Göz Makyajı Vazelinle kirpik uzatma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Kulak çöpüyle diplerden uçlara doğru rimel sürer gibi sürün diye okudum çoğu yerde..
Göze değmez yani..

Kızlar lr nin kirpik uzatan serumu var aynı zamanda kaşlarında gürleştiriyor mesaj atın konuşalım

bende bir filmde görmüştüm aynı septemberenin dediği gibi diplerden uçlara rimel gibi sürüp belli bir süre bekletip rimelini öyle sürüyordu :) yani göze sürülüyor

LR’ın bu mucize serumu ile daha uzun kirpikler ve daha dolgun kaşlara sahip olabilirsiniz. LR’da en çok merak konusu olan ürünlerden birisi olan ”Deluxe Activating Lash Serum”tüm bayanlar tarafından çok büyük ilgi gördüğünü ve uzayan kirpikler ile daha çekici olacağınızı söylemek isteriz. Bu arada sadece kirpikler için değil ayrıca kaşlarınız için de uygun bir ürün olduğunu ve seyrek kaş yapınızı da sıkılaştırdığını söylemek istiyoruz. LR Kirpik Serumu Alman firması olan LR’ın en güzel buluşlarından birisidir. İçerdiği özler ile kirpiklerinizin uzama hızını arttırıyor ve daha güçlü bir yapıya sokuyor.

Kirpiklerine değer veren bayanların kullanması gereken bir ürün olduğunu hatırlatmak istiyoruz ve bu ürünü LR üyesi olarak %40 indirimli alma şansınızın olduğunu da belirtmek istiyoruz.

Vazelin petrolden uretiliyormus surulurmu yuze göze tehlikeli geldi bana
Nette şöyle bi baktim yuzune gözüne dudagina falan sürenler varmış. Ayaklarima kullanirim ben sadece catlaklar için

Bi keresinde sütüm bittiği için vazelinle makyajımı temizleyeyim dedim gözüme değdirmediğim halde yandı ve kirpiklerim yapış yapış oldu hiç tavsiye etmem.

Evet gerçekten kirpikleri uzatıyor güçlendiriyor rimel sürüp temizledikten sonra dökülme olmuyor ben tavsiye ederim

Anladım. Teşekkür ederim. Ben de kaş kirpik meselelerine meraklıyımdır. Şimdilerde her gece badem yağı sürüp yatıyorum. Yeni başladım. Birkaç sene önce badem yağının faydasını görmüştüm bu konuda. Vazelini de deneyebilirim. :)

Anladım. Teşekkür ederim. Ben de kaş kirpik meselelerine meraklıyımdır. Şimdilerde her gece badem yağı sürüp yatıyorum. Yeni başladım. Birkaç sene önce badem yağının faydasını görmüştüm bu konuda. Vazelini de deneyebilirim. :)
Evet badem yağını duymuştum ama denemedim Bende onu denerim madem sen memnun kaldin :)

gözünüze komple sürmeyin. kirpikler dipten değil uçtan beslenir o yüzden uçlara sürün.

bende yapıyorum. hele yaz aylarında makyaj kullanmıyorum ki dinlensin kirpiklerim fln. sadece yatmadan vazelin sürüyorum.

Offf şu an sağ göz kapağım şiş ve kıpkırmızı bana kaş kirpik demeyin :KK61:

X