Xiaomi inface IPL challange ,:)

Merhabaa ben de deneyimlerimi paylaşmak istedim. Braun pro 5 aldım. Alt kol, alt bacak, kol altına 1 aydır yaptım haftada 1 olmak üzere. En iyi sonucu kol altımda aldım. Çıkarsa çok az tüy gibi çıkıyor ama onu da elimle tutup çekince kopuyor zaten. Bacaklarım da baya iyi durumda gibi şuanlık. Normalde jiletle alınca 2 gün içerisinde diken diken sakal gibi çıkardı. Jiletleyeli 3 gün oldu hala yumuşak bacaklarım. Bikini bölgesini 3 kez yaptım regl olduğumdan dolayı 1 kez fire verdim. Üst kısımda dökülmeler olmuştu 2.haftadan sonra. Şimdi 3.kez yaptım 2 gün önce. Ama alt kısım hemen çıktı eskisi gibi :KK43: Alt kısım pek geçecek gibi durmuyor sanki umudum biraz kırık o yönden. Üst kisimlarımdaki dökülmeler bile beni mutlu etmişti ama alt kısımlarda henüz bir şey göremedim. Sizin bikininizin alt kısımları kaç kez yaptıktan sonra dökülmeye başladı acaba? Bir de bir kaç kişinin yorumunu görmüştüm bikini bölgesine haftada 2-3 kez yapan. Nasıl bir yol izlersem daha iyi bir sonuç alabilirim alt kısımlarda acaba, deneyimlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum 💚

Helloo, bugün 3.seansımı yaptım. 3.seansa kadar (yani aralarında 2 hafta olduğunu düşünürsek 1 ayda) koltuk altım en iyi sonuç alan yer oldu. Tek tük 1-2 tane çıkıyor sadece.
Bacaklar yavaş çıkıyor, çoğu yer kelleşti.
Genital bölgede henüz çok iyi bi sonuç almadım. Yer yer kelleşmeler var ama memnun edecek kadar değil. Belki genital için haftada 1 yapmayı deneyebilirim

Helloo, bugün 3.seansımı yaptım. 3.seansa kadar (yani aralarında 2 hafta olduğunu düşünürsek 1 ayda) koltuk altım en iyi sonuç alan yer oldu. Tek tük 1-2 tane çıkıyor sadece.
Bacaklar yavaş çıkıyor, çoğu yer kelleşti.
Genital bölgede henüz çok iyi bi sonuç almadım. Yer yer kelleşmeler var ama memnun edecek kadar değil. Belki genital için haftada 1 yapmayı deneyebilirim
Benimde genital kaldi. Zaten onun icin almistim..Ama cok tembelim ya. Bugun yaptim.
Haftada 1 yapilirsa bende yapayim 😱

Benimde genital kaldi. Zaten onun icin almistim..Ama cok tembelim ya. Bugun yaptim.
Haftada 1 yapilirsa bende yapayim 😱

En erken 15 gün yazıyor benim makinede, 1 haftada dökülüp yeni killar hemen çıkıyormuki
Normalde haftada 1 sonra 2 haftada 1 şeklinde ilerliyormuş ama sonradan 2 haftada 1 ve ayda 1 şeklinde revize etmişler. En baştaki sistem haftada 1'miş demek ki, ben deneyeceğim o yüzden. Bacaklarımda da yine kelleşmeler var ama tam ortası çıkıyor atlamadığıma da eminim, delletti beni 🙄

Normalde haftada 1 sonra 2 haftada 1 şeklinde ilerliyormuş ama sonradan 2 haftada 1 ve ayda 1 şeklinde revize etmişler. En baştaki sistem haftada 1'miş demek ki, ben deneyeceğim o yüzden. Bacaklarımda da yine kelleşmeler var ama tam ortası çıkıyor atlamadığıma da eminim, delletti beni 🙄
Ben ilk aldığımda 2 haftada birdi sonra aylık sonrada 2 3 ay diye ilerledi. Koltuk altı alt bacak ve üst genital bitti, diğerleride az az çıkıyor. Çok düzenli yapmıyorum üşendiğim için 🥲 düzgün yapsam bitecekti belkide

Ben ilk aldığımda 2 haftada birdi sonra aylık sonrada 2 3 ay diye ilerledi. Koltuk altı alt bacak ve üst genital bitti, diğerleride az az çıkıyor. Çok düzenli yapmıyorum üşendiğim için 🥲 düzgün yapsam bitecekti belkide
Koltuk altı bende de 2 seansta bitti ya o kadar mutlu oldum ki :KK70: Diğerleri ne zaman bitmeye başladı sende?

Koltuk altı bende de 2 seansta bitti ya o kadar mutlu oldum ki :KK70: Diğerleri ne zaman bitmeye başladı sende?
Alt bacak 5 te tamamen temizlendi üst genital ve koltuk altım 4. Seansta. Dudaklara yüksek atis yapamıyorum ben çok acıyor ondan uzadı süreci tek tük devam ediyor hala. Biyikta aşırı incelme oldu ama öyle bacak kol gibi kellesme olmadı

Hangi aleti kullanıyorsun? Birde koltukalti elinle çekince geliyor muydu yoksa hiç çıkmadı mı?
Philips'in 921 modelini aldım en yenisini değil. Yaz olduğu için ben çıktıkça jiletle aldım hep o yüzden çekmeye fırsatım olmadı ama en son 4-5 gün önce jiletleyip lazer yapmama rağmen şu an hiç yok mesela, direkt bitti sanırım

Alt bacak 5 te tamamen temizlendi üst genital ve koltuk altım 4. Seansta. Dudaklara yüksek atis yapamıyorum ben çok acıyor ondan uzadı süreci tek tük devam ediyor hala. Biyikta aşırı incelme oldu ama öyle bacak kol gibi kellesme olmadı
Sizdd oldu mu elle çekince kopma ?

Ben yüzüme uygulamıyorum ya beni yoran bi şey değil diye. 4-5'i iple çekiyorum o zaman 🥲

kızlar epilasyona gitmek istemiyorum kıllar bitsin istemiyorum çıksın istiyorum yani şöyle düzgün orman gibi yayılmamış daha incelmiş tüy şeklinde olsun özellikle genital. 2ayda bi alabilcek seviyeye gelsinler bana yeter. Bu cihazı önerirmisiniz? Alacağım fakat kararsızımmm

Benimde koltuk alti hemen bitti 🤭 kiz kollarimi almadim ama. Pek gorunmuyor galiba o yuzden rahatsiz olmuyorum. Bacaklar sut olunca siyah siyah nasilda belliydi. Kollar gunes Gormekden esmer,tuyler bide ince o yuzden de pek belli degil. Bir ara onada baslarim

Benimde koltuk alti hemen bitti 🤭 kiz kollarimi almadim ama. Pek gorunmuyor galiba o yuzden rahatsiz olmuyorum. Bacaklar sut olunca siyah siyah nasilda belliydi. Kollar gunes Gormekden esmer,tuyler bide ince o yuzden de pek belli degil. Bir ara onada baslarim
Ben de ilk seansta yaptım kolları da sonra devam etmedim beni de rahatsız etmiyolar jiletle alıyor olsam da çok seyrek ve yavaş çıkıyor, bari atış sayısını yemesin diye bıraktım :KK70:

kızlar epilasyona gitmek istemiyorum kıllar bitsin istemiyorum çıksın istiyorum yani şöyle düzgün orman gibi yayılmamış daha incelmiş tüy şeklinde olsun özellikle genital. 2ayda bi alabilcek seviyeye gelsinler bana yeter. Bu cihazı önerirmisiniz? Alacağım fakat kararsızımmm

Popoya atış yapan var mı?
Ben memnunum kendi cihazımdan, Philips benimki. Uzun vadede bilmiyorum ama koltuk altımda 4 gündür hiç çıkmadı mesela normalde jiletle aldığım için ertesi gün uç verirdi.

Popoya kolum yetişmiyor benim :KK70: yapılmaz yazıyor sanırım kullanma kılavuzunda ama yetişse deneyecektim. Görece daha siyah olduğu için diğer bölgelere göre biraz daha acıtabilir ama denerim bi dahakine

X