yabancı dizi onerisi

Ben polisiye ve suç severim.
Bu alanda sevdiklerim,
Rosewood(Patoloji uzmanı Rosewood'un cinayet masası dedektifi Villa ile çalışması üzerine kurulu bir dizi. Aralarında itiraf edemedikleri bir çekim var)
Scorpion(Deha bir ekip,her bölümde farklı bir sorunu çözüyorlar,karakterler çok eğlenceli ,özellikle Toby ve Happy'nin ilişkisi çok keyifli)
Elementary(Sherlok ve Watson cinayetleri çözüyorlar,)
Bones ( Doktor Brennan ve Fbı Ajanı Seeley Booth,tuhaf cinayetleri çözüyorlar. Evlenip çoluğa çocuğa karışmaları dahil izledim,baya uzun bir diziydi,en sevdiklerimden biridir. Hala tekrarına denk gelince izlerim)
İlk etapta aklıma gelenler bunlar.
Rosewood,Elementary ve Scorpion fox crime'da hala var. Bones Fx'de denk geliyorum arada.

İlk aklıma gelenler. * olanlar tekrar tekrar izlenebilecekler.
Alias *
Fringe*
Heroes
Homeland
Person of interest *
Blindspot
Continuum
Covert affairs
Nikita*
Orphan black*
Game of thrones*
Madam secretary
Scandal
Homeland
Suits
Smash
Nasville
Outlander*
Shadowshunters
Lost gril
Merlin
The 100*
Once upon a time
The originals
Midnight texas
Grimm*
Arrow
Flash
Teen wolf
Gotham
Mr robot

Devam edenler/sezon arasi verenlerden:
Game of thrones
Vikings
Black mirror
The 100
The walking dead/fear the walking dead
Z nation
Lucifer

Final yapanlardan:
Spartakus
Rome
Under the doom

çoğu yazılmış zaten.. ben yakın tarihlerde izlediğim 2 diziden bahsedeyim o halde sana..

1- the handmaid's tale ( uzak gelecekte dünyadaki kadınların çoğu kısır kalıyor ve doğurgan az sayıdaki kadın "damızlık" olarak ele geçiriliyor :/ sonra da olaylar olaylarrrr. içinde ciddi toplumsal mesajların da olduğu bu dizi emmy'de en iyi dizi senaryosu dahil 3 ödül aldı bu sene)

2-the black mirror ( yine bu dizi de toplumsal alışkanlıklara ve teknolojik gelişmelere hicivsel yaklaşımla her bölümü farklı hikayelerden oluşan bir dizi.. ingiltere ve amerikada oldukça ses getiren bir yapım)

Ha yok bunlar bana ağır gelir ben pretty little liars tarzı istiyorum diyorsan ;

3-under the dome

4- the 100

selam kızlar. yabancı dizi seyretmeyi çok severim ve artık disime göre dizi bulamıyorum ilk bölümlerde sıkılıyorum. bana yabancı dizi önerecek arkadaşlardan tavsiyeler alabilir miyim? ( izlediğim diziler: big little liars, how to get away murder, pretty little liars, The sinner bu tarzlarda seviyorum gizemli surukleyici :)
Stranger Things, Breaking Bad, House

game of thrones, stranger things, black mirror.
Sinner izlediysen Mr. Mercedes'i de seversin diye düşünüyorum.

selam kızlar. yabancı dizi seyretmeyi çok severim ve artık disime göre dizi bulamıyorum ilk bölümlerde sıkılıyorum. bana yabancı dizi önerecek arkadaşlardan tavsiyeler alabilir miyim? ( izlediğim diziler: big little liars, how to get away murder, pretty little liars, The sinner bu tarzlarda seviyorum gizemli surukleyici :)
person of interest :) dizi bitti zaten baştan sona tüm sezonları izle muhtemelen 10 günde filan bitirirsin bırakılmıyor çünkü :) sherlock un diziside efsanedir :)

X