UZUN BİR DERTLEŞME OLDU:)

sen ona ait olan birşeyi alıp okuyup bide üzerine abisine okutup hala ona şeytan dıyorsunuz.maşallah
artı olarak size bişey soruyor cevap vermıyorsunuz,sonra baska bısey soruyor yıne cevap yok..
artı olarak siz onun büyügüsünüz yanlışlarını yada rahatısz olduklarınızı güzel bir dille anlatabılrdınız..
ben kızı degıl sızı haksız buldum..
benım abimin eşi özelime girip günlüğümü okuyacak bide abime okutacak burdan cehenneme kadar kovalardım onu:)

sen ona ait olan birşeyi alıp okuyup bide üzerine abisine okutup hala ona şeytan dıyorsunuz.maşallah
artı olarak size bişey soruyor cevap vermıyorsunuz,sonra baska bısey soruyor yıne cevap yok..
artı olarak siz onun büyügüsünüz yanlışlarını yada rahatısz olduklarınızı güzel bir dille anlatabılrdınız..
benım abimin eşi özelime girip günlüğümü okuyacak bide abime okutacak burdan cehenneme kadar kovalardım onu:)
kız 5 yıldır inanılmaz terbiyesiz ve seviyesiz üstteki yorumlarda da bundan bahsettim sınıra geldim dedim ama siz ısrarla altta ki günlük bölümünü dikkat alarak yorum yapmışsınız çok ama çok eminim o şeytanın bana yaptıklarının yarısını size yapsa kıyametleri koparırdınız yorumunuz için teşekkürler yine de

bugün görümcemin yaptığı şeylerle ilgili bir konu açmayı düşünüyorum o zaman da aynı fikir de olacak mısınız çok merak ettim. üstte de belirttim bir sürü şey yaptı ve ben sınıra geldim evet günlük okumam çok ayıp ama onun bana yaptığı terbiyesizliklerin yanında bu hiç kalır neden son pragrafta yazdığımla yargılıyorsunuz öncesi ve sonrası da var sizin canınızı yaksa biri bu şekil de üstelikte 5 yıl eminim birini öldürmek istiyorum diye konu açardınız. Benim ki bana yetiyor sizinle tartışmaya girmeyeceğim konu açarsam takip etmenizi rica ederim anca......

Nefret ettiği kadar varsınız yani, günlüğünü okumuşsunuz,abisi ile paylaşmıssınız, kız size soru sormui insan yerine koyup cevap vermemişsiniz sonra sizden el eteği çekince de sinirlenmişsiniz.Yok her zaman gelinler haklı değil.
size konun başı ve sonu var demişim yukarıda değil mi? neden günlük pragrafıyla yargılıyorsunuz? eminim siz böyle bir hakarete uğrasanız 5 yıl sizin burnunuzdan getirse biri sürekli sizi taciz etse canınızı yakmaya çalışsa ve size artık tak dese bu şeytan yüzünden boşanmayı bile düşünseniz ne yapardınız? evet kabul ediyorum günlüğü okumam çok yanlıştı ama onun yaptığı iftiralar ve terbiyesizlikler yanında benim ki çok hafif kalıyor ve tabii ki bu benim yaptığım ayıbı kapatmıyor farkındayım. Çok eminim şu 5 yıldır bana yapılan size yapılsa birini öldürmek istiyorum diye konu açardınız . Ha bu arada o şeytanın yaptıklarıyla ilgili konu açarsam eğer lütfen beni takip edin o zaman kime hak vereceksiniz çok merak ettim. Hoşçakalın.

size konun başı ve sonu var demişim yukarıda değil mi? neden günlük pragrafıyla yargılıyorsunuz? eminim siz böyle bir hakarete uğrasanız 5 yıl sizin burnunuzdan getirse biri sürekli sizi taciz etse canınızı yakmaya çalışsa ve size artık tak dese bu şeytan yüzünden boşanmayı bile düşünseniz ne yapardınız? evet kabul ediyorum günlüğü okumam çok yanlıştı ama onun yaptığı iftiralar ve terbiyesizlikler yanında benim ki çok hafif kalıyor ve tabii ki bu benim yaptığım ayıbı kapatmıyor farkındayım. Çok eminim şu 5 yıldır bana yapılan size yapılsa birini öldürmek istiyorum diye konu açardınız . Ha bu arada o şeytanın yaptıklarıyla ilgili konu açarsam eğer lütfen beni takip edin o zaman kime hak vereceksiniz çok merak ettim. Hoşçakalın.

Siz sadece günlüğü okumamışsınız, onu bir de abisine okutmuşsunuz, kişinin özeline girmişsiniz.Siz beni tanımıyorsunuz ki nerden kıyaslamaya girdiniz? Belki ben de çekiyorumdur? Sizin anlattığınız kadarına yorum yapıyorum sonuçta değil mi? Görümcem bana şunu yaptı diyebileceğiniz pek bir şey yazmamışsınız.İftira attı demişsiniz o kadar laf kalabalığı yapacağınıza ne konuda yaptı onu anlatsaydınız hak verirdim belki.Ama anlattığınız kadarı ile sizi her şeyi abartan , olayları çıkmaz duruma getirip sonra vay efendim neden böyle oldu diye ortalığı ayağa kaldıran insan olarak canlandırdım.

Siz sadece günlüğü okumamışsınız, onu bir de abisine okutmuşsunuz, kişinin özeline girmişsiniz.Siz beni tanımıyorsunuz ki nerden kıyaslamaya girdiniz? Belki ben de çekiyorumdur? Sizin anlattığınız kadarına yorum yapıyorum sonuçta değil mi? Görümcem bana şunu yaptı diyebileceğiniz pek bir şey yazmamışsınız.İftira attı demişsiniz o kadar laf kalabalığı yapacağınıza ne konuda yaptı onu anlatsaydınız hak verirdim belki.Ama anlattığınız kadarı ile sizi her şeyi abartan , olayları çıkmaz duruma getirip sonra vay efendim neden böyle oldu diye ortalığı ayağa kaldıran insan olarak canlandırdım.
Sizin beni nerden tanıyorsunuz da kıyaslamaya girdiniz ? Yok kıyameti koparisyormusum yok kuru gürültü yapıyormuşum. Yargılayıp Yargılayıp beni sonra saçma sapan yorum yapmayın. Çetin ceviz halleri bir bilge kişilik bir çok bilmişlik. Sanal alemdeyiz ne ben sizi ne siz beni tanıyorsunuz. Lütfen konumdan uzaklaşın bozuk olan sinirlerimi daha fazla bozmayın. Kendinizi de Hakime ya da bilir kişi gibi görüp beni yargılamadan önce iyice bakin eski konularına üstte yazdıklarıma!

Mune Mune lütfen konumu kapatın bozuk olan sinirlerimi daha fazla bozmak istemiyorum.

Son düzenleme:
Aslında yazılacak bin tane şeyim var ama sizi sıkmamak adına özet geçiyorum olayları kısaca. Eşimin mükemmel ötesi ailesinin hep benimle sorunları olur daha doğrusu benle olmasa bile kendi içlerinde de hep bir sorun hep bir kavga. Benden küçük görümcem var (ama ben ona artık küçük şeytan diyorum artık canıma tak dedi öğğğğğ getirdi) Bu küçük şeytanın yaptıklarını anlatsam ağzınız açık kalır, tam şeytan bazılarınız kesin bu nasıl sıfat diye üstüme gelecek ama gelmeyin arkadaşlar! Hani insanların bir sınırı vardır ya benim ki çok oldu geçileli, inanın çok ama çok hümanist bir insanım."Hayat felsefem üç günlük dünya insanın kalbini kırmaya değmez." Ama sürekli benim kalbim kırılıyor sürekli ben paramparçayım. Eşimle büyük kavgalarımızın tek sebebi sadece onun ailesi oluyor onlar dışında bir kere büyük kavga etmedik.

En son bu küçük şeytan bayram da bana terbiyesizlik yaptı cahil falan da değil her şeyin farkında çok iyi bir üniversitede okuyor . Ben de bunu sosyal medya hesaplarımdan ve telefonumdan sildim eşimle de çok güzel kavga ettik:) Bu arada tamam hiç etik değil baştan söyleyeyim hatta çok ayıp ama o küçük şeytanın yaptıklarının yanında benim ki solda sıfır kalır. Ben onun yazdığı günlüğü okudum hatta eşime de gösterdim.Benden nasıl nefret ettiğini :KK43: okudukça AMAN ALLAHIM KENDİMDEN ŞÜPHE ETTİM NE PİSLİK BİR İNSANMIŞIM DİYE HER HAREKETİMDEN HER KELİMEMDEN, BAKIŞIMDAN İĞRENÇ İĞRENÇ MANA ÇIKARMIŞ NELER NELER YAZMIŞ AKLINIZ HAYALİNİZ DURUR. ANCAK ÇOK AĞIR AKIL HASTALARI BU KIZIN BANA DUYDUĞU NEFRETİ DUYABİLİR ÜSTELİK BENLE DE KALMAMIŞ AİLEME KARDEŞLERİME NE HAKARETLER NE BEDDUALAR ETMİŞ RUH HASTASI MANYAK .
Eşim bundan sonra her şeyin değiştiğini söyledi.(daha önce ki kopan kıyametler de de hep bunu söyleyip kardeşinin yaptığı terbiyesizlikler değişmediği için benim eşime zerre güvenim kalmadı, bu konu da hiç bir şeyi çözemiyor ben de git gide daha çok hırçınlaşıyorum)

Neyse konuya geleyim:)erkek kardeşi aile içi bir grup kurmuştu whatsapp da 9 ay önce arada aile içi komik şeyleri paylaşılıyordu biz memlekette değiliz farklı bir ildeyiz foto falan atıyorlardı. Eşim,ben,küçük şeytan ve kardeşi var grupta. Bu olaylardan sonra grupta kpss puanlarını falan sordu şeytan bana, hiç cevap vermedim daha sonra da işle ilgili bir şey sordu ben yine cevap vermedim eşim cevap verdi çok lazım ya:KK66: Daha sonra bu şeytan ağabeyleriyle grup kurdu benim sessizliğimden sonra yani. Sürekli paylaşım yapıyor sürekli resim sürekli muhabbet ( Çoğunuz şöyle diyecek eee ne var bunda kardeş onlar.Hayır arkadaşlar bunun cidden kardeşlikle ilgisi yok hepsi de yıllardır whatsapp kullanıyor yeni mi aklı başına geldi şeytanın grup kurmak? hadi onu geçtim bu şeytan ağabeyini zerre kadar adam yerine koymaz aramaz sormaz eşim de onu aynı şekilde ama ne hikmetse sürekli eşimi arar sorar oldu sürekli yalaka yalaka yazışmalar falan.) Bu grubu gördükten sonra eşimle baya kavga ettim tamam kardeşi falan filan ama hep bana yaptığı terbiyesizlik yanına kalıyor azıcık omurgalı dursa şunun ağzının payını verse inanın bu bu kadar terbiyesizlik yapamaz dedim ki cevap yazıp şunu şımartma ama yok normalde msjlaşmayı sevmeyen adam benim zıtıma Bülbül -i şeyda oldu . Hadi bana akıl verin bayram da bu şeytanla yüz yüze geleceğim ne yapacağım ben mi abartıyorum siz olsanız bu olaylar karşısında ne yapardınız?

Siz de biraz büyük şeytansınız. Ne olursa olsun hiç hakkınız olmayan bir şey yapmışsınız. Bunun adı özel hayata tecavüzdür ve hiçbir savunması, gerekçesi olamaz. Kızın günlüğünü okumuşsunuz. Herkes sizi sevmek zorunda değil. Sevmeyen biri de gayet normal olarak duygularını günlüğüne yazmakta özgür. Kızcağız bilememiş böyle bir HIRSIZLIK yapacağınızı demek ki. Ayrıca siz whatsupta cevap vermeyince ağabeyleriyle grup kurması çok normal. Ben olsam ben de aynısını yapardım. Ağabeyiyle ilişkileri de sadece ağabeyini ilgilendirir. Oldu olacak yasaklayın adama kardeşiyle konuşmayı. Ağır saçmalamışsınız. Biraz kendinize gelin. Siz olmadan çok önce o vardı, siz gitseniz bile o kalacak. Kendi kanından canından bir insan. Aynı karından doğmuşlar. Yaptığınız çok ama çok ayıp.

Siz de biraz büyük şeytansınız. Ne olursa olsun hiç hakkınız olmayan bir şey yapmışsınız. Bunun adı özel hayata tecavüzdür ve hiçbir savunması, gerekçesi olamaz. Kızın günlüğünü okumuşsunuz. Herkes sizi sevmek zorunda değil. Sevmeyen biri de gayet normal olarak duygularını günlüğüne yazmakta özgür. Kızcağız bilememiş böyle bir HIRSIZLIK yapacağınızı demek ki. Ayrıca siz whatsupta cevap vermeyince ağabeyleriyle grup kurması çok normal. Ben olsam ben de aynısını yapardım. Ağabeyiyle ilişkileri de sadece ağabeyini ilgilendirir. Oldu olacak yasaklayın adama kardeşiyle konuşmayı. Ağır saçmalamışsınız. Biraz kendinize gelin. Siz olmadan çok önce o vardı, siz gitseniz bile o kalacak. Kendi kanından canından bir insan. Aynı karından doğmuşlar. Yaptığınız çok ama çok ayıp.
Sensin büyük şeytan terbiyesiz seviyesiz varoş

Siz ne terbiyesizlikler pislik bir şey siniz ya Allah belanızı versin

X