yabancı dizi onerisi

big little liars sezon sonu ya çok üzüldüm 2. sezonu bekle dur artık the sinner de öyle 2. sezon bekliyorum süper diziler

"breaking bad" kesinlikle beğeneceğinizi umuyorum. Süper bir diziydi, heyecan doluydu. Herkes, izlemeli tavsiye ederim. İkinci olarak, biraz ağır ama süper film "game of thrones" tavsiye ederim. Üçüncü filmde "fringe" bunlar güzel, iyi seyirler...

Bir kadın olarak izlerken çok sinirleniyor, üzülüyor, kendinizi değersiz hissediyorsunuz aslında evet. Ama kurgusu çok güzel, distopik bir hikaye. Ben kitabını da okumaya karar verdim diziden sonra. Bence ne kadar üzse de olağanüstü derecede güzel bir dizi.
Izlemeyi deniyim bari
Kocam bu konudaki hassasiyetimk bildigi icin tvyi kirmamdan korkuyo sanirim :)

Çoğu tarzınız dışı olacak biraz ama, favorilerimi şuraya dizeyim, belki başka türlere de bakasınız gelir :KK53:

Doctor Who
Sex and the city
Pushing daisies
Dexter
Dead like me
Sherlock
Grey's Anatomy
House M.D
Scrubs
Ahhh dexter ve doctor who çok güzel hoş dexter ilerleyen bölümlerde hayli sapıttı vücut analizi yapmaya başladı ama yinede çok iyiydi gerçekten :halay:

handmaid's tale internette yok sanırım blu tv diye bir kanal var onun dışında izlenen bir yer var mi

Bir kadın olarak izlerken çok sinirleniyor, üzülüyor, kendinizi değersiz hissediyorsunuz aslında evet. Ama kurgusu çok güzel, distopik bir hikaye. Ben kitabını da okumaya karar verdim diziden sonra. Bence ne kadar üzse de olağanüstü derecede güzel bir dizi.
Telif hakkindan kaldirilmis ben hic 1 sitede bulamadim.nereden izliyorsun acaba

Ben izlediklerimi siralayim bende genelde gizem.korku gibi turleri seviyorum:)
Romm 104.. her bolum farkli kisiler
Midnight texas.. gerilim fantastik tur diyelim
Somewhere between..gizem gerilim macera :) konusu dikkatimi cekmisti sizinde ilginizi cekebilir..
Blood drive.. ya bu biraz sacma sapan bi dizi ama :) izlettirdi yine bol kanli onuda diyim:)
The mist.. sis filmi vardi onun dizi versiyonu guzel buda

selam kızlar. yabancı dizi seyretmeyi çok severim ve artık disime göre dizi bulamıyorum ilk bölümlerde sıkılıyorum. bana yabancı dizi önerecek arkadaşlardan tavsiyeler alabilir miyim? ( izlediğim diziler: big little liars, how to get away murder, pretty little liars, The sinner bu tarzlarda seviyorum gizemli surukleyici :)
Supernatural
hint dizileri var kanal 7 de

Telif hakkindan kaldirilmis ben hic 1 sitede bulamadim.nereden izliyorsun acaba

Blu tv'nin deneme süresini kullanarak izleyebilirsiniz. Torrentten de izleyebilirsiniz. Sözlükten de baktım şimdi dizimnerede'den de izliyorlarmış.

Blu tv'nin deneme süresini kullanarak izleyebilirsiniz. Torrentten de izleyebilirsiniz. Sözlükten de baktım şimdi dizimnerede'den de izliyorlarmış.
Bana deneme suresi vermiyorlarmis vodafoneluyum diye disladilar bende uye oldum.kesintisiz bir siteyse devam ederim.cok tesekkurler

Outlander. Fringe. Orphan Black. The Mentalist sanırım sevebileceginiz tur izlediklerim bunlar

Ben de çocuktan fırsat bulsam da game of thrones a tekrar başlayabilsem diye bekliyorum. Yabancı dizi izlemeyi çok severdim bir zamanlar..

Spartacus
The vampire diaries
The walking dead
The originals
Supernatural
Game of thrones

Ve daha bir çok aklıma gelmeyen fantastik aksiyon karışımı dizi.. Bir de yeni başlayıp hiç haberim olmayanlar var :KK43:

Komedi:
How i met your mother
The big bang teory

X