Yumurta dondurma ile tüp bebek

Merhaba , fiyat yüksekmiş gerçekten. Benim gittiğim tüp bebek merkezinde yumurta toplama + transfer 55 bin tl dondurma da 5 bin tl. Hangi şehirde yaşıyorsunuz? Üniversite hastanesine gitmeyi düşündünüz mü hiç
Merhaba siz nerede tedavi gördünüz acaba? Benim Doktor da 63.000 tl fiyat verdi ama amh düşük olduğu için prp ve havuz yapacakmış dolayısıyla bana 3-4 tüp bebek ücreti gidecek 😢

Merhaba 2 bucuk yıllık evliyim 2 asilama denedik sebepsiz infertilite suan yasmin kullaniyorum ve tup bebek dusunuyorum 3 yil dolunca devlet hastanesinde tup bebek ne kadar olur bilgi almak istiyorum esimin saglik guvencesi yok asilamada da ilaclarin tamamini biz karsiladik

Işini bilen bir doktorla ilerlerseniz 4-5 defa yumurta büyütme işlemine gerek yok.
Ben 34 yaşimda son büyütme işlemimi yaptirdim ve 27 yumurta gelişti. Bundan 14 döllendi ve 12 si donduruldu.

Bu işlemden bir oğlum oldu ve kismetse carşamba günü tekrar transfer olucam.

Açik açik konuşun doktorunuzla. Sağliğinizi riske atmadan maximum dozajli yumurta uyarisi yapilsin.

Işini bilen bir doktorla ilerlerseniz 4-5 defa yumurta büyütme işlemine gerek yok.
Ben 34 yaşimda son büyütme işlemimi yaptirdim ve 27 yumurta gelişti. Bundan 14 döllendi ve 12 si donduruldu.

Bu işlemden bir oğlum oldu ve kismetse carşamba günü tekrar transfer olucam.

Açik açik konuşun doktorunuzla. Sağliğinizi riske atmadan maximum dozajli yumurta uyarisi yapilsin.
Amh değeriniz çok iyi demekki 27 yumurta mükemmel. Ama Amh değeri düşük olunca doğal olarak az yumurta oluyor ve 4-5 kere yapmak durumunda kalıyoruz 🤷🏻‍♀️

Merhaba , fiyat yüksekmiş gerçekten. Benim gittiğim tüp bebek merkezinde yumurta toplama + transfer 55 bin tl dondurma da 5 bin tl. Hangi şehirde yaşıyorsunuz? Üniversite hastanesine gitmeyi düşündünüz mü hiç
Merhaba cnm umarım Allah kucağımızi boş bırakmaz inşallah..hangi hastane ve doktor a gittin. Fiyat herkes için değişiyordurdegilmi bende tüp bebege başvuru yapacağım da İzmir de kararsızım bilgisisim biraz neresi olması konusunda araştırma yapıyorum bana birwz Bilgi verebilir misiniz

X