Yargı

Jou

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
25 Ağustos 2019
57.671
103.014
30
614b3a2b7af50722402f6344.jpg

Yargı dizisi oyuncuları ve konusu ile dikkat çeken yapımlardan biri oldu. Her hafta Pazar akşamları yayınlanacak olan Yargı dizisi oyuncuları arasında Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal gibi isimler bulunuyor. Dizide Kaan Urgancıoğlu savcı Ilgaz’a, Pınar Deniz ise Avukat Ceylin’e hayat veriyor.​

614b3a617af50722402f6348.jpg

YARGI DİZİSİ KONUSU​

Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır. Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet vakasıyla karşılaşınca; ilk defa kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde olacaklardır.​

yargi_7226.jpg

her bölüm her pazar günleri yeni bölümleriyle karşımızdaaa 🥰
her bölümden sonra fragmanlarıyla yenileriyle eklencek takibe alıp görebilirsiniz fragmanını yorumlarını🤗

Son düzenleme:
kızz benim eşimde beşiktaşlı tutamıyorum onu yaaa 🤦‍♀️
evin içinde bi bağrış bi çağrışş dedim üstekiler rahatsız olcak sakin ol diyorumm
başlarım üstekileriini şimdi diyor:KK70:
Aynısı bendede var işte 😆😆😆

• Komik
Reactions: Jou
aynıı aynıı benimkide öylee ya yenilince heryere değiştiriyorr sonra yenince trtsporada ayrıca mutlakada bakıyo bana diyo bak bak ne goll diyo :KK70: dedim sana bi atacam golu görecen :KK70:
Beni gıcık edince inşallah yenilirsiniz diyorum 😆😆😆

• Komik
Reactions: Jou
güzel olmuş joum artık yazarız buraya 😂
kızlar sizce ceylinin eniştesi eşini mi aldatıyor yoksa cinayetle bağlatısı olabilir mi onunda

ceylin o kadar delil buldu şimdi hepsini kullanacak mı şimdi ılgazda profesyonel biri nasıl devam edecekler acaba çok merak ediyorum.
çınarın suçu olmasa da birilerini koruyor her türlü suça ortaklıktan içeri girer

ceylin o kadar delil buldu şimdi hepsini kullanacak mı şimdi ılgazda profesyonel biri nasıl devam edecekler acaba çok merak ediyorum.
çınarın suçu olmasa da birilerini koruyor her türlü suça ortaklıktan içeri girer
Acayip seyler döneyy kelebükk vallahaaa 🤭
Fragmanda bellimi peki düşündüklerin

X