Yavrum git gide eriyor yardım

evlimutlu91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2017
17
0
33
Üç yaşında kızımda saç mantarı var saçları tamamen döküldü kalıcı bir durum olabilir ne olur İstanbul'da en iyi saç mantari doktoru bilen varmı 1 senedir mücadele ediyoruz lütfen lütfennnn

Üç yaşında kızımda saç mantarı var saçları tamamen döküldü kalıcı bir durum olabilir ne olur İstanbul'da en iyi saç mantari doktoru bilen varmı 1 senedir mücadele ediyoruz lütfen lütfennnn
Bende aynı sorunu yaşıyorum. Bağışıklık güçlendirici takviyeler verdiniz mi hiç. Sanki takviye gıdalar bana iyi gelmişti ama tam çözüm bulamadım tabi

Saç mantarı için kafaya hindistan cevizi yağı sürüp ertesi gün kafa yıkanıyor.

Ertesi gün kafa sıcak su ile yıkanıyor. Bu uygulamanın sıklığı kişiden kişiye değişiyor. Bebeklerde işe yararmı bilmiyorum.

Ya bir bilgim yok ama çay ağacı yağı cilt sorunlarına iyi geliyor denir. Belki deneyebilirsiniz.

Ya bir bilgim yok ama çay ağacı yağı cilt sorunlarına iyi geliyor denir. Belki deneyebilirsiniz.
Çay ağacı yağı etkili ama pahalı bir yağ. Ayrıca saf çay ağacı yağının bazı ciltlere doğrudan değmesi alerji yapabiliyor. Bunun için çay ağacı yağını hindistan cevizi yağı yada zeytinyağı gibi baz yağlarla karıştırıp kullanabiliyorlar.

Çay ağacı yağı etkili ama pahalı bir yağ. Ayrıca saf çay ağacı yağının bazı ciltlere doğrudan değmesi alerji yapabiliyor. Bunun için çay ağacı yağını hindistan cevizi yağı yada zeytinyağı gibi baz yağlarla karıştırıp kullanabiliyorlar.
Konu sahibinin maddi durumunu bilmiyorum ama çocuğu kurtulsun diye uğraştığına göre parası neyse verip alırlar bence diye düşünüyorum. Dediğiniz şekilde de uygulayabilirler. Yinede bu durumdan kötü olacağını sanmam.

Konu sahibinin maddi durumunu bilmiyorum ama çocuğu kurtulsun diye uğraştığına göre parası neyse verip alırlar bence diye düşünüyorum. Dediğiniz şekilde de uygulayabilirler. Yinede bu durumdan kötü olacağını sanmam.
Keşke iyileşsinde hangi kürü uyguladıkları önemli değil.

Sahsen kullanmadim ama bu tür rahatsizliklarda eczanelerden ilac yaptiriyorlar birde ketoral diye bir sampuan kullaniliyormus tabi cocugunuz ufak..lütfen önce arastirin
Biz zeytinyagi sürerdik kabuklanmada felan bebeklik dönemlerinde ya da en son saclarinin durulamasini sirkeli su yapardik umarim biran önce fayda görürsünüz.. beslenmesine de dikkat edin paketli ürünlerden uzak tutun cok gecmis olsun

X