Yeni Ameliyat olanlar iin kilo problemi

loosergirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
72
0
kızlar yeni ameliyat oldum ve hareket kısıtlaması varbiliyoruz hepimiz. aktivite yapamıyouz. amagöbek çıkıcak popo büyücek. yeyip içip yatıyoruz.mekik falan çekemiyoruz napıcaz , bi yönteeem :KK43:((

az yicezzzz :roflol:

kız bende öle yaptım narkozdan mı nedir hiç iştahım yoktu kaydirigubbakcemile5
az yedim ama yattığım yerde bacak hareketleri dambıl la kol hareketleri yaptım kardeşimdeyken dambıllarda su şişeleri oluyodu kaydirigubbakcemile3
kralichem gördü formda sayılırım :eek:

canım valla bende de kilo sorunu oldu ameliyattan sonra ama kilo almadım baya bi kilo verdim
gören çok şaşırıyo çok zayıfladım narkoz böyle etkiledi beni

kız bende öle yaptım narkozdan mı nedir hiç iştahım yoktu kaydirigubbakcemile5
az yedim ama yattığım yerde bacak hareketleri dambıl la kol hareketleri yaptım kardeşimdeyken dambıllarda su şişeleri oluyodu kaydirigubbakcemile3
kralichem gördü formda sayılırım :eek:

sayılırmısın :roflol: :roflol: :roflol:
kemik torbasısın kısım sen onumuzdeki on yıl 7/24 tıkınsan sana bişi olmaz :roflol: :roflol:

canım valla bende de kilo sorunu oldu ameliyattan sonra ama kilo almadım baya bi kilo verdim
gören çok şaşırıyo çok zayıfladım narkoz böyle etkiledi beni

o narkozdan değildir burunun kapalı oldu için yemek yiyemiosun ondandır kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

sayılırmısın :roflol: :roflol: :roflol:
kemik torbasısın kısım sen onumuzdeki on yıl 7/24 tıkınsan sana bişi olmaz :roflol: :roflol:
kız övdün dimi sen burda beni :roflol:
yok kıss yiyemiyom senin hasretin yedi bitirdi beni ne güzel deniz kenarında sarmaş dolaş dolaşmıştık ahhh ahhh :çok üzgünüm:
neyse bidahaki seneyede bir ameliyat bulalımda buluşalım aynı yerde şakkıdı
senede bir günnnnn senede bir günnnnn :içelim:

kız övdün dimi sen burda beni :roflol:
yok kıss yiyemiyom senin hasretin yedi bitirdi beni ne güzel deniz kenarında sarmaş dolaş dolaşmıştık ahhh ahhh :çok üzgünüm:
neyse bidahaki seneyede bir ameliyat bulalımda buluşalım aynı yerde şakkıdı
senede bir günnnnn senede bir günnnnn :içelim:

sırnaşık şey
overimde doverim de :dilcikar:
naniknanik ovdum tabe askım aaaaa ole kemik yıgını olmak kim isdemes delikafadulden
hiç kıskanmıom desem yalan olur :dilcikar:
kıskandım :mymeka:
evet askım seneye meme yaptırak sende bnde delikafadulden
ondan soraki sene gobek yagı aldırak delikafadulden
daha sora dudak yabdırak kaş yabdırak delikafadulden
daha daha sora basen aldırak popoş kaldırak delikafadulden
kısım herifler tekmeyi koyar vala bise delikafadulden
yada koyamaz mankenlere doncemis içun :nazar:
ne bilem işde buluşak buluşak olmadı ersuruma yapay deniz yaptıram sen gene gel yanıma -tatlicadiarzu-
:roflol:

sırnaşık şey
naniknanik ovdum tabe askım aaaaa ole kemik yıgını olmak kim isdemes delikafadulden
ne bilem işde buluşak buluşak olmadı ersuruma yapay deniz yaptıram sen gene gel yanıma -tatlicadiarzu-

artist mi olacan delikafaduldensırnaşık şey

sırnaşık şey

bak memiş dedin gönlümü fetettin :roflol:
olur valla şöle füze gibin memişler ahahaha kaydirigubbakcemile3
sonraki senede bacak dolgusu benim bacaklarda et yok çok zayıf :1no2:
sonra zati yaş ilerler kıs nasılsa çıkar bişeyler millet ev alır biz kendimize silikon alırız :roflol: :roflol:

Ben ameliyta olduktan sonra 2 haftada 3 kilo verdim.. Nefes alamadığım için birşey yemek istemiyordum. Hafif yemekler yemeğe bak en rahat yediğim yemek tavuklu,havuçlu bezelyeydi :) Zten yediğin hiçbir şeyin kokusunu alamıyorsun.. :))) Ne yediğinin pekte önemi yok doyursun yeter.. ama hafif şeyler yemeye özen göster. Narkozda en fazla 2 kilo farkeder bunuda unutma ben ameliyat olalı 2 ay oldu. Kilo filan almadım aksine verdim.. ayrıca bu ameliyat bana sigarayıda bıraktırdı :)

ayyy ne güzelll bıramışsın sen çok iyi bir karar opuyorumnanaktan valla ben ameliyattan öncesi gibiyim keşkeee bırakabilseydim ama yok olmuyo olmuyoooo mafoldumben

Sigarayı azaltman burnunun içindeki yaraların iyileşme süresini azaltır.. Ödemi arttırıyor sigara çünkü :)

evet bunun bene farkındayım sigara içmeme rağmen fişek hızıyla iğleştim eğer içmeseydim eminim şu anda burnumda şişlik olmayacaktı ama ah şu kafa yokmu :mymeka: napalım arada kendimi korkutup içmiyorum ama en fazla bir gün sürüyor ozamanda ağzım durmuyor gelde çık işin işinden

teşekkür ederim ama iğleştim ben sadece şişliklerin tamamen geçmesini bekliyorum dışardan kimse farketmiyor ama ben anlıyorum

ayyy ne güzelll bıramışsın sen çok iyi bir karar opuyorumnanaktan valla ben ameliyattan öncesi gibiyim keşkeee bırakabilseydim ama yok olmuyo olmuyoooo mafoldumben

ablacım bi gün karşılıklı içeliim :nazar: bende içmiyorum ama arada bir içiyorum moralim çok bozuk olduğunda canım sıkıldığında :nazar:

X