Ünlülerin Skandal Tarzları!

lady gaga açık ara önde..kadın ne goruyorsa rruyasında onu gıyıyor gıbı...konuşuluyor ve sarkıları cok sevılıyor..madonna bıle pes dedı buna

Lady-GaGa-Kermit-the-Frog.jpg

Lady-Gaga-Manyak-Sac-430x530.jpg

Lady-Gaga-Yandan-Yemis-430x720.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
ıyyyyyyyyyykkkkkkkkk ay bu kadının bacakları böyleyse başka yerlerini düşünemedimşu an:1ninca::KK70::KK70:kaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

lady gaga'ya laf yok lütfen..
bu hatun konumuz dışındadır..
çünkü "skandal tarz" ı aşmış bu hatun....

lady gaga'ya laf yok lütfen..
bu hatun konumuz dışındadır..
çünkü "skandal tarz" ı aşmış bu hatun....

ne demek o öle :1shok: kadın başlı başına her halıyle skandal ben sevıyorum ayrıca klıplerı cok renklı şarkıları guzel şakkıdı

ne demek o öle :1shok: kadın başlı başına her halıyle skandal ben sevıyorum ayrıca klıplerı cok renklı şarkıları guzel şakkıdı
yani nirvanaya ulaşmış, aşmış taşmış ermiş gibi bişey herhalde
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3

anaaaa lady gaganın file çoraplı resminde resmen günlük pedi görünüo yuhhhhhh yaaaakaydirigubbakcemile3hem o kıllı olanlar o kadar para kaznıolar lazer epilasyon nie yaptırmıolar kiakannehir

bence gunluk ped degıl o ora fazla yırtılmış kendı cıldı beyaz ya o bence tıpkı o fıle çorap gbı kendıde kevgıre dönmüş bunun -tatlicadiarzu-

canım görmüo musun izi bile belli imkansız teni olması ton farkı var bi defa resmen tanga günlük ped bak üzerindeki çamasırdan da izi belli anladım yani çook bariz hemdeaklinialirimsmile

bende düşünürdüm bu ünlüler o kadar saat sahnede kalıolar hemde iç çamaşırı gibi şeylerle nie tek damla akıntı gelmio die meğer böyle yapıomuşlar vay gaga ya insan tampon kullanır ki belli olmasın bari ya haha

parisin giyinmeyi unutmuş halinin amacı çokta açık değil mi kızcaaz iç birde iç güzelliğini görsünler istemiş

bende düşünürdüm bu ünlüler o kadar saat sahnede kalıolar hemde iç çamaşırı gibi şeylerle nie tek damla akıntı gelmio die meğer böyle yapıomuşlar vay gaga ya insan tampon kullanır ki belli olmasın bari ya haha

vay gaga vay sempatiksalakcinni sulu şeftalı modu ha :jeyyar:

sjp31.jpg_e_1bf4e8563f0d1fa5245ddf057e56cf1b.jpg

sarah jessica parkeraklinialirimsmileaklinialirimsmile

heran folklor yapcakmış gibi hali var sexi olanındankaydirigubbakcemile3

suri-cruise-10269-6.jpg

suri büyüdüğünde rüküşlük tacını kimselere kaptırmıcak bencekafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

bu tom cruise hiç kızına bakmıo mu yaw kaydirigubbakcemile3

X