Yatirim da başarısız olmak

Pufy1987

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2018
213
304
36
Kizlar iyi geceler bir miktar altınım var ama herşeyin fiyatı bu denli artarken altında büyük bı ilerleme yok.Şuan bozdurup zarar etmek de istemiyorum değilse kur korumalı mevduata yatiracaktim.Param pul olmuş gibi hissediyorum önceden elimdeki altınla normal halli bı araba alabilirken şimdi alınabilecek en uygununa zor yeter ev,araba fiyatları katlayarak gitti ama altın kaldı yaya.Ne yapmamı önerirsiniz

Ben altını bozdururum zarar edip sonra altın çıkar kafamı taşlara vururum
Valla kelin ilacı olsa başına sürermiş 😁 ciddiyim hiç elleme, ben o hatayı yaptım ki keşke dolar vs alsaydım kriptoya yatırdım. Sözün özü hiç kafayı bulandırma arkadaşım dursun durduğu yerde 😁

Bende öyle diyorum Amerikada da ekonomik kriz durumu var dolayısıyla altının ons yükselmez daha da düşecek diyenler var
öyle olursa dolar da yükselmez ki. dünya çapındaki değerinden bahsediyorum.
bilhassa altınla alakalı tam tersi olur diye düşünüyorum. altın, kriz zamanlarında insanların güvenli liman olarak gördüğü bir emtiadır, maden sonuçta bu. bitcoin çok yükseldiğinde altın düşmüştü. bitcoin düşmeye başlayınca insanlar en güvenli liman olarak altına çektiler paralarını. dikkat ederseniz biri en riskli diğeri en güvenli araç.

Şu altın düşmez, altın yükselecek diyen muneccimler neye göre diyor bunu çok merak ediyorum.
Yanlış zamanda yanlış yatırım, altın doların da yükselişiyle yatırımcısına 10 kat para kazandırdı son 5-6 senede.
Şu an ne ucuzsa ona bakın, bunlar ev araba arsa değil malumunuz

Şu altın düşmez, altın yükselecek diyen muneccimler neye göre diyor bunu çok merak ediyorum.
Yanlış zamanda yanlış yatırım, altın doların da yükselişiyle yatırımcısına 10 kat para kazandırdı son 5-6 senede.
Şu an ne ucuzsa ona bakın, bunlar ev araba arsa değil malumunuz
alım fırsatı mı diyorsunuz yani altında?valla en ucuz borsa hisseleriydi ülkede.10 gündür batmalara doyamadık.:deli:

X