"Unutulmayan Efsane Yorumlar"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanırım konu sahibinin kimliğinin ifşa olma riski olunca. Çünkü bir konu vardı kadın spor salonunda gizli kamerayla mı görüntülenmiş ne buradaki üyeler kadının gittiği spor salonunun adını adresini bulmuşlardı sonra o konu da kalkmıştı.
Nasıl buluyorlar nasıl anlıyorlar nasilajanlar nasıl zeka bu kıskanıyorum saf salak dolanıyorum ortada resmen imreniyorum

Kadına: duvara niye sürtüyoruz, niye balkon duvarı ( pürüzlü dış yüzeyden dolayıymış) , yerli mi , ithal mi de dahil envai çeşit soru sordular, olmaz dedi. İcatın mucidinden iyi mi bileceğiz. :KK53:
Işte o balkon duvarı pütürlü ya sanıyorum ki kadın kukusunu duvara sürtüyo🤣🤣 fantezi dünyam rengarenk

Ben iş arkadaşının çocuğunu hep kendiwine bıraktığı bir üye ve arkadaşına ödünç verdiği kıyafetlerini satan arkadasini hatırlıyorum efsane konu olarak

Hamilelik kıyafetleriydi. Üzerinden 1 yıldan fazla zaman geçmişti arkadaşı doğum yapalı. Kadının, dolap hesabında satışa koyduğunu görünce; kıyafetleri geri istemeye karar vermişti. Alması günler sürmüştü; üyeler konusuna yazıp "hâlâ gidip almadınız mı kıyafetlerinizi vb" diye soruyordu.

Son düzenleme:
Hamilelik kıyafetleriydi. Üzerinden 1 yıldan fazla zaman geçmişti arkadaşı doğum yapalı. Kadının dolap hesabına satısa koyduğunu görünce kıyafetleri geri istemeye karar vermişti. Alması günler sürmüştü; üyeler konusuna yazıp "hâlâ gidip almadınız mı kıyafetlerinizi vb" diye soruyordu.
aynen evet o

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X