Yargı

Bu ne saçma salk bölümdü, ne izledim ben. Boşa uykusuz kaldım tee allahım yaa 🤦‍♀️

• Komik
Reactions: Jou
Piskopat muhabir Buraksa niye kendini orda ortaya attı 🤔 herkesi birbirine düşürüp öldürecek mi?

Bu bölümde bıldırcın avukat, doktor Çetin, kuaför kadın ve Metin amirin kel patronu yoktu görünürde.
Dizide iki tane toksik tip var, biri Gül hanım diğeri başkomiser. Gerçekten hem negatif hem de kötüler.
Yekta da kötü ama sempatik.
Garip şeyler oluyor, heyecanlı bir bölümdü. Elleri önde bağlı olan gerizekalı Ceylin'in ağzını ve gözünü açamayıp çırpınması ise çok acemice bir davranıştı, yakışmadı böyle bir yapıma. İlgaz'ın dikkati, aracın sol farındaki çatlağa kadar fark etmesi, Eren'in candan öte dostluğu...
Güzel bölümdü.
Altı ay da geçti ama üç ay ömrü kalan Merdan dede hâlâ ölmedi.
İdolümsün Merdan dede.

Piskopat muhabir Buraksa niye kendini orda ortaya attı 🤔 herkesi birbirine düşürüp öldürecek mi?
Eski arşivleri taradılar. Yangında ailesi ölüp, tek kurtulan bu muhabir Burak’mış. Demek ki kendi ailesini kuruyor. Belki ailesini de yakarak öldürdü kimbilir.

Testere filmine geçiş yapıldı da haberim mi yok😏

Yekta'nın Laçin'e ajitasyon yaparken Sefiller kitabını kullanmasına kahkaha attım ya😅

• Komik
Reactions: Jou
Burda takılıp diziyi izlemek yerine dinleyince çok şeyi kaçırdım ya 😁

Katil çok hızlı belli oldu bence de ya.

Seri katil resmen ama iki üç bölümde belli oldu.

X