Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Yarım Aya Dönüştürdüğüm ÇıtÇıtlarım

barbi canım ben sordum 200-230 gr saçı yarım aya dönüştürmek için bende 80 tl istedi ,sen 20 iyi yaptırmışsın... ama sanırım bana söyleyen saç merkezi kazıkçı boshayallersmile bu arada canım seninkiler yaklaşık kaç gr dır?.. benimkiler kısa olacağı için daha çok saça ihtiyaç duyulacak ... kulak hizama gelene kadar arka kısımları beklemem gerekecek sanırım ...

şimdi benim de kafama yattı ben de yarın olmazsa çıtçıtlarımı yarım ay şeklinde diktiriyim.ama aklıma takılan şu,ben saçımı at kuyruk yapmayı çok seviyorum ve hatta senin de tarif ettiğin gibi saçlarımı aşağıya sarkıtıp tersten takıyorum çıtçıtları ve hiç belli olmuyor.ama eğer şimdi yarım ay şeklinde yaptırırsam çıtçıtları acaba at kuyruk yaparken sorun olur mu,sonuçta ben çıtçıtları alt alta sıralıyordum toplarken,şimdi düz şerit halinde olacak,yanlar düz bir şekilde pot yapmadan dururmu ki?bu konuda beni bi aydınlatırsan sevinirim.

pandora yeni saçını gördüm diğer topikte çok güzel olmuş,biraz önce de yazdığım gibi ben kuaförde bi bayanda görmüştüm saçları kısacıktı sonra çıtçıtı taktılar kıza müthiş oldu.ama o bayanınki barbinin çıtçıtına göre tam yarım ay değildi,yani biraz daha düzdü haberin olsun.ama kesinlikle yaptırmanı tavsiye ederim kısa saçlılıar için en ideali.

pandora yeni saçını gördüm diğer topikte çok güzel olmuş,biraz önce de yazdığım gibi ben kuaförde bi bayanda görmüştüm saçları kısacıktı sonra çıtçıtı taktılar kıza müthiş oldu.ama o bayanınki barbinin çıtçıtına göre tam yarım ay değildi,yani biraz daha düzdü haberin olsun.ama kesinlikle yaptırmanı tavsiye ederim kısa saçlılıar için en ideali.

tşk ederim canım yerimseniben
benimkiler şuan takılacak durumunda değil ,arkalarım kısa bayağı 3-5 beklemem gerek kafamçokkarıştı hem kısa ,hem uzun kullanabilirim ,çıtçıt müthiş birşey ,ama kafaya 5-6 adet doldurmak yerine ,yarım ay yaptırıp yanlara 2 adet çok iyi fikir ,barbi fikir anamız oldu ,iyi de etti Şeniz

haklısın canım ,olmaz ve kötü durur...ama enazından ara ara değişiklik için ve saçlarım çıtçıltarımı kullanabileceğim boyuta gelene kadar ,peruk mu alsam ki sempatiksalakcinni
şunu gördüm tesadüfen ve pek bir beğendim ..
fikri olan var mı ,peruk kullannan yada fikirleriniz nelerdir?
barbiveken bilgin varmı cnm ?peruk hk.

pandoracım bu peruklar hakkında hiçbir bilgim yok canım
japon kızda hoş duruyor ama çok iyi ve gerçek saçtan yapılmış olan peruklar günlük hayatta kullanıma uygun olur sanırım, neden diye sorarsan genelde peruklar sentetik saçtan yapılıyor oyuncak bebe saçı gibi parlıyori dipler desen keza öyle, bide dikişler belli oluyor
bence en iyisi kendi saçın yada çıtçıt

Bende kaynak yaptıranları gördükten sonra vazgeçmiştim ne kadar sık olsada ayrık ayrık duruyor ve evet BarbieveKen in dediği gibi toplanmıyor bile. BarbieveKen çok hoş duruyor saçların opuyorumnanaktan peki ağırlığını hissediyormusun kafanda. Bende düşünüyorum hiç de denemedim saçımda.

evet ayık ayrık duruyor ve kesinlikle kaynak kısımları görünüyor
teşekkür ederim canım
ben çok memnunum tak ve çık, yıka ve çık gibi oldu biraz sempatiksalakcinni

süper olmuş vallaaaaaaaaaaa:):):):):)iiyiyiy fikirrrr:)

teşekkürler nemcim

barbi canım bende bu saçı aldım ham saç 150 gr bunu yarım ay yaptıracağım...
3-5 ay sonra saçlarım uzar ve takarım ...
150 gr yeterli olur değilmi yarım ay a yoksa evde 150 gr daha çıtçıtlarım var ,ne dersin ?
burada da şuan ki saçlarım vaziyeti var
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=12508955#post12508955

630.jpg
651.jpg

pandoracım öncelikle kestirdiğin saçlarına baktım, hoş ve modern bir kesim
yüz hatlarına çok gitmiş
ama seninde dediğin gibi çıtçıtları kullanabilmen için biraz kısa
biraz daha uzarsa en azından çıtçıtları taktıktan sonra üzerine atabiliceğin tutamda saçların olucaktır..
yarım ay için saçlarının gramı yeterli bence resimden gördüğüm kadarıyla fazlasıda çok ağır olur, taşıyamazsın
bide zaten yanlarada birer çıtçıt takıcağın için yeterli olur sanıyorum
sen yinede diktireceğin çıtçıtçıyada bir danışırsın
ben kendikilerimin gramını bilmiyorum ne yazık ki
dikim içinse çok pahalı istemiş başka yerleride araştır gülüm a.s

barbi ya ben seni çok takip ediyorum bugün ne giydin bölümünden:)ben de çıt çıt kullanıyorum senelerdir.fakat artık üşeniyordum son zamanlarda takmaya,uğraşmaya..bu yarım ay şeklinde çıtçıtı kuaförde bi bayanda görmüştüm saçları kısacıktı kulak hızasında sonra çıtçıtlarını bi taktı kuaför,valla hiç belli olmadı çıtçıt olduğu.süperdi.Orda dikkatimi çekmişti ama ben sormamıştım bide belki saçı çok kısa olanların kullanımı içindir diye düşünmüştüm açıkcası.

yok canım kısa saç için değil sadece herkes takabilir..
tavsiye ederim a.s

Son düzenleme:
şimdi benim de kafama yattı ben de yarın olmazsa çıtçıtlarımı yarım ay şeklinde diktiriyim.ama aklıma takılan şu,ben saçımı at kuyruk yapmayı çok seviyorum ve hatta senin de tarif ettiğin gibi saçlarımı aşağıya sarkıtıp tersten takıyorum çıtçıtları ve hiç belli olmuyor.ama eğer şimdi yarım ay şeklinde yaptırırsam çıtçıtları acaba at kuyruk yaparken sorun olur mu,sonuçta ben çıtçıtları alt alta sıralıyordum toplarken,şimdi düz şerit halinde olacak,yanlar düz bir şekilde pot yapmadan dururmu ki?bu konuda beni bi aydınlatırsan sevinirim.

tam olarak gerdirsen hiç bir sorun yaşamazsın canım
zaten çıtçıtların takılan kısmında 4 tane çıtlama yeri olucak biri üstte biri altta ikide yanlarda
yanlarında kulağının bittiği yeri elinle ölç tam o hizalada olucak yani yanlara taşmıcak, arkada kalıcak sayılır.
saçını açtığında yanlara takarsın tekli parçaları, toplarken sadece yarım ayı kullanırsan sorun olmaz
ben öyle yapıyorum zemuszemus

tşk ederim canım yerimseniben
benimkiler şuan takılacak durumunda değil ,arkalarım kısa bayağı 3-5 beklemem gerek kafamçokkarıştı hem kısa ,hem uzun kullanabilirim ,çıtçıt müthiş birşey ,ama kafaya 5-6 adet doldurmak yerine ,yarım ay yaptırıp yanlara 2 adet çok iyi fikir ,barbi fikir anamız oldu ,iyi de etti Şeniz

evet canım çıtçıt müthiş bişey
artık saçlar kırıktan geçilmediğinde kıyamıyorum uzunluğuna falan diye bahanelerden kestirmemek yok
vur gitsin makası nasıl olsa çıtçıt var
size yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :asigim:​

Barbie bayıldım saçlarına

teşekkür ederim canım a.s.

barbicim çok tşk ederim..a.s.
biraz uzasın saçlarım dediğin gibi,senin gibi yarım ay yaptıracağım,iyice araştırım uygun ve iyi dikebilcek bir yer..şuan arta kalan sadece saçlarımın uzaması :asigim:

rica ederim canım
bu arada victoria bechkam gibi olmuşsun yakışmış valla..
umarım bir an önce uzar saçların kaydirigubbakcemile2

barbieveken canım saçlarını cok beğendim nerden na kadar aldın acaba öğrenebilirmiyim çok hoş ve doğal duruyorlar.:sm_cool:

barbieveken canım saçlarını cok beğendim nerden na kadar aldın acaba öğrenebilirmiyim çok hoş ve doğal duruyorlar.:sm_cool:

tşk ederim canım

ben 2 sene önce almıştım 4 parça 160 tl vermiştim
fakat bu çıtçıtlar ayrıydı
ben kendim yarım ay diktirdim onada 20 milyon verdim
180 de işte , bakırköyde bi çıtçıtçıdan aldım meydana girişte hemen solda bi simitevinin üstüydü sanırım a.s

tşk ederim canım

ben 2 sene önce almıştım 4 parça 160 tl vermiştim
fakat bu çıtçıtlar ayrıydı
ben kendim yarım ay diktirdim onada 20 milyon verdim
180 de işte , bakırköyde bi çıtçıtçıdan aldım meydana girişte hemen solda bi simitevinin üstüydü sanırım a.s

teşekkür ederim canım ama ben ankaradaım:KK43::a015:

barbicim ya bişey daha sorcam bende araştırıyorum bri kaç güne kadar çıt çıt alıcam ama şöyle düşünüyorum senden de fikir almak istiyorum ,ben 6 parça almayı düşünüyorum ama 2 tane 2li yanlarada tek parça şeklinde kullanımı kulay olur mu yoksa aldıklarımı yarım ay şekline mi getirteyim yoksa sonradan mı bakayım off kararsız kaldım....amacım rahat kullanabilmek...

canım sana şöyle bir fikir vereyim o zaman
öncelikle 6 parça çıtçıtı almaya gittiğinde, yarım ay olanların fiyatlarına bi bak
eğerki yarım ay olmayanlar yarım ay olanlardan daha ucuzsa o şekilde al
aldıktan sonra baktın beğenmedin döndürmeyi düşündün yarım aya
o zaman gider çıtçıtçıya diktirtirsin
zaten baştanda alsan aradaki farkı vermiş olucaktın..

yada gittiğinde her ikisinide dene , sana hangisi rahat gelirse öyle al

saçın toplama kısmında garip bi tutam var ben onu anlayamadım o ne ?? saçın ustunde saç var gibi o ne ??

o benim kendi en kısa saçlarım
normalde onu toka şeklinde doluyorum at kuyruğunun toplama kısmına

barbicim çok güzel duruyo gerçekten boshayallersmile
bende bakırkoydekinden almayı düşünüyorum en kısa zamanda :eek:

X