kereye mahsus birşey değil.resmen kısır döngü olmuş.az önce aynaya bktim,sırt bolge mi görünce mahvoldum. ordaki etler yine katlanmış.çok moralim bozuk.zaten diye ten çok karar vermek zor.havadan dolayi su da icmiyorum.çok üzgünüm.....

Not:)bu arada çok tebrik ederim sizi darisi bizlerin başına..
Canım aynı yollardan geçmiş biri olarak söylüyorum bunu hedefe yönelik diyet yapman lazım yani 3 verdim 5 verdim değil mesela ben 55 kilo olacağım diye düşünmek gerek ay ben zayifladim verdim diye odul olmayacak 55 olmadan ödül olmayacak mantığıni kabul edeceksin beyninde yani bizim derdimiz 3 5 vermek değil ki ne odulu odulu haketmek için ilk önce ideal kilonun goreceksin bunu dusunerek diyet yapman seni inan ki daha çok motive edecek bana diyorlardı 54 kiloya kadar odul yok mu 54 kilo olmak zaten benim odulum değil mi diyordum şimdi 54 kiloyu bile beğenmeyen ay suram da daha var diye düşünen biri oldum yani zayıflamak senin en büyük odulun o aynaya bakınca mutlu olmak giydigin kıyafetin bol gelmesi seni gorenlerin aaaa sen ne yaptın da bu kadar zayifladin demelerinden daha büyük odul var mi

Kesinlikle spor şart hem sarkmalar için hem daha iyi kilo vermek için
ufaktan başladım:) bacak yayı mı desem adını tam bilmiyorum avondan aldığım basit bir şey ama güzel işe yarıyor onu kullanıp lastikle kol çalıştırma yada yarım lt su şişeleriyle çalışma yapıyorum bir kaç da direk kasları çalıştıran hareketler

ufaktan başladım:) bacak yayı mı desem adını tam bilmiyorum avondan aldığım basit bir şey ama güzel işe yarıyor onu kullanıp lastikle kol çalıştırma yada yarım lt su şişeleriyle çalışma yapıyorum bir kaç da direk kasları çalıştıran hareketler
Çok sevindim inşallah zamanla artirirsin canim

Merhaba bayanlar
Aslında buraya yazmayı çok istemiştim mezun olali 2 haftadan fazla oldu ama cesaret edemedim bir türlü ve bugun yazmaya karar verdim.....
Biraz kendimi anlatayım sizlere
28 yaşında 156 boyda ve 78.5 kilodaydim belim 110 cm di.2 çocuk annesiyim kızım 8 aylık oğlum 4 yaşına girecek az kaldı.
Hani deriz ya kimse obez doğmaz yalan ben obez doganlardanim işte hep kilolu hep obezdim.Sabah kahvaltı gün boyu abur cuburla yaşayan gece 3 4 lerde kalkıp abur cubur yiyen birisiydim.
Kilo vermeye karar vermem çok ani oldu.Gecen ramazan bayramı ev dolu misafir akrabalar arkadaşlar eşleri sevgili görumcem aaaa White yine kilo almissin gidecegin yere yürümene gerek yok kamyon tekeri misali yuvarlanarak gidebilirsin dedi.3 buçuk aylık bebeğim kucagimda tüm misafirlerin gözü ustumde kalakaldim.Sadece oylemi farkında değilim diyebildim.
26 haziran sabahı bi kahvaltı hazırladım sucuklu yumurta sarella ne kadar abur cubur varsa koydum masaya afedersiniz kusana kadar yemek deyimi varya işte öyle yedim.Ve bu son dedim bir daha yok.Basladim diyete o gün ilk haftalar 73.5 kadar kendi cabalarimla geldim ama gitmiyor destek yok gaz yok tek başına baktım olmayacak.
Girdim internete kk Ausencia Ausencia nin başarı hikayesine denk getirdi Rabbim bana.Ben de başaracağım Ausencia Ausencia başarmış bende yapacağım ve buraya bende yazacağım dedim.Kk üye oldum sonra cuma zayiflama yarışmalarına katıldım önce 4 tk sonra 7 tk gectim.
Bir hirsliyim anlatamam ağzıma tek lokma ciss coss surmuyor her gün 1 saat spor yapıyordum.
Yarım saat ip atlama yarın saat egzersiz.Emziren anne olduğum için herkesten bi tık fazla yiyordum.1.ay 9.3 verdim bu bana daha da hırs oldu.Sonra yavaşladı kilo vermem ama yeterliydi yine pes etmeden 4.bucuk ayda istediğim kilonun altına düştüm ilk hedefim 54 kiloydu ve ben 50.6 ile mezun oldum.Tam olarak 27.9 verdim.
Su an 52 kilodayim ayagimdaki ufak bi sakatlıktan dolayı 10 gün yatmamin sebebi geldi 1.5 kilo ama önemli mi hayır hemen dikkat şimdi veriyorum yine bu defa hedef 48 kilo yılbaşına kadar.
Çok zorlandim anlar oldu agladigim basaramayacagim dediğim zamanlarda oldu ama hiç biri bana bi mağaza kapısında bekleyen adamın abla bizde büyük beden yok demesi kadar zor değildi yada sağdan soldan firtlayan yağları nasıl kapatacagi dusunerek geçirdiğim aaaa bunun kalıbı dar aslında ben giyiyorum 46 beden ama kesin kalıbı dar diye bahaneler uydurmak kadar zor değildi.Evet çok zordu ama toplum içinde aşağılanmaktan zor değildi.
Evet arkadaşlar gelelim gerçek kahramanlara güzel kalpli güzel insanlarla dolu güzel takımım 7 takıma binlerce kez teşekkür ederim.Sevgili Ausencia Ausencia ma o hikayesinin bana ne kadar moral verdiğini beni sıfırdan yeni bi hayata sürüklediğini bilmeyen gizli kahramanim hayatım boyunca sana hep dua edeceğim güzel kalplim benim.Ve 7 tk kaptanı her sıkıştığımda yanımda olan tokezledigimde elimden tutan sen yaparsın sana inanıyorum güveniyorum diyen @MiuLego la binlerce kez teşekkür ederim.İyi ki varlar iyiki hayatımdalar.......
Umarım bu hikayede biri okur bi umut ışığı olur onada ve oda başarır.Obez olmak hastalık tercih degil nasıl basimiz agridiginda ağrı kesici aliyorsak obezin ilacida diyet ve spor....
Çok başınızı agritmadan kacayim ben.Herkese bolll kilo vermeler .......

Tebrik ediyorum sizi, cok guzel kilo vermisiniz. Benimde bebegim 7 aylik emziriyorum
Yediklerime dikkat ederek 3.5 ayda 5kg verdim cok cok yavas gidiyo bebekten dolayi spor pek yapamiyorm ancak haftada bir gun bir saat yapabiliyorum. Bana verebilcegniz tuyolar var mi ?

Tebrik ediyorum sizi, cok guzel kilo vermisiniz. Benimde bebegim 7 aylik emziriyorum
Yediklerime dikkat ederek 3.5 ayda 5kg verdim cok cok yavas gidiyo bebekten dolayi spor pek yapamiyorm ancak haftada bir gun bir saat yapabiliyorum. Bana verebilcegniz tuyolar var mi ?
Bebeğinizi Allah bagislasin canim.Emzirme döneminde yemekten çok kesemecegin sporu artırmanın lazım balım hafta da en az 5 gün olmalı ve en az sure de 1 saat olmalı balım bebeğini öyle uykusuna yatırıp yapmalısın hem hamilelikte olan siskinlikler yağlar için vücudun eksi şeklini alması için çok önemli rezene tuket sütun için balım süt artırır suyu bol ic hamur işi kızartma gibi tatlı gibi şeylerin süte hiçbir faydası yok o yüzden onlardan uzak dur canim

Bebeğinizi Allah bagislasin canim.Emzirme döneminde yemekten çok kesemecegin sporu artırmanın lazım balım hafta da en az 5 gün olmalı ve en az sure de 1 saat olmalı balım bebeğini öyle uykusuna yatırıp yapmalısın hem hamilelikte olan siskinlikler yağlar için vücudun eksi şeklini alması için çok önemli rezene tuket sütun için balım süt artırır suyu bol ic hamur işi kızartma gibi tatlı gibi şeylerin süte hiçbir faydası yok o yüzden onlardan uzak dur canim

Cevabiniz icin tsk ederim :) yemegi fazla yemiyorum aslinda normal yiyorum sadece tatliya cok duskum :) Evde spor zor oluyo siz plates felan mi yaptiniz

Canım white'm .... gözler dolu dolu okudum ... :KK200:

Ben o hikayeyi yazarken tek amacım buydu ... birilerine ilham olabilmek ... birilerine bak bende senin gibiydim , gece gündüz yemek yerdim ... kıyafet bulamazdım ... 100 kilolara çıktım ama bir gün hem de 40 ıma merdiven dayamışken ... başardım ...sende başarırsını göstermekti .

Sana ışık olmuş , umut olmuş ..ne mutlu bana ki :KK68:... Ama şu bir gerçek ... takımımıza geldiğin günden bugüne seni o kadar iyi tanıdım ki ; sen zaten başarırdın gülüm :KK19:... sen o yazıyı okumasam da bugün bu hikayeyi yazardın .

Çünkü inanmıştın bu bir ...

Ve kırılmıştın bu iki ... o azimle ..o inançla çok güzel işler başardın ... Kocaman , yürekten tebrik ediyorum seni , iradeni , azmini .... :KK9::KK9::KK9::KK9:

Bu hikaye sana çok yakıştı be white'ım :KK200:
Rica etsem o paylastiginiz yaziyi banada iletebilir misiniz..motivasyona gercekten cok ihtiyacim var cunku...

White arkadaşım. Şu an kac kilosun. Maşallah 4.5 ayda 28 kilo ha. Maşallah. Benim 14 kilo vermem lazım ama ilk etapta 60 i gorsem şükür.
Bugün diyetimin 7.gunu/ artı 4 hafta daha ins yapabilsem. 7 kilo versem 5 haftada. Havalara uçarım.
Bin defa diyete başlayıp bozdum. O değilde spor isim zor. Sevmiyorum sporu. Taş çatlasa yarım saat leslie. Bilmem ki başarabilir miyim

White arkadaşım. Şu an kac kilosun. Maşallah 4.5 ayda 28 kilo ha. Maşallah. Benim 14 kilo vermem lazım ama ilk etapta 60 i gorsem şükür.
Bugün diyetimin 7.gunu/ artı 4 hafta daha ins yapabilsem. 7 kilo versem 5 haftada. Havalara uçarım.
Bin defa diyete başlayıp bozdum. O değilde spor isim zor. Sevmiyorum sporu. Taş çatlasa yarım saat leslie. Bilmem ki başarabilir miyim
Acaba kim seviyor sporu balım seven yoktur herhalde ama emek olmadan olmuyor ki kendine inanmakla asla devamı gelir
Şuan 53 55 arası koruyorum balim

X