Üsttekine ve kendine dua etmeye ne dersiniz;)

emone

Guru
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2010
142
9
Haydin dualaşmaya:)))

Allah ım hayırlısıyla banada bir evlat nasibeyle:KK5:

Üstte kimse yok alttaki,

Allah içindeki tüm sıkıntılarını gidersin :emir_bebek:

(Aminnn)

Amiiinnn :)

Allah gönlündeki hayırlı muratları versin hem bana hemde alttaki üyeye duam

Amiiiin :)

Allah yardımcısı olsun alttaki üyeye ve bana duam :)

aminnn.....emone ve diğerleri allahım sizlere hayırlı sıhhatli evladlar versin...ne isteğiniz varsa hayırlı ile kabul olsun inş......bende oğlumu sağ sağlim kucağıma kolay doğumla alırım inşşş:KK34:

inşalah sağ salim alırsın canım allah yar ve yardımcın olsun, allahım kızıma iştah ver, sağlık ver, çocuk isteyen bütün kullarına da bu sevgiyi tatmalarını nasip eyle yarab

amin...
Allah'ım yüreğinizde olmasını istediğiniz herşeyin hayırlısını versin beni de sevdiğime kavuştursun :KK5:

Amin
Allah'ım hayırlısıyla tayinimin çıkmasını bana nasipetsin
Allah'ım gönlünde ne isteğin varsa kabul etsin

Allah'ım gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlısını gönlümüze eyler inş.

amin..
rabbim sen bana hayırlı ve sağlıklı bi bebiş nasip eyle.bana ve aileme huzur ver..

amin cnm allah sanada hayırlı bir evlad nasip etsin inş....bu sene....

Rabbim sen evladımın sağ sağlim doğmasını nasip eyle ve 2012 de eşimi işsiz bırakma...:KK14:..

amin cnm allah sanada hayırlı bir evlad nasip etsin inş....bu sene....

Rabbim sen evladımın sağ sağlim doğmasını nasip eyle ve 2012 de eşimi işsiz bırakma...:KK14:..

Aminnn Allah ım anne babasına, vatana-millete hayırlı bir evlat eylesin. :KK16:

Canım Allah ım; eşimi anlamayı ve onun tarafındanda anlaşılmayı diliyorum senden:KK16:

Aminnn Allah ım anne babasına, vatana-millete hayırlı bir evlat eylesin. :KK16:

Canım Allah ım; eşimi anlamayı ve onun tarafındanda anlaşılmayı diliyorum senden:KK16:

Amin Allah'ım yuvalarına mutluluk huzur ver :nazar:
Allah'ım beni çok seven , hiçbi zaman bırakmayacak, sözünde duran , namuslu , kısacası ADAM gibi adamı karşıma çıkarmayı tez vakitte nasip et:KK14:

Son düzenleme:
Amin Allah'ım yuvalarına mutluluk huzur ver :nazar:
Allah'ım beni çok seven , hiçbi zaman bırakmayacak, sözünde duran , namuslu , kısacası ADAM gibi adamı karşıma çıkarmayı tez vakitte nasip et:KK14:

amin inşallah rabbim duanı kabul eylesin.Benim duam da aynı yöne olacak şu an gönlümde kendime yakıştığını düşündüğüm ruh ikizim olduğunu düşündüğüm manevi yüksek olan güvenilir efendi o kişiyi rabbim bana nasip etsin onun da gönlüne beni yazsın inşallah. Amin..

amin inşallah rabbim duanı kabul eylesin.Benim duam da aynı yöne olacak şu an gönlümde kendime yakıştığını düşündüğüm ruh ikizim olduğunu düşündüğüm manevi yüksek olan güvenilir efendi o kişiyi rabbim bana nasip etsin onun da gönlüne beni yazsın inşallah. Amin..

güzel konu olmuş bu.

amin canım, umarım hayalini bile kuramayacağın kadar güzel ve mükemmel bi ilişkin olur ve sonsuza dek sürer :))

Allah'ım bana ömrümün geri kalanında huzur, sağlık, başarı ver, karşıma hayırlı insanlar çıkar, beni anama layık bir evlat eyle.
amin

Tanrım, bize değiştirebileceğimiz şeyleri değiştirmek için ‘cesaret’, değiştiremeyeceğimiz şeyleri kabul etmemiz için ‘sabır’, ikisi arasındaki farkı bilmemiz için ‘akıl’ ve bizi aşkın körlüğünden ve yalanlarından koruyacak ‘dostlar’ ver.

Tanrım, bize değiştirebileceğimiz şeyleri değiştirmek için ‘cesaret’, değiştiremeyeceğimiz şeyleri kabul etmemiz için ‘sabır’, ikisi arasındaki farkı bilmemiz için ‘akıl’ ve bizi aşkın körlüğünden ve yalanlarından koruyacak ‘dostlar’ ver.

Amin Allah'ım şu kardeşimizin duasını kabul et.Gönlünde muradında ne varsa sen hayırlı tarafından ver amin:nazar:
Allah'ım şu kpssyi kazanmayı önce tüm isteyenlere sonrada abim ve bana nasip et :KK14:

allahım sen bu kardeşimin kpssyi kazanmasına yardımcı ol gönlüne göre nasip et herşeyi..

Banada önce kocacığımın hayırlısıyla seferden dönmesini sonrada hayırlısıyla bize bir evlat nasip et rabbiiiim... amiiiiin

amiinnnn inşallahhhhh...

allahhımmm sen bana hayırlısyla evlat nasıp et....aratmadan ver yarabbımmm....amin

Son düzenleme:
amiinnnn inşallahhhhh...

allahhımmm sen bana hayırlısyla evlat nasıp et....aratmadan ver yarabbımmm....amin

Allah'ım şu kardeşimize tezden bi bebek nasip et. Hayırlı eli ayağı düzgün bebişler doğmasını nasip et ( Amin)

Allah'ım Kpss yi kazanmayı nasip et Ya Rabbim ..:KK14:

X