Yardım

Turkuazfoca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2017
1
0
47
Benim acil yardıma ihtiyacım var lütfen vicdan sahibi birilerine sesimi duyurabilirmisiniz eşim 9 ay önce evi terketti ben sadece 6 aydır çalışıyorum evin kirasını çocukların masrafını karşılayabiliyorum ama evi İzmire taşımam gerekiyor buda günlük kazandığım paranın bir ay gelmemesi demek kızlarım biri 18 biri 12 yaşında üniversite için İzmire gideceğiz şehirlerarası taşıma 3000 civarı yeni iş bulasıya ve evi yerleştiresiye kadar bir 2000 lira toparlar bizi yani toplamda 5000 lira bir yardım bizi kurtarır lütfen sizlerden çok büyük bir şekilde 3 insanın hayatını sadece 5000 lira ile kurtarmanızı istiyorum ailem çok yaşlı kardeşlerim de herkes kendi halinde tek çare burası diye düşündüm lütfen bize yardım edermisiniz nasıl ulaşırız bilmiyorum birileri umarım sesimi duyar bundan öncesinde inanın bende bir çok insanla bölüştüm elimdekini umarım beni duyarsıñız hafta içi çalıştığım için telefona pek bakamıyorum haftasonu ancak müsait oluyorum kredi çekemiyorum temizliğe gittiğim için kimse sigorta yapmak istemiyor bu yüzden kredi alamadım lütfen lütfen birileri sesimi duysun Allah hepimize yardım etsin

X