Ünlülerin Skandal Tarzları!

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
en fiyaskolardan biri, geçen gün yapılan golden globe dan oyuncu Mo'nique denkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

valla genelde bu kadına takıldığı için resmi kaldırdım, sonuçta bu Mo'nique e özel yada belli ünlülere özel bi başlık değil kızlar, genel bi başlık:1rolleyes:

sizde rastladığınız rüküşleri ya da skandal kıyafetleri ekleyin kızlar:1rolleyes:

Son düzenleme:
yuh kaydirigubbakcemile3

kadının görünen yerı boyleyse ,görünmeyen yerlerı nasıldır tahmın etmek bıle ıstemıyorum :sinifsinif: :bbo:

ıykk igrenc yaa acaba bile bile mi acıp gösterdi
gerci bile bile olmasa bile bi kadının böyle gezmemesi lazım orman gibi olmus
bide kahkaha atıyoo rezalet bi durum

kadın belli ki epilasyona karşı, doğal olmaktan yana:roflol::roflol:

son resimde, arkadaki nicole kidman, onunda tarzı pek parlak gelmedi bu seferlik:hulya:

Allahtan kolunu kaldırmamış, bu neyse de, ona dayanamazdım.

Ayak tırmaklarına oje süren bir kadın böyle bir detayı! nasıl atlayıvermiş ilginç yani. Görünmüyor, belli olmuyor mu sanmış nedir? İğrenç cidden.:mymeka:

ya acaba şakamı yapmış. yani basına espri olsun diye belkide. onlar ,gerçek değildir belki..

Kate Hudson
karnına bakın...

Son düzenleyen: Moderatör:
Karizma yerlerde sürüm sürüm sürünmüş

Bu kadını her gördüğümde kıllı bacakları aklıma gelecek :sinifsinif:

Baldırı kıllı kaydirigubbakcemile3

ya acaba şakamı yapmış. yani basına espri olsun diye belkide. onlar ,gerçek değildir belki..

bence gerçek kolundakilerle bacaklarındakiler çok uyumlu görünüyor çünkü:roflol:

ama dikkat çekmek için yapmış olabilir, demek ki reklamın iyisi kötüsü olmaz lafına inanıyor:hulya:

gal_wigs_01.jpg

Lily Allen :bbo:

X