Yardım Edin Lütfen=(

ZeytinCekirdee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2009
144
0
38
aslında benimki estetik değil benm burnumda kemik var o yüzden ameliyat olmak istiyorum artık ve bu ay sonuna doğru doktora gitcem ama bu yaz olmak istiyorum artık..aranızda daha önce bu tip bi ameliyat olmuş olan ya da bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi bana,lütfeenn

canım bende bundan 1buçuk ay önce oldum kemik eğriliği vardı bende hem sorun giderildi hemde estetik oldum. Şuan rahatım çok şükür. Tam olarak sormak istediğini anlayamadım korkulacak birşey yok gerçekten burnundaki sorun giderildiğinde düşün çok rahat edeceksin.

aslında benimki estetik değil benm burnumda kemik var o yüzden ameliyat olmak istiyorum artık ve bu ay sonuna doğru doktora gitcem ama bu yaz olmak istiyorum artık..aranızda daha önce bu tip bi ameliyat olmuş olan ya da bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi bana,lütfeenn

ben 5 gün önce kemik eğriliğinden aynı zamanda estetik yapıldı epey kemik kırılmış alınmış :sinifsinif: yanlarda kırıldı ama buna rağmen sadece bir tane ağrı kesici aldım oda hastaneden çıkarkendi hiç ağrım olmadı ağrı eşiği tavanda gezen biriyim şükür bukadar basit olduğuna sende inanamayacaksın çıkınca korkma sengözlerimebaksanab
sormak istediğinde olursa buraya yaz eminim herkes yardımcı olucaktır

gerçekten mi. ya içimi rahatlattınız biraz..benimde canım çok tatlıdır hemen kıyameti koparırım=)ameliyattan da biraz tırsıyorum aslında ama olcam artık.. ya aslında yazın yaptırcam ya çok kanama olur diye duydum..sonra sizde çok morluk falan oldumu,ne kadar sürede iyilesiyormuş ve tavsiye edeceginiz doktor varmı

gerçekten mi. ya içimi rahatlattınız biraz..benimde canım çok tatlıdır hemen kıyameti koparırım=)ameliyattan da biraz tırsıyorum aslında ama olcam artık.. ya aslında yazın yaptırcam ya çok kanama olur diye duydum..sonra sizde çok morluk falan oldumu,ne kadar sürede iyilesiyormuş ve tavsiye edeceginiz doktor varmı

canım sıcakta kanama daha çok oluyor 9olsaydı benim olurdu benim tamponum sadece 12 saat durdu çok az yani ama yinede sadce ogün biraz sızıntı şeklinde oldu kanama sonra ikinci gün morluk şişlikler başladı şuanda 5.günüm morluk kalmadı çok hafif sarılık var şişliklerde indi sadece yanaklarımda biraz var hiç ağrım olmadı sadece bir tane ağrı kesici kullandım oda yürümek zorunda olduğumdan ne olur ne olmaz diye korkma morluk olsada bu ağrın olacaak anlamına gelmez umarım çok kolay atlatırsın :1hug:

Canım bende çok korkuyordum hala nasıl cesaret edip ameliyat masasına yattığımı düşünüyorum :)) ya uyanamazsam vs.. böyle düşünceler çıkmıyordu aklımdan ama oldu bitti hiç korkulacak gibi değilmiş :))
Benim morluğum çok oldu hassas bir cilde sahip olduğum için şişliğimde oldu...Tabiki geçici bunlar kanamamda olmadı ağrımda..Çok güzel geçirdim sadece tamponlar çıkana kadar biraz nefes problemi insanı zorluyor ama fazla değil hiç korkma :)) Ben adanada oldum sen nerde olmayı düşünüyorsun canım? Sitede şehirlere göre önerilen doktor çook :)

bende izmirde olmayı düşünüyorum.. ya ben bi kızı görmüştüm alısveriş yaparken ameliyat olmuş ablasımıydı neydi mağza sahibi onla konusurken duydum.. gözleri var ya kançanağı gibiydi çok fena gözüküyordu keske hiç yaptırmasaydım falan dedi baya tırstırdı beni=) bide bi sitede okumuştum biri ameliyat olmuş o anlatmıştı çok acı çekmiş sanırım.. burnundaki tamponların çıkartılmasını bile sanki canını alıolarmış gibi yazdı çok fazla kanama oluyomuş falan yazdı..sanki çok sıkıntılı bi ameliyatmış korkmam lazımmış gibime geldi=) ameliyatta tam bayıltıyolarmı bide?

Canım sitede çoğunluk hiç sıkıntı çekmeden geçirdi ameliyatı doktorunu iyi seçmek lazım şişlik ve morluk normal hepsi geçici tamponlar çıkartılırken hiç acı hissetmedim ben şahsen diğer arkadaşlarda öyle... Ben genel anestezi oldum uyudum ve uyandım sanki 1dakikada oldu herşey gibi :)

bende genel anestezi istiyorum yoksa dayanamam sanırım=) umarım uyanırken de sayıklamam =Pp en büyük derdim bu ya =)) neyse ya evet doktoru cok ii secmek lazım umarım iyi bi doktora denk gelirim.. çok fazla endişe var ama içimi epey rahatlattınız bayanlar çok teşekkür ediyorum size.. insallah bi aksilik cıkmaz da bu yaz olurum artık bende ameliyat=( artık rahat nefes alabilmek istiyorum ya ölcem gitcem doğru düzgün nefes alamadan=) sizede çok çok geçmiş olsun oh atlatmışsınız bu derdi de =)

ben genel anesteziyle oldum kendimi düşününce ço çok ağrılı falan diyenlerde acaba bir başka problemmi varda öyle oluyor diye düşünmüyor değilim CADIARZU korkucak bişey yok canım içini ferah tut

canım allah korusun. ınşallah herşey gönlünce olur güzel haberlerini alırız inşallah senden bekleyeceğiz :)

çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için..bende temmuz sonuna doğru doktora gitcem insallah..size güveniyorum bayanlar benimde sorunsuz geçecek insallah=) baya cesaret aldım sizden..ameliyattan sonrada insallah guzel haberlerimi veririm size çok öptüm sizi

çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için..bende temmuz sonuna doğru doktora gitcem insallah..size güveniyorum bayanlar benimde sorunsuz geçecek insallah=) baya cesaret aldım sizden..ameliyattan sonrada insallah guzel haberlerimi veririm size çok öptüm sizi

:1hug: canım inşallah seninde güzel haberlerini alırız hakkında hayırlısı olsun canım

X