Çatlaklar Vücudumda çok fazla çatlak var :(

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Beyaz olanlara artık yapacak bir şey yok. Mor-kırmızı olanları da azaltmak istiyorsan surekli nemlendir, bio-oil vs ile. Ama asla yok edemezsin tamamen.

Merhaba öncelikle yaşım 21.
Bir dönem antidepresan kullanmak durumunda kaldım ve iştahım aşırı açıldığı için 10-15 kg aldım ve vücudum inanılmaz derecede değişti.Kırmızı kırmızı çatlaklarım oluştu sonradan beyazlaştı ama hiç hoşuma gitmiyor.Hâlâ kırmızı çatlaklarım var.Basenlerimde,kalçalarımda ve simitlerimde inanılmaz derecede çatlaklar mevcut.Bu hafta tatile gelmiştim ve vücudu çok güzel kadınlar gördüm biraz imrendim açıkçası… Daha 21 yaşındayım ama vücudum çok kötü :KK43:
Aslında kendimi çok seviyorum değer veriyorum kendimi bu şekilde de seviyorum ama ileride evleneceğim vakit eşim ya sorun ederse diye düşüyorum aslında evlilik meraklısı değilim ama insan düşüyor evleneceğim zaman napacağım diye .Eşleriniz çatlağınız varsa sorun ediyor mu bilmiyorum ama benim hiç hoşuma gitmiyor görüntü daha çok erken yaşta olması da can sıkıcı.Çatlaklardan kurtulmanın yollarını bilen var mı
Seven dert etmez takilma

Bir dönem antidepresan kullanmak durumunda kaldım ve iştahım aşırı açıldığı için 10-15 kg aldım ve vücudum inanılmaz derecede değişti.Kırmızı kırmızı çatlaklarım oluştu sonradan beyazlaştı ama hiç hoşuma gitmiyor.Hâlâ kırmızı çatlaklarım var.Basenlerimde,kalçalarımda ve simitlerimde inanılmaz derecede çatlaklar mevcut.Bu hafta tatile gelmiştim ve vücudu çok güzel kadınlar gördüm biraz imrendim açıkçası… Daha 21 yaşındayım ama vücudum çok kötü :KK43:
Aslında kendimi çok seviyorum değer veriyorum kendimi bu şekilde de seviyorum ama ileride evleneceğim vakit eşim ya sorun ederse diye düşüyorum aslında evlilik meraklısı değilim ama insan düşüyor evleneceğim zaman napacağım diye .Eşleriniz çatlağınız varsa sorun ediyor mu bilmiyorum ama benim hiç hoşuma gitmiyor görüntü daha çok erken yaşta olması da can sıkıcı.Çatlaklardan kurtulmanın yollarını bilen var mı
Benim memelerimde bile çatlak var 12 yaşından beri çünkü bir anda büyümüşlerdi. Şu ana kadar birlikte olduğum kimsenin fark ettiğini sanmıyorum. İç bacak kısmımda da var, onu da kimse fark etmedi, fark ettilerse bile bu onlar için bir şey ifade etmedi. Bir tek siz görüyorsunuz onları.

Erkekler bizden daha kusurlu fiziksel olarak. Her yerlerinde kıl çıkıyor, onların da çatlakları var, kıllı oldukları için popolarında kıl dönmesi filan olabiliyor, saçları dökülebiliyor, biz bir şey diyor muyuz?

Bende çok takardım hep kilolu oldum hala kiloluyum. Eşimse gayet fit birisi. Evlenince bir baktım poposunda bacaklarında inanılmaz çatlak var onunda 😂 hiç kilolu biri olmamasına rağmen büyüme evresinde olmuş. Yani boşuna taktım. Boşuna takıyorsun.

Bende çok takardım hep kilolu oldum hala kiloluyum. Eşimse gayet fit birisi. Evlenince bir baktım poposunda bacaklarında inanılmaz çatlak var onunda 😂 hiç kilolu biri olmamasına rağmen büyüme evresinde olmuş. Yani boşuna taktım. Boşuna takıyorsun.
içim biraz daha rahatladı :)

Bacak ve kalcamda bir sueu çatlağım var. Senin yaşlarındayken bende takardim kafaya. Eşim bir gün olsun yorum yapmadı bu konuda. Sizi seven insan görmez onları merak etmeyin

İlk olarak çatlaklardan kremle ıvırla zıvırla kurtulamazsınız güzellik salonlarındaki lazerli seanslar azaltıyor ama tamamen geçmesi çok zor.
Çok ciddi çatlaklarım var hatta fazla kilom ve göbeğim de var ama eşimin dikkatini bile çekmez. Evet dış görünüş önemli de çatlağa gelene kadar ohooo.. Sevince insanın gözü çatlak falan görmez 🙈
Ayrıca şimdi olmasa sonra olmayacağının ne garantisi var? Hamilelik vs birçok kadının çatlağı var yani kimse gerçekten manken gibi değil ki

Bende de var onlardan senin yaslarindaykende vardı hiçte sorun etmedim eşimde AAa senin çatlakların varmış iyy fln demedi erkekler kendi vucutlarina baksınlar önce hiç kafana takacağın birşey yok ortada

İlk olarak çatlaklardan kremle ıvırla zıvırla kurtulamazsınız güzellik salonlarındaki lazerli seanslar azaltıyor ama tamamen geçmesi çok zor.
Çok ciddi çatlaklarım var hatta fazla kilom ve göbeğim de var ama eşimin dikkatini bile çekmez. Evet dış görünüş önemli de çatlağa gelene kadar ohooo.. Sevince insanın gözü çatlak falan görmez 🙈
Ayrıca şimdi olmasa sonra olmayacağının ne garantisi var? Hamilelik vs birçok kadının çatlağı var yani kimse gerçekten manken gibi değil ki
Ay çok iyi geldi yazılanlar teşekkür ediyorum 🥰

kuzum yaşın daha küçük benim de bu yaşlarda başladı ve arttı, bana kilo verdin diyorlar ama hep 47 kiloydum.
bazen vucut yatkınlığı da sebep oluyor takma, böyle de çok güzelsindir eminim. :)

O yaşlarda sanırım ufak tefek kusurları böyle byütüyoruz gözümüzde. Eşin olacak herif önce kendi kıllı göbeğine baksın da sonra laf etsin sana 😂

Valla takacak erkek takıyor, hiç çatlagım yok selülitte yok desem olur yani. 58 kiloyum boy 167. Adam 55 ol diyor. Baskalarına göre ne dedigine göre yasanmaz hayat. Senin bedenin senin fikrin. Ben 58 kilomla mutluyum mesela. Onun icin zayıflayacak degilim:) çatlagım olsa da sorun olmazdı

Benimde dizimin arkasında bacaklarımda ve gögüslerimde çok fazla var.Ergenlik döneminde alınıp verilen kilolar gögüslerin büyümesi ve tabiki bilinçsiz olduğum için bol bol su tüketmedim nemlendirici kullanmadım sonuç olarak çatlaklarım var.Şimdi sheat diye bir yağ sipariş ettim.At kılından fırça ile kan akışımı hızlandırıp yağ kullanacam gerçi oluşan çatlaklara faydası olur mu bilmem.

X