Vajen Estetiğini Jinekologlar mı Yapmalı Yoksa Plastik Cerrahlar mı Yapmalı?

önemli olan bu konuda profesyonelleşmiş doktoru bulmaktır..plastik cerrah,jinekolog artık bu bir rant savaşına dönüşmüş bence..bu işi ciddiye alan doktorun izlediği yolda önemlidir,hiçbir tahlil yapmadan anesteziyi kaldıracak bünyedemidir başka rahatsızlıkları varmıdır diye düşünmeden o çatallı masaya yatırıp opersyonu hemen yapan doktorda doğru bir yol izlemiyordur bana göre..araştırıp sorarak iyice bilinçlenmeliyiz,hastane ortamında yapılmasıda cok önemlidir,,sevgili doktorum aylin hanım sayesinde bu işin ne kadar ciddi ve dikkatli yapıldığını öğrendim..özel odamda dinlendim anestezi doktoru tarafından tahlillerim yapıldı,operasyon öncesi sakinleştirici iğne vuruldu,odamdan yürütülmeden alındım ve o masaya yatıpta açıldığı anı bile hatırlamıyorum,gözümü kapadım özel odamdaydım gözümü açtım yine odamdaydım...bunları niye yazıyorum işin pskolojik tarafıda aşırı önemlidir,,yat,aç denmedi bu önemliydi..yeni yaptıracak arkadaşlara anlatmalıyız hepimiz fikir sahibi olmaları açısından...bu kadar ilgiye alakaya karşılık olarakta 1500 tl ödedim..plastik cerrah o bölgenin anotomisini bilmez görüşlerinede asla katılmıyorum....illa plastik cerrah demiyorum tabiki muhteşem sonuçlar cıkaran jinekologlarda vardır işte önemli olan o harika doktoru bulmak...

Öncelikle ,şunu söylemeliyim ben bu ameliyatı jinekolog doktora yaptırdım .2sebebi var araştırdım soruşturdum ,estetik doktorlarada muayne oldum .Ameliyat olan diğer kişilerlede konuştum velhasıl plastik cerrahların aynı operasyon için en az iki katı ücret istediğini ve Türkiyede bu operasyonları olma konusunda ilk tecrübeyi jinekoloj dr.ların kazandığını öğrendim .bir çok kişinin ilk sorununu paylaştığı jinekologu ,yani ilk onlar başlamış yapmaya .Bu işestetik ,estetik dr. yapsın falan sakın ha kaç kere bu ameliyattan yapmış .sonuçlar nasıl araştırmadan teslim olmayın ,bir kaç kere müdahale edilemiyor çünkü.Plastik cerrahların kullandıkları teknik ki bu tekniğin dışına pek çıkmıyorlarmış dilim çıkarma yöntemi gerginliği uzun sürüyor ,kitoris çevresi ellenmiyor ve koyu görünümlü deri kalıyormuş.tabiki kişinin sorunununun büyüklüğü,plastik cerrahın o bölgedede uzmanlık kazanması sonucu mutlaka olumlu etkiliyordur.fakat jinekolojlar o bölgenin siniri damarı vs. konusunda daha fazla deneyim ve bilgi sahibi oldukları için klitorisede müdahale etmeye cesaret edebiliyorlar ve genelde istenmeyen fazlalıkları daha rahat temizliyebiliyorlarmış,tabiki soruşturmadan elinde ameliyat ettiği hastaların önce ve sonra resimlerini görmeden her jinekologada gözü kapalı güvenmeyin ben ancak size kendi ameliyat olduğum ve bu ameliyatı sık yapan doktorumu tavsiye edebilirim.Sizi çok güvende ve rahat hissettirecek çok tatlı bir hn.OPR. DR.YEŞıM YERÇOKweb siteside var internetten araştırabilirsiniz.1.750.tl gibi de bir ücreti var.şimdiden geçmiş olsun!!
merhaba ben de bu ameliyati olmak istiyorum da.
sormak istedigim su: olduktan sonra kac gun dinlenmek gerekir.mesela cts olsam o gun ve pazar gunu dinlensem pzt gunu ise gidebilir myim?
isten izin almam zor oldugu icin soruyorum ama bu amiliyati da bir an once olmak istiyorum.
bu arada hic iz kaldi mi?
hissizlik oldu mu?

yardimlarin icin simdiden tesekkurler.

jinekologmu,,,plastik cerrahmı,,,....tamamiyle bir rant savaşına dönüşmüş..plastik cerrah 2 kat fazla para ister diye kim söylüyosada sallamış...bence memnun olduğumuz doktorları yeni yaptırcak arkadaşlara söylemeli,tecrübelerimizi paylaşmalıyız ama bunu yaparken plastik cerraha yaptıran jinekoloğu kötülememeli,,jinekoloğa yaptıranda plastik cerrahı kötülememeli...önemli olan tecrübeli doktoru bulmak..şimdi kimse anlatmasın boşuna,,o bölgenin anatomisini plastik cerrahta jinekologlar kadar iyi bilir...belkide daha fazla...benim canım doktorum plastik cerrah AYLıN KARANLIK...sonuna kadar tavsiye edeceğim tek isimdir..bu işi iyi bilen estetikçilerde var jinekologlarda..sorunluysa eger .klitorise müdahele edemem diyen doktora güvenmem kendi fikrim bu...tecrübesiz ve bilgisiz demektir bana göre..yok his kaybı yok bilmemne...son derece saçma...ben oldum işte,,klitoriste dahil...ne oldu,,his kaybımı yaşadım eksilmemi oldu...tam tersine arttı..kulaktan dolma şeylerle kimse kendini kandırmasın,,,emin ellerde,doğru yerde sonuç harikadır...2 kat fazla para lafınında sallama olduğu şurdan belli,,,ben 1500 tl ödedim hemde hastane ortamında özel odamda,bütün tahliller yapıldı,,yat aç denmedi,sakinleştirici yapıldı,ilgi,alaka...o çatallı masaya yattığım anı bile asla hatırlamam...odamdan alındım gözümü actım yine odamdaydım...o çatallı masada uyanmadım...sürekli ilgilendiler 15 dakika dinlenip git demediler..işinde profesyonelleşmiş doktoru bulmaktır en önemlisi..harika plastik cerrahta var jinekologta...

Arkadaşlar vajina estetiği konusunda birşey paylaşmak istiyorum ben yaptırdım ve çok memnunum isterseniz dr.adını ve telefonunu verebilirim bu konuda çok uzman bir hocam tavsiye ederim.

Vajen Estetiği Kesinlikle Estetik ve Plastik Cerrah işidir.. Kişi kendisini bu şekilde mutsuz hissediyorsa en büyük hakkıdır sadece gerekli olan kendinize güvenmek ve cesaret,,Kadınların geçte olsa kendilerini keşfedip çözüm aramaları mutluluk verici.Utanılacak bir durum değil.Lüks hiç değil kızlar, bende Labioplasty ameliyatı geçirdim Bursa"da çok çok memnunum aklınıza takılan şeyleri cevaplayabilirim kızlar.. Ancak tekrar söylüyorum kesinlikle Estetik ve Plastik Cerrahii diyorumm..

X