Vücuduna Bioalcamid Dolgu yaptıran var mı?

I
Arkadaslar merhaba. Aranizda biolcamid dolguyu vucuduna yaptiran varmi?cogu doktor bu dolguyu yapmiyor. Izmir de bi yerin reklamini goruyorum fiyatlari cok uygun. Ama yazdigim hicbir doktorda bu dolguyu yapmak istemedigini söylüyor. Bilgisi olan veya yaptiran varmi acaba
İzmirdeki yerin adını paylaşabilir misiniz?. Bu dolgunun tehlikeli olduğunu duydum ama buna rağmen insan hayatıyla oynuyorlar. İfşa edilmeli bunlar.

Clinic newlife izmir de . Ama olen bayan istanbul da degilmiydi. Bide bu adamin dolgusu tehlikeli.
Ruhsatsız kaçak olarak açmış clinic new life istanbulda. Ve genç bir kadının katili oldular işte. Sizi Allah korumuş. Tez vakitte belalarını bulmaları dileğiyle.

Ben sorgulayinca benide engelledi zaten. Yok once cok heveslendim ama sonra arastirinca vazgectim ztn. Ama yapilan islemleri paylasiyolar durmadan merak ettim yaptiran varmi diye yoksa baska sayfalardan alipmi paylasiyorlar
Bu arada paylaştıklarını yabancı doktorların sayfasından araklamış. O doktorlardan biri ifşa etti öner denen adamı.

Ruhsatsız kaçak olarak açmış clinic new life istanbulda. Ve genç bir kadının katili oldular işte. Sizi Allah korumuş. Tez vakitte belalarını bulmaları dileğiyle.
Gercekten oyle baska sehirlerede gidiyorlardi ztn. Ben antalyadayim izmir e gelemem dedim. Bana gelip evinizde yapalim dediler . Ben o cvbi alinca sok oldum ztn. Hangi doktor eve gidip yapar

Merhaba kalıcı dolgu yaptırmışsınız bende yaptırdm nisan ayı gibi ama sanki erdi gbi geldi bana sizde aynı sorunu yaşadınız mı psikolojik mi acaba bilemedim 10 yıl kalıcıydı normalde

Merhaba kalıcı dolgu yaptırmışsınız bende yaptırdm nisan ayı gibi ama sanki erdi gbi geldi bana sizde aynı sorunu yaşadınız mı psikolojik mi acaba bilemedim 10 yıl kalıcıydı normalde

X