"Unutulmayan Efsane Yorumlar"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evde kendi imkanlarıyla (hortum, şırınga etc.) tüp bebek yapmaya çalışanlar vardı 🤦🏻‍♀️
Dün bir üye 9 yıl sonra vajinismusu yendiğini ve isteyenlere yardımcı olabileceğini yazmış. Mesajlarına bir baktım hem vajinismus hem de hamile. Şırınga yöntemiyle hamile kalmış,doğurmuş,büyütmüş.

Bu forumda gördüğüm açık ara ennn cringe yorumu kopyalıyorum. :KK70:

"Siz 25 yaşında egzotikmissiniz ama ben hala öyleyim, sizin adınıza üzüldüm"

Direkt alıntı yapmadım polemik olmaması için. Merak eden kopyalayıp aratabilir. 😁

Son düzenleme:
Dün bir üye 9 yıl sonra vajinismusu yendiğini ve isteyenlere yardımcı olabileceğini yazmış. Mesajlarına bir baktım hem vajinismus hem de hamile. Şırınga yöntemiyle hamile kalmış,doğurmuş,büyütmüş.

Yapmaya çalışanların dışında; vajinismusken şırınga ile hamile kalıp, başarı olarak anlatanlar var bir de.
Ben ısrarlı cahilliğe bir şey diyemiyorum ya😫

Geçenlerde meşhur anal seks konusunda birisi erkekler için "buldukları her deliğe girmeye çalışıyorlar," demişti ona çok gülmüştüm.
İdrar deliğine girsem olur mu diyen birini duymuştum ben arkadasimdan. Ustelik bu mankafa 3 yabancı dil bilen bir mühendislik öğrencisiymiş.

Bu forumda gördüğüm açık ara ennn cringe yorum kopyalıyorum. :KK70:

"Siz 25 yaşında egzotikmissiniz ama ben hala öyleyim, sizin adınıza üzüldüm"

Direkt alıntı yapmadım polemik olmaması için. Merak eden kopyalayıp aratabilir. 😁
Ay bi de Vanessa bir konusunda birine biz genciz doğurganız cildimiz pasparlak kıskanma teyze gibi bir şey demişti.

Kadın, "9 yıl sonra nasıl yendim, gelin anlatayım vb" diye konulara yazarken; profilinde şırınga meselesi sorulunca, yok dedi. Mesajınızda yazmışsınız denince; profilini kapattı. Sadece sayılardan oluşan üye adı da manidardı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X