Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Yarımay saclar

hestina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2016
869
819
Arkadaşlar sentetik yarım ay saç aldım fakat kendi saçım bir hayli gür, doğal olarak bunlar baya az durdu kendi saçımın olduğu kısim fazla alttaki kisim az, aşırı belli ediyor, ne yapabilirim çözüm olarak bilenler yazabilirm? Bazı perukculara sordum 2. Bir yarim ay daha takmanız lazım saçınız gür diyor. E bazıları 2 tane yarım ay takılmaz çıtçıt alın diyor kararsız kaldım :KK43:

Sentetik parlak durmuyor mu zaten saçlarınız gürmüş bence kendi saçınızı uzatın uğraşmayın derim. Bende saclarimi kısacık kestim. Ama saçlarım az bende yarımay almayı düşünüyorum ama belli olur diye tereddüt ediyorum

Sentetik parlak durmuyor mu zaten saçlarınız gürmüş bence kendi saçınızı uzatın uğraşmayın derim. Bende saclarimi kısacık kestim. Ama saçlarım az bende yarımay almayı düşünüyorum ama belli olur diye tereddüt ediyorum
Yok özellikle araştırıp aldım parlak durmuyor, açıkçası saciniz gürse yada kabariksa elektriklenmeye müsaitse aşırı belli ediyor, arkadaşım gerçek saç kullanıyor belli olmasın diye her gün masa yada duzlestiriciyle şekil veriyor .hakikaten asla belli olmuyor ama kim uğraşacak her gün onunla 🙈

Yok özellikle araştırıp aldım parlak durmuyor, açıkçası saciniz gürse yada kabariksa elektriklenmeye müsaitse aşırı belli ediyor, arkadaşım gerçek saç kullanıyor belli olmasın diye her gün masa yada duzlestiriciyle şekil veriyor .hakikaten asla belli olmuyor ama kim uğraşacak her gün onunla 🙈
Nerden aldiniz

Çok sevindim valla benimkiler kenarda duruyor 😂 saçımı da boyattım kizila kullanamam artik, ben dalgalı modelini almıştım
yine kaldırın. Ben düz modelini aldım kullanımı güzel rahat yogun dalgali almayıda düşünüyorum. Acaba canlısı nasıl durur. Merak ediyorum. Bence kaldırın ihtiyacınız olduğunda tekrar çıkarır kullanirsiniz

yine kaldırın. Ben düz modelini aldım kullanımı güzel rahat yogun dalgali almayıda düşünüyorum. Acaba canlısı nasıl durur. Merak ediyorum. Bence kaldırın ihtiyacınız olduğunda tekrar çıkarır kullanirsiniz
Aynen kaldırdım bende, yoğun dalgalı bu kıvırcık gibi olan mi? Oda güzel duruyor baya alirsaniz yine geri dönüş yapın lütfen merak ediyorum :) ama böyle tek tek sentetik almaktansa 1 gercek almanızda mantıklı olabilir angel_peruk diye bir sayfa var instada arkadaşım orda diğerlerine göre uyguna satıldığını söylemişti dusunuseniz bi bakın ☺️

X