Ufak Tefek Cinayetler Katil Kim ?Maktül Kim ?

Bence sezon sonunda ki ölümle ilk bölümde ki cinayet aynı değil ikisi farklı cinayet ilk bölüme bakarsanız merve ve pelin renkli giyinmislerdi ve cinayet merve 'nin evinde oluyor oysa ki sezon finalinde oya ya aitti.yani polislerin aradığı cinayet farklı kişi.edip in ölümü değil benim kanitim böyle
Final olsaydı zaten ilk duşunulen ismi maktul yaparlardı ikinci sezon olması için değişti zaten senaryo

Ama Edip in öleceği hiç aklımdan geçmedi valla ben çok şaşırdım Edip ölünce

e sezon finalindeki ev de mervenin eviydi zaten. oya satın aldı sonradan.
Oya satın aldı evet ama ilk bölümdeki ölen kişi düştüğünde merve parti veriyordu ve merve pelin renkli giyinmislerdi benim fikrim bu o ölen kişi daha gösterilmedi ben öyle dusunuyorum

Niye arzu kısmı şimdi konusulacak. Sanırım edip lise yıllarıyla ilgili birsey dedi zaten arzununda gözü dönmüştü bulduğunu geçirdi herhalde. Sonrada kucaklayıp asagiya attilar ki hepsi biliyor soylemiyor olmasının sebebide bu olabilir. Neyse ilk cinayeti gördük 2. Maktul kim acaba? Gerci 3 demem gerekiyordu sanirim doktoru unutmayalım :)

Arzunun vurduğu gözükmüyor ben mi goremedim şamdan i arzu aldı eline ama belki onun elinden de bı başkası almış olabilir limonata gibi :KK70:

Arzu katil.Ama neden?Nasıl bağlayacaklar acaba?Merakla izliyorum.

Tam bakamadim ama erkekler gormemisk kimin yaptığını yeni öğreniyorlar onu izlerken acaba Edip birini mi boğazları diye düşündüm hani arzu da o yüzden yapmıştır diye ama imkansız sanki bu tespitim
Tehdit etti polise giderim diye.Korktum çocukları düşündüm.Öldürdüm dedi.:KK14: