Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Yarım Aya Dönüştürdüğüm ÇıtÇıtlarım

canım eğer atkuyruğu yaparken saçının daha derli toplu durmasını istiyorsan kafanı aşağıya eğ, çıtçıtlarını aşağıdan yukarıya tak
kabarmadan toplanması imkansız, 5 tane yabancı cisim var kafanda ama bu yöntemle hoş bir kabarıklık oluyor krape yapılmıi gibi..

ayda 1 yıkıyorum canım ben, bazen 2 ayda 1
kullanım sıklığıma göre değişiyor
çok yıkarsan saçlar kopar

gerçekten hoş durmuş ama benim korkum zamanla takılan bı çıt çıtlar saçları döküyormuş böyle bir durum var mı sizde..

cok hos olmuss cnm bayildim bende ek ek kullanamiyorumm yarim ay yaptirmak daha manitikli.nerde yaptiricazki bu arada

yoo benim saçlarım hiç dökülmedi
temiz ve özenli kullanılırsa neden döksünkü
çıkarırkende saçı yolmadan çıkarmak gerek tabiki..

ayzun ben çıtçıt dikimi yapan bir atölyeye diktirdim
istanbuldasın tarlabaşında taksimde çok çıtçıtçı perukçu var
birinden biri yapar heralde
benim yaptırdığım yerde kapandı ne yazık ki :1no2:

cnm bisi daha sorucam ben.. bende yarin diktirmeyi dusunuyorum ama aklima takildi simdi 3 tane toka kalmisya ustte , taktiginda asagi kisim havada kalmiyormu?

farkindayim anlatamadim :)) sorum su canim.. simdi senin citcitlarinda ust kisimda sadece 3 toka var , sacina taktigin zaman asagidaki ay kisiminda toka olmadigi icin o bolge biraz yukarida kalmiyormu yani havada, tam anlatamiyorum ama yinede sagol canim cevabin icin..

canım eğer atkuyruğu yaparken saçının daha derli toplu durmasını istiyorsan kafanı aşağıya eğ, çıtçıtlarını aşağıdan yukarıya tak
kabarmadan toplanması imkansız, 5 tane yabancı cisim var kafanda ama bu yöntemle hoş bir kabarıklık oluyor krape yapılmıi gibi..

ayda 1 yıkıyorum canım ben, bazen 2 ayda 1
kullanım sıklığıma göre değişiyor
çok yıkarsan saçlar kopar

çok teşekkür ederim canım çok makbule geçti:lepi: yaşasın bu haftasonu benim de at kuyruğum olacak

farkindayim anlatamadim :)) sorum su canim.. simdi senin citcitlarinda ust kisimda sadece 3 toka var , sacina taktigin zaman asagidaki ay kisiminda toka olmadigi icin o bolge biraz yukarida kalmiyormu yani havada, tam anlatamiyorum ama yinede sagol canim cevabin icin..

hehh anladım kaydirigubbakcemile2
zaten çıtlardan biri alt kısımda kalıyor dense yeridir canım..
resimde üsttemi çıkmış bilmiyorum ama gayet iyi tutuyor yani

kizlar sizce citcitmi kaynakmi bende citcit var ama kaynak yaptirsammi diye dusunuyorum kaynak yapiran vardir belki . kararsiz kaldimm yardimci olursanizz

bende kaynağı çok düşündüm canım ama çok kötü duruyo görürünce ya
istediğin her modelde toplayamıyosun çıkıveriyor aralardan görünüyor

çok iyi fikir gerçekten ...
güle güle kullan ...
bu yarım ayları çok kısa saçlara taksak nasıl olur ki ,bende mi yaptırsam boshayallersmile
ama benim saçlarım şuan da oldukça kısa ....

pandoracım benimde saçlarım kısa
ama çok çok kısa saçta abes durabilir
çünkü üste saç atamıyacağın için sadece çıtçıtda az seyrak ve eksik durur ve belli olur sanırım

pandoracım benimde saçlarım kısa
ama çok çok kısa saçta abes durabilir
çünkü üste saç atamıyacağın için sadece çıtçıtda az seyrak ve eksik durur ve belli olur sanırım
haklısın canım ,olmaz ve kötü durur...ama enazından ara ara değişiklik için ve saçlarım çıtçıltarımı kullanabileceğim boyuta gelene kadar ,peruk mu alsam ki sempatiksalakcinni
şunu gördüm tesadüfen ve pek bir beğendim ..
fikri olan var mı ,peruk kullannan yada fikirleriniz nelerdir?
barbiveken bilgin varmı cnm ?peruk hk.

Bende kaynak yaptıranları gördükten sonra vazgeçmiştim ne kadar sık olsada ayrık ayrık duruyor ve evet BarbieveKen in dediği gibi toplanmıyor bile. BarbieveKen çok hoş duruyor saçların opuyorumnanaktan peki ağırlığını hissediyormusun kafanda. Bende düşünüyorum hiç de denemedim saçımda.

barbi canım bende bu saçı aldım ham saç 150 gr bunu yarım ay yaptıracağım...
3-5 ay sonra saçlarım uzar ve takarım ...
150 gr yeterli olur değilmi yarım ay a yoksa evde 150 gr daha çıtçıtlarım var ,ne dersin ?
burada da şuan ki saçlarım vaziyeti var
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=12508955#post12508955

630.jpg
651.jpg

Son düzenleme:
barbi ya ben seni çok takip ediyorum bugün ne giydin bölümünden:)ben de çıt çıt kullanıyorum senelerdir.fakat artık üşeniyordum son zamanlarda takmaya,uğraşmaya..bu yarım ay şeklinde çıtçıtı kuaförde bi bayanda görmüştüm saçları kısacıktı kulak hızasında sonra çıtçıtlarını bi taktı kuaför,valla hiç belli olmadı çıtçıt olduğu.süperdi.Orda dikkatimi çekmişti ama ben sormamıştım bide belki saçı çok kısa olanların kullanımı içindir diye düşünmüştüm açıkcası.

X