Tüp Bebek Merkezleri Uludağ Üniversitesi Raporlu Tüp Bebek Bekleyenler (2022)

Devlet desteği olmasına rağmen sadece ilaçlara 6 bin çok yüksek değil mi ki şu an kim bilir kaça yükselmiştir 😓
Benim çok ilacım yoktu kişiden kişiye değişiyor ilaç miktarı ve çeşitliliği benim 6000 tuttu hepsi işlemler ile beraber ama herkesin aynı olmayabilir

merhaba;
Şuan uludağ üniversitesi tüp bebek merkezinde fiyat ne kadar güncel bilgisi olan varmı?
Merhaba ben üniversitede tedavi oluyorum, raporlu şekilde direkt tüp bebek işlemi için ücretler şu şekilde ilaçlar 20 bin opu işlemi 2 bin tl tuttu toplam 22 bin gibi düşünün transfer ve sonrasında ne tutacak bilemiyorum.henüz geçmedim o aşamaya

Merhaba ben üniversitede tedavi oluyorum, raporlu şekilde direkt tüp bebek işlemi için ücretler şu şekilde ilaçlar 20 bin opu işlemi 2 bin tl tuttu toplam 22 bin gibi düşünün transfer ve sonrasında ne tutacak bilemiyorum.henüz geçmedim o aşamaya
Ama ben oxodite diye bi ilaç kullandım sadece 9 bin tl o tuttu genelde onun yerine devletin karşıladığı bi ilaç var onu kullandırtıyorlar o yüzden 9 bin tl eksik gibi de düşünebilirsiniz tutarı

Kızlar uludağda histeroskopi yaptıran var mı anestezi vermiyorlarmış galiba 😮 polip temizlicekler nasıl olcak bilemedim

Kızlar merhaba opudan sonra bekleme sürecindeyim ama doktorlarımızın hangi ilaçları verdiğini merak ediyorum transferde süreci geçirenler yazabilir mi

Merhaba kızlar benim sıram marttaydi opum yeni bitti .Dün sekreter Nisan sonunun arıyoruz dedi sıra için .Bu arada ücret 11.300 olmuş perşembe günü tekrar zam gelecekmiş fiyat epey pahalı olmuş .Opuyu dün oldum bugün haber bekliyorum bakalım .

Merhaba kızlar benim sıram marttaydi opum yeni bitti .Dün sekreter Nisan sonunun arıyoruz dedi sıra için .Bu arada ücret 11.300 olmuş perşembe günü tekrar zam gelecekmiş fiyat epey pahalı olmuş .Opuyu dün oldum bugün haber bekliyorum bakalım .
Hayırlısi olsun bende nisandaydim hala bekliyorum bakalim ne zaman haber gelicek evet opu icin cok zam yapilmis ilaclar ne kadar tutuyo acaba hemen hemen birbirine yakin ilaclar onunla ilgili bisey bilmiyorum

Hayırlısi olsun bende nisandaydim hala bekliyorum bakalim ne zaman haber gelicek evet opu icin cok zam yapilmis ilaclar ne kadar tutuyo acaba hemen hemen birbirine yakin ilaclar onunla ilgili bisey bilmiyorum
Ben gonal-f 900 ile başladım tedaviye 3 kutu 9 gün boyunca yetti hergun 300 doz yaptım birde duohaston TB yazdılar ikisine 3700 verdim son gün otrivelle çatlatma iğnesi de 175 t tuttu hepsi raporluydu

X