varis

neliel2odel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2023
82
84
27
merhaba, ben 25 yaşındayım iş hayatım yüzünden çok ama çok hareketsiz bir hayatım var. Bacaklarımda ve popomda varisler oluşmaya başladı.
Önerebileceğiniz bir krem ya da egzersiz var mı? Varis oluşumunu ne engeller

Aslında varislere enjektörle birşey sıkıp damarı açıyorlar. Tedavinin adı ne bilmiyorum.

bende de aynı sorun var :KK43: düzenli spor yapsak, kilo verip sağlıklı olsak kendiliğinden geçer mi acaba?
Ben 1,5 sene önce varis ameliyatı olmuş biri olarak rahatlıkla söylebilrim ki hayır geçmiyor aksine tedavi edilmezse giderek yerleşip artıyor ben doğumdan sonra oluşmaya başlamıştı (oğlum 19 yaşında şuan) kaç yıldır ağrımıyor diye üzerine düşmedim en son evrede idi yani köpük işlemine uygun değildi ameliyatlıktı benim tek şansım ağrı yoktu sadece görüntüsünden rahatsızdım elbise mini etek giyince bacak kenarımda tomurcuk şeklinde görünüyordu eğer yeni oluşuyorsa nacizane tek tavsiyem bir an önce tedavi ettirin

Ben 1,5 sene önce varis ameliyatı olmuş biri olarak rahatlıkla söylebilrim ki hayır geçmiyor aksine tedavi edilmezse giderek yerleşip artıyor ben doğumdan sonra oluşmaya başlamıştı (oğlum 19 yaşında şuan) kaç yıldır ağrımıyor diye üzerine düşmedim en son evrede idi yani köpük işlemine uygun değildi ameliyatlıktı benim tek şansım ağrı yoktu sadece görüntüsünden rahatsızdım elbise mini etek giyince bacak kenarımda tomurcuk şeklinde görünüyordu eğer yeni oluşuyorsa nacizane tek tavsiyem bir an önce tedavi ettirin
Varis değil ya kılcal damar benimkisi, bizim ailede varis olmaz

X